Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Lovsan.A koji AVG "vidi i ne vidi"!

[es] :: Zaštita :: Lovsan.A koji AVG "vidi i ne vidi"!

[ Pregleda: 1796 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Merry

Član broj: 12098
Poruke: 19
*.panet.co.yu



Profil

icon Lovsan.A koji AVG "vidi i ne vidi"!24.02.2004. u 21:10 - pre 245 meseci
Jos 13.01. sam pomocu AVG otkrila prisustvo Lovsan.A crva i aktivirala "ciscenje"!
Od tada, AVG pri skeniranju ne nalazi nista (stoji da brdo fajlova ne moze da otvori i skenira-pojma nemam zasto!), ali zato cim se na kompjuteru nista ne radi, iskace "AVG resident shield" koji upozorava da je Lovsan smesten u "System Volume Information"! Inace se ovaj folder ne da otvarati, a kad ga direktno skeniram, AVG opet nista ne moze da nadje!
Sta se to desava?
Pokusala sam skeniranje sa svim programima koji ciste od raznih vrsta Blastera, naravno koje sam uspela naci! Nijedan ne moze da ga detektuje, a upozorenje mi na ekran iskace kad god se udaljim od kompjutera...
Bas mi ide na zivce! Ima li neko ideju sta da pokusam?
 
Odgovor na temu

Goran Mijailovic

Član broj: 12684
Poruke: 6907



+437 Profil

icon Re: Lovsan.A koji AVG "vidi i ne vidi"!24.02.2004. u 21:31 - pre 245 meseci
iskljuci system restore kako bi on izbrisao restore points u koje je spakovao i virus, a kasnije mozes ga ponovo ukljuciti
 
Odgovor na temu

Merry

Član broj: 12098
Poruke: 19
*.panet.co.yu



Profil

icon Re: Lovsan.A koji AVG "vidi i ne vidi"!03.03.2004. u 12:21 - pre 245 meseci
Hvala, izgleda da je upalilo!
Nisam se do sada javila jer sam cekala da vidim hoce li ipak ponovo da "iskace"! Do sada srecom nije!
 
Odgovor na temu

maiden elf
Sofija Sujic
Beograd

Član broj: 22301
Poruke: 1
*.ptt.yu



Profil

icon Re: Lovsan.A koji AVG "vidi i ne vidi"!10.03.2004. u 16:47 - pre 245 meseci
Pa...... meni je sve vreme bio iskljucen :( I sad ne znam sta da radim
 
Odgovor na temu

[es] :: Zaštita :: Lovsan.A koji AVG "vidi i ne vidi"!

[ Pregleda: 1796 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.