Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Budućnost u Programiranju!

[es] :: Vodič za učenje :: Budućnost u Programiranju!

[ Pregleda: 1295 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

DON_steXo

Član broj: 246483
Poruke: 33
*.crnagora.net.



Profil

icon Budućnost u Programiranju!23.08.2011. u 23:55 - pre 153 meseci
Prije svege da se izvinim ako sam promasio forum :) Ja sam (sada) treca godina ETF-a u Podgorici, iskreno u prethodne dvije godine od predmeta koje sam ucio zanimala su me samo dva i to Osnove Racunarstva i Programiranje ( i Osnove Elektrotehnike ali to je zbog mlade asistentkinje ;) ). Racunarske nauke mi ne predstavljaju problem tako da sam se do sada bavio svacim sto je zahtijevalo tipkanje po tastaturi od dizajna za stampu , baza podataka, .net desktop aplikacija pa i web programiranja.

Sada vec osjecam da "zaostajem" - ne poznajem nove tehnologije i primijetio sam da je bolje biti ekspert u jednog oblasti nego dovoljno poznavati svaku! Problem je u tome sto me zanima sve :) Android aplikacije , Dekstop aplikacije , internet sigurnost itd. Svaki komentar koji bi mi pomogao da se usmjerim je dobrodosao, narocito licna iskustva i ono za sta bi se vi danas opredijelili! Uocio sam da je bilo slicnih tema na forumu ali ove stvari se brzo mijenjaju :D
 
Odgovor na temu

balavi

Član broj: 175011
Poruke: 797
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+104 Profil

icon Re: Budućnost u Programiranju!24.08.2011. u 15:36 - pre 153 meseci
Samo da kažem ,mislim da je moguće biti exoert u više oblasti, ali ne u svim, znam neke ljude kojima je pošlo za rukom, ali zato uče kao mutavi, stalno su za kompom, praktično i da nemaju socijalni život ... Jbg to je žrtva koju moraš da podneseš
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: Budućnost u Programiranju!

[ Pregleda: 1295 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.