Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Laptop za 1 RSD i 25% popusta na mesečnu pretplatu tokom 12 meseci

[es] :: Mreže i novosti :: VIP - korisnički servis :: Laptop za 1 RSD i 25% popusta na mesečnu pretplatu tokom 12 meseci

Strane: 1 2

[ Pregleda: 9146 | Odgovora: 23 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

djyova
Pozarevac

Član broj: 101973
Poruke: 1018
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.youtube.com/djyovaser..


+775 Profil

icon Re: Laptop za 1 RSD i 25% popusta na mesečnu pretplatu tokom 12 meseci18.01.2012. u 11:24 - pre 149 meseci
Onaj kome odobre da uzme ovaj notebook za 1 dinar, taj svakako moze da ga uzme i za kes, jer mu ne bi ni odobrili da ga uzima da mu prihodi nisu zadovoljavajuci. Ne mora cak ni za kes, jer moze da ode na primer u neku prodavnicu koja daje robu na rate bez kamate, i da notebook dobije po veoma pristojnoj ceni.

Ok slazem se ja da stite sebe na ovaj nacin, ali im je politika firme u pojedinim trenucima mnogo cudna. Ako sam ja sve racune u poslednje dve ipo godine placao uredno, bez kasnjenja i slicno, kakve onda ima veze sto sam nezaposlen i sto zvanicno nemam tekucih prihoda. Svojevremeno sam presao kod Telekoma sa jednim brojem jer Vip nije hteo da mi prebaci broj sa postpaida na prepaid nakon isteka ugovora. Takodje kod njih novi korisnici imaju mnogo vece pogodnosti nego stari sto apsolutno po meni nema logike. U najmanju ruku stari korisnici trebaju imati iste pogodnosti kao novi. Dakle politika firme im "na nivou"...
 
Odgovor na temu

nenadmarkovic12

Član broj: 297289
Poruke: 14
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: Laptop za 1 RSD i 25% popusta na mesečnu pretplatu tokom 12 meseci18.01.2012. u 15:10 - pre 149 meseci
Zvao sam korisnicki servis i rekli su mi da ostaje laptop posle 2 godine u moje vlasnistvo!
Servis za laptop je od 15 do 45 dana... sto je po meni uzasno retardirano!!!!!!!!!!!
Prvog dana brzina mi je bila 7-8 mb/s, uploud oko 3mb/s, sada mi je download oko 2.5 i uploud slicno tako..... zasto takooo????!
 
Odgovor na temu

zemun88
Beograd - Zemun, Srbija

Član broj: 152727
Poruke: 442
95.180.65.*



+112 Profil

icon Re: Laptop za 1 RSD i 25% popusta na mesečnu pretplatu tokom 12 meseci20.01.2012. u 15:00 - pre 149 meseci
Ponuda je izmenjena. Ne znam da li daju laptop uz 25% za prvu godinu, ali sada daju uz ovu ponudu Vodafone Smart Tab 10.1” - VIP a evo i video klipa sa youtube-a o ovom modelu



Vodafone stranica



[Ovu poruku je menjao zemun88 dana 20.01.2012. u 16:21 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Aleksacar
Jagodina

Član broj: 17554
Poruke: 135
*.mts.telekom.rs.



+3 Profil

icon Re: Laptop za 1 RSD i 25% popusta na mesečnu pretplatu tokom 12 meseci21.01.2012. u 21:58 - pre 149 meseci
Moraces da vratis VIP-u laptop posle 2 godine, a ako ne budes hteo naplatice ti kaznu od 1 din. Ovom tackom iz ugovora se VIP stiti da bi mogao da daje kodirane telefone, nista vise.

Interesovanje za laptop je bilo ogromno, a malo uredjaja su nabavili. Samo sam 3 komada iskukao i to na misice.

Sad ce biti ovih Zte tabova 10.1 i netbookova po slicnim uslovima. Tab deluje odlicno, 1.2 dual core scorpion, 1GB rama, 16GB storage, 1280x800 ekran, zadnja kamera 5, prednja 2MP. Gravity senzor, gyro senzor, eCompass, proximity senzor, senzor za osvetljenje, android Honeycomb, wifi, gps. Za te pare strava.

Kazete da je za dobar KB vazna plata od 50000+. Nije tacno. Moze i puno manja plata i da si imao kredite koje si uredno vracao i da ne dugujes za porez. U VIP-u imaju pravo da ti ne daju iako imas dobar KB, sami radnici izmisljaju dodatne uslove ako im izgledas "sumnjivo". Kod dilera gde radim, svakom ko ima odgovarajuci KB bez problema radimo ugovor. Cak i ako treba da se plate pretplate unapred, damo coveku mogucnost da donese izvestaj iz banke za poslednJa 3 meseca i pisemo mail vipovom fraudu. Cesto se desi da odobre i izadju u susret. U VIPovim poslovnicama imaju brdo musterija i imaju mogucnost da se kurce. Meni svaki ugovor znaci mnogo i borimo se lavovski da ga odradimo. Zato ne idite u VIP nego kod dilera. Mnogo cete bolje da prodjete.
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: VIP - korisnički servis :: Laptop za 1 RSD i 25% popusta na mesečnu pretplatu tokom 12 meseci

Strane: 1 2

[ Pregleda: 9146 | Odgovora: 23 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.