Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Moneybookers - jedinstven problem

[es] :: E-Kupovina :: Platne kartice :: Moneybookers - jedinstven problem

[ Pregleda: 2019 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Snickers91

Član broj: 296940
Poruke: 13



Profil

icon Moneybookers - jedinstven problem09.01.2012. u 21:16 - pre 148 meseci
Pozdrav svima ;)

E pazite sad ovaj problem. Ovaj problem sto ja imam sam trazio po netu i nigde ne mogu da pronadjem tako nesto pa sam samim tim morao i da otvorim novu temu.

Imam Visa Virtuon karticu RBV (Razvojne Banke Vojvodine) banke koja je vezana za dinarski racun. Registrovao sam se na moneybookers i uz malo cimanja kako cu da ukucam iznos za verifikaciju nazvao sam banku i oni su proverili u sistemu i dali mi tacan iznos provizije. TO sam uneo i nalog je verifikovan. I sav srecan sto sam to sve obavio i sto cu konacno moci da koristim MB ja pokusam da prebacim pare sa racuna, lepo odem na UploadFunds upisem moj CVV broj, upisem iznos koji prebacujem i pokusam kad ono Transaction failed. I ajde da se to meni desilo jednom nego ja vec dve nedelje pokusavam da resim to i ne ide. Zvao sam banku, pricao sa covekom koji takodje ima Visa Virtuon sa dinarskim racunom i on je bez problema prebacio pare na MB i sad ja vise ne znam sta da radim. Hteo sam danas da odem da zatvorim taj racun, vratim im karticu i otvorim u nekoj drugoj banci sve ponovo ali sam ipak dosao ovde da vidim jel neko od vas ima neku ideju? :)
Voleo bih ovo da resim i da se ne cimam vise oko toga.
 
Odgovor na temu

matias
vladimir masic
novi beograd

Član broj: 100636
Poruke: 290
109.122.106.*



+4 Profil

icon Re: Moneybookers - jedinstven problem09.01.2012. u 21:26 - pre 148 meseci
lepo uzmes visa virrton raiiausen banke i uzmes sms obavestenje transakcija i nebrines nista najbolja internet kartica
 
Odgovor na temu

Snickers91

Član broj: 296940
Poruke: 13



Profil

icon Re: Moneybookers - jedinstven problem09.01.2012. u 21:43 - pre 148 meseci
Citat:
matias: lepo uzmes visa virrton raiiausen banke i uzmes sms obavestenje transakcija i nebrines nista najbolja internet kartica


Da znam, citao sam mnogo o tome i to bih i uradio najverovatnije ali ako ovo moje vec moze nekako da se resi onda bih to resio da se ne cimam vise oko toga, poludecu :/
 
Odgovor na temu

matias
vladimir masic
novi beograd

Član broj: 100636
Poruke: 290
109.122.106.*



+4 Profil

icon Re: Moneybookers - jedinstven problem09.01.2012. u 21:49 - pre 148 meseci
moras sam odluciti zasta ces koristiti moneybookers dali za kladjenje ili ostalo i treba da podesis uplata-isplata da bude u evrima kada prvi put uplatis nema vracanja valuta na moneybookersu imam dve ferifikovane visa kartice iz dve banke i funkcionise mi moneybookers izvrsno perfektno
 
Odgovor na temu

Snickers91

Član broj: 296940
Poruke: 13



Profil

icon Re: Moneybookers - jedinstven problem09.01.2012. u 22:00 - pre 148 meseci
MB mi treba za kladjenje i taj lik iz banke mi kaze da nema problema. JEr da ne bih mogao da koristim za kladjenje u Srbiji ali posto ja hocu stranu kladionicu da to mora da funkcionise. A valjda sam sve podesio. Ako mozes da se setis reci mi neke stvari koje trebam da podesim na moneybookersu, moguce je da sam nesto izostavio i sad me to stalno zeza :/ ALi ne znam sta.
 
Odgovor na temu

djordjeno
Srbija

Član broj: 35204
Poruke: 332
*.mobitel.si.

Sajt: www.mobitel.si


+42 Profil

icon Re: Moneybookers - jedinstven problem10.01.2012. u 15:36 - pre 148 meseci
Probaj da prilikom upload-a oznacis da pare neces koristiti za kladjenje. Ako to prodje znaci nije problem do MB nego banka ne dozvoljava gambling svrhu.
Tako je pre bilo sa Vojvodjanskom bankom, tj nisi mogao nikako da podignes pare za kladjenje.

Ako ne zelis da se nerviras, kartica iz raiffeisen banke ce biti resenje. Verovatno i iz Intese, ali to ne mogu da garantujem.

Pozdrav!

PS. Moneybookers (Skrill) nije kladionica!
 
Odgovor na temu

Snickers91

Član broj: 296940
Poruke: 13



Profil

icon Re: Moneybookers - jedinstven problem10.01.2012. u 18:26 - pre 148 meseci
Probai sam i to i nece. Odluccio sam se da cu uzeti Intesinu karticu a da cu ovu ipak morati ugasiti. :/
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Kupovina :: Platne kartice :: Moneybookers - jedinstven problem

[ Pregleda: 2019 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.