Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Anonimnost? Kome to treba?

[es] :: Advocacy :: Anonimnost? Kome to treba?
(Zaključana tema (lock), by flighter_022)
Strane: << < .. 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 48064 | Odgovora: 318 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Nedeljko
Nedeljko Stefanović

Član broj: 314
Poruke: 8632
89.216.32.*



+2790 Profil

icon Re: Anonimnost? Kome to treba?09.08.2011. u 14:38 - pre 154 meseci
Citat:
yolja624: Tacno tako, moze da znaci bas svasta. A dal je neko lud ili sposoban da prikrije backdoor to je vec nesto sto prevazilazi moje znanje. A pretpostavljam da znas puno, sto postujem kao neko ko ne poznaje bas puno matematiku. A pretpostavljam da se moze izraziti odredjena rezerva da cak i TrueCrypt moze imati zamaskiran backdoor?


Da, može se izraziti takva rezerva da čak i TrueCrypt ima zamaskiran backdoor, ali kao što neko reče, apsolutna sigurnost ne postoji.
Nije bitno koji su zaključci izvučeni, već kako se do njih došlo.
 
0

saladin
igor stankovic
beograd

Član broj: 21723
Poruke: 9
195.252.98.*



+4 Profil

icon Re: Anonimnost? Kome to treba?09.08.2011. u 14:38 - pre 154 meseci
Ljudi moji kakvih gluposti i fasistickih stavova procitah, ala vi lako padate u vatru tad j****s ustav ljudska prava i sve ostalo rece neko:"nekolje se svinja zarad kilo mesa" ovde vidim da bi neki poklali celu PKB farmu za kilo mesa.
I ona fioskula "Nevin dok se ne dokaze suprotno" ovde netrba da postoji po mnogima, koji tako samo razmisljaju jer se nisu nasli nikad na zubu drzave.

Video bih dali bi tako zastupali stavove koje zastupaju, da se nalaze sa druge strane fiktivnog stapa zvanog pravda.
Mada ovde uopste nije poenta o anonimnosti na internetu, u smislu izvrsenja krivicnih dela vazecih zakona.

Necu da glupavi Facebook, Gooogle, ES forum ili bilo ko drugi sakupljaju o meni bilo kakve podatke ili me prisiljavaju da ih sam ostavim. A da ih zatim prodaju onome ko ponudi najvise u tome je poenta ne u glupavim xxx sajtovima, nemoj se palite sad pedofilija ovo ono to je bilo i pre interneta i bice i posle njega neki "stvorovi" su jednostavno takvi i tu nikakve registracije i ostala sranja ne pomazu.

Da zavrsim ANONIMNOST na internetu je potrebna, vazda je pun svet kojekakvih ludaka, a drzava ima veoma mnogo nacina da te nadje ako prekrsis zakon u bilo kom vidu na internetu i van njega. Roditelji treba da obrazuju prvo sebe i nauce da koriste internet a onda decu, pa necemo imati toliko zloupotrebe jer uvek ima onih koji znaju i onih koji neznaju.

Pa posle ovima sto neznaju kriv djavo kad ih opletu po usima ovi koji znaju........
 
0

Nedeljko
Nedeljko Stefanović

Član broj: 314
Poruke: 8632
89.216.32.*



+2790 Profil

icon Re: Anonimnost? Kome to treba?09.08.2011. u 15:01 - pre 154 meseci
Citat:
saladin: Necu da glupavi Facebook, Gooogle, ES forum ili bilo ko drugi sakupljaju o meni bilo kakve podatke ili me prisiljavaju da ih sam ostavim.


Ko te prisiljava? Nemoj otvarati naloge kod njih i gotovo.
Nije bitno koji su zaključci izvučeni, već kako se do njih došlo.
 
0

saladin
igor stankovic
beograd

Član broj: 21723
Poruke: 9
195.252.98.*



+4 Profil

icon Re: Anonimnost? Kome to treba?09.08.2011. u 15:27 - pre 154 meseci
@ Nedeljko pa sad me ne prisiljavaju ali traze da se donese ZAKON po kome ja moram da im dam moje podatke,( sto u osnovi nije problem,problem je kako oni koriste te podatke PRODAJU ONOM KO PONUDI NAJVISE) to je problem ja sad mogu a nemoram to se zove sloboda a zakon uvek ogranicava slobodu, time sto me prislijava da nesto uradim. Inace ja krsim zakon i automatski dolazim na zub DRZAVE.

U stvarnosti ova rasprava treba da se vodi u drugom smeru treba ljude obrazovati da znaju da koriste internet i druge komunikacione tehnologije, a posto smo mi generalno neobrazovana nacija koja sve zna najbolje onda samo mlatimo praznu slamu.

Ja do pre 8 god nista nisam znao o racunarima internetu itd itd... Ali me zainteresovalo pa sam malo po malo naucio treba UCITI o novim tehnologijama pa ce one biti bezbedne za koriscenje to je POENTA a ne uvodjenje totalitarizma za koji se neki ovde zalazu
 
0

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Anonimnost? Kome to treba?09.08.2011. u 15:54 - pre 154 meseci
Zasto nije problem kad je problem. Sto bih ja davao moje licne podatke svakom Šećeroski Nikoli zvanom Marko i njegovoj sestri kome se slucajno posrecilo da u pravom trenutku napravi neki glupi sajt za bubuljicare svih uzrasta, pa je Šećeroski zato sto su se na njegovom sajtu sakupili milioni bubuljicara da mlate praznu slamu umislio da je neki faktor koji ce da pise zakone i da menja svet. More mars njima tamo. Na internet se oduvek izlazilo pod pseudonimima i šlus, a kome se ne svidja ne mora da gleda.
 
+2

Kobasa

Član broj: 274124
Poruke: 25



+103 Profil

icon Re: Anonimnost? Kome to treba?09.08.2011. u 16:02 - pre 154 meseci
Citat:
saladin: malo po malo naucio, treba UCITI o novim tehnologijama pa ce one biti bezbedne za koriscenje to je POENTA a ne uvodjenje totalitarizma za koji se neki ovde zalazu

To bre!




[Ovu poruku je menjao flighter_022 dana 09.08.2011. u 17:12 GMT+1]
Ignore: Nedeljko!
 
+1

flighter_022
L2 Applications Administrator
NS

Moderator
Član broj: 18499
Poruke: 737
*.talia.net.

ICQ: 23089150


+232 Profil

icon Re: Anonimnost? Kome to treba?09.08.2011. u 16:13 - pre 154 meseci
Gospodo, ako je ikako moguce, smirite strasti... i diskutujte o temi a ne ciji je veci.
 
0

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Anonimnost? Kome to treba?09.08.2011. u 16:50 - pre 154 meseci
Mislim da se ovde mesaju pojmovi. Anonomnost i privatnost. To su razliciti pojmovi i tako ih treba i tretirati.

I jos jedna stvar se 'brka', i to ne samo u ovoj temi. Ljudi se na Internet-u predstavljaju nadimkom a ne pseudonimom. I to su razliciti pojmovi.

Nije tacno da se oduvek 'izlazilo' sa pseudonimom (valjda se misli na nadimak - Nick name!), kako god, to je 'izum' ljudi koji su iz samo njima znanog razloga tako hteli a cim se omasovilo 'prijateljsko' razmenjivanje softvera (filmova, igrica...) to je postalo precutno podrazumevano predstavljanje.


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
0

saladin
igor stankovic
beograd

Član broj: 21723
Poruke: 9
195.252.98.*



+4 Profil

icon Re: Anonimnost? Kome to treba?09.08.2011. u 17:02 - pre 154 meseci
@ Secka Zapravo se i nemesaju pojmovi zato sto su ta dva neraskidivo vezana na internetu, ako sam anoniman ja imam veoma veliku privatnost koju moze da narusi sammo sudski nalog mom isp-u da preda podatke o mojim aktivnostima na internetu i tu se prica zavrsava, ako svako ima moje podatke onda svako moze da mi pokuca na vrata i ja nemam privatnosti.
 
0

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Anonimnost? Kome to treba?09.08.2011. u 17:13 - pre 154 meseci
Citat:
saladin: @ Secka Zapravo se i nemesaju pojmovi zato sto su ta dva neraskidivo vezana na internetu, ako sam anoniman ja imam veoma veliku privatnost koju moze da narusi sammo sudski nalog mom isp-u da preda podatke o mojim aktivnostima na internetu i tu se prica zavrsava, ako svako ima moje podatke onda svako moze da mi pokuca na vrata i ja nemam privatnosti.


Ne, ako si anoniman onda si nepoznat i ne moze se narusiti nista tvoje zato sto si anoniman, sama rec to kazuje (necu da navodim linkove za definicije, ko hoce naci ce sam!). Sve drugo ne spada u anonimnost.

Privatnost je nesto sto je garantovano zakonom i najsvetije je pravo covekovo! I o tome postoji mnogo napisano, koga interesuje moze da nadje. To sto smo mi skloni da dosta stvari tumacimo i prilagodjavamo sebi inicirano raznim potrebama, to je potpuno drugo pitanje.


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
0

saladin
igor stankovic
beograd

Član broj: 21723
Poruke: 9
195.252.98.*



+4 Profil

icon Re: Anonimnost? Kome to treba?09.08.2011. u 18:18 - pre 154 meseci
Ajd sad nemojmo po definicijama sta je sta, znam ja razliku nego prakticna strana je u pitanju ...
evo ti i ja sad pricamo , pa to predje u RASPRAVU PA VEOMA ZUSTRU RASPRAVU....pa onda ja ili ti odluci da nauci pameti onog drugog i da mu dokaze da je on u pravu (da ga izletva) po Srpskom pogleda profil kad tamo sve pise ime prezime adresa.... zamisli dalje ... ovako pricamo raspravljamo (trolujemo ako treba) i mozemo da se slozimo ili neslozimo to je obicno kraj price...
 
0

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Anonimnost? Kome to treba?09.08.2011. u 19:04 - pre 154 meseci
Citat:
saladin: Ajd sad nemojmo po definicijama sta je sta, znam ja razliku nego prakticna strana je u pitanju ...
evo ti i ja sad pricamo , pa to predje u RASPRAVU PA VEOMA ZUSTRU RASPRAVU....pa onda ja ili ti odluci da nauci pameti onog drugog i da mu dokaze da je on u pravu (da ga izletva) po Srpskom pogleda profil kad tamo sve pise ime prezime adresa.... zamisli dalje ... ovako pricamo raspravljamo (trolujemo ako treba) i mozemo da se slozimo ili neslozimo to je obicno kraj price...


Pa, ok. Zasto ne bi nasao moje podatke pa me kontaktirao uzivo pa otisli na pice? Zasto je to neverovatnije nego da me nadjes pa da me udaris?! Pa ne moze uzuzetak nikako da bude pravilo, da ne pricam da izuzeci potvrdjuju pravilo. Desilo se par morbidnih slucajeva i sad ja treba da zivim u strahu? Pa to je klinacko razmisljanje (nije upuceno tebi nego uopsteno!). Paranoja je cudo... :)


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
0

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Anonimnost? Kome to treba?09.08.2011. u 19:19 - pre 154 meseci
Ima ko nece ni da se bije ali nece ni da se upoznaje uzivo ni sa kim, pa makar se u svemu 100% slagali na internetu zato sto mu ovo internet druzenje mnogo vise odgovara od druzenja uzivo. Evo ja sam taj. A zasto mu odgovara, pa zato sto prilikom druzenja uzivo ne mogu da se izbegnu emocije, ako ne kod obe strane, ono kod jedne, a emocije samo smetaju bilo kakvom konstruktivnom i smislenom razgovoru. Hladni elektronski bezlicni kontakt je (meni) sto puta bolji i smisleniji od "toplog ljudskog kontakta" (bljuv bljuv od patetike). I sta onda uopste nekome znaci ako taj drugi napise svoje pravo ime kad tog drugog nece nikad u zivoti sresti. Onome ko je da tako kazem duboko usao u elektronsku komunikaciju pa mu je ona stvarnija od komunikacije uzivo bi trebalo da bude apsolutno svejedno da li taj njegov sagovornik sam sebe na internetu naziva Pera Peric (ako mu je to pravo ime) , broj dva ili Ron Dzeremi. Zato je uopste bitno tzv pravo ime na ovim forumima ili na tim social network sajtovima itd? To moze da bude bitno samo onima koji hoce nesto da kontrolisu, ili onima koji se nisu bas skroz navikli na elektronsku komunikaciju i nikome vise.

U ovom slucaju je bitno ovim Šećeroskim zato sto ih mrzi da odrzavaju svoj sajt pa imaju probleme sa politicarima i ostalim glavonjama, i onda su smislili da zovu Tata Drzavu da ih brani, isto kao sto rade svi wannabe Übermensch-i kad pomisle da su mnogo oni znacajni na planeti pa potplacuju tamo da se pisu zakoni kako njima odgovara, da bi oni bili zasticeni. Pa nece to moci.
 
0

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Anonimnost? Kome to treba?09.08.2011. u 19:49 - pre 154 meseci
Citat:
Lesli Eldridz: ...Onome ko je da tako kazem duboko usao u elektronsku komunikaciju pa mu je ona stvarnija od komunikacije uzivo ...


Voleo bih da me ne shvatis pogresno, ne mislim na tebe jer mi se cini da nisi tako ni mislio, ali takav neko bi morao ozbiljno da se zamisli i pod hitno da potrazi strucnu pomoc nekog doktora koji je specijalizovao to!!! Elektronska komunikacija da bude 'stvarnija' od stvarnosti je patolosko stanje. Dokazano mnogim studijama! Da ne sirim dalje, nadam se da nisi mislio na sebe i da ne poznajes nikoga takvog.


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
0

Nedeljko
Nedeljko Stefanović

Član broj: 314
Poruke: 8632
*.3gnet.mts.telekom.rs.



+2790 Profil

icon Re: Anonimnost? Kome to treba?09.08.2011. u 20:51 - pre 154 meseci
Citat:
saladin: @ Nedeljko pa sad me ne prisiljavaju ali traze da se donese ZAKON po kome ja moram da im dam moje podatke


Citat:
Lesli Eldridz: Sto bih ja davao moje licne podatke svakom Šećeroski Nikoli zvanom Marko i njegovoj sestri kome se slucajno posrecilo da u pravom trenutku napravi neki glupi sajt za bubuljicare svih uzrasta, pa je Šećeroski zato sto su se na njegovom sajtu sakupili milioni bubuljicara da mlate praznu slamu umislio da je neki faktor koji ce da pise zakone i da menja svet.


Pa, niko vas ne tera. facebook će od vas tražiti ispravu sa podacima, vi ćete to odbiti, facebook će vam obrisati naloge i gotovo.
Nije bitno koji su zaključci izvučeni, već kako se do njih došlo.
 
0

kandorus

Član broj: 266404
Poruke: 429
*.yourproxyhost.com.



+443 Profil

icon Re: Anonimnost? Kome to treba?09.08.2011. u 21:58 - pre 154 meseci
A šta je sledeća faza? Žigosanje identifikacionog čipa pravo u čelo a ko neće biće poslan na Himalaje?

I gotovo!
 
0

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Anonimnost? Kome to treba?09.08.2011. u 22:57 - pre 154 meseci
Citat:
Nedeljko: Pa, niko vas ne tera. facebook će od vas tražiti ispravu sa podacima, vi ćete to odbiti, facebook će vam obrisati naloge i gotovo.
Ja tamo i nemam nalog niti imam nameru da ga pravim, ali osecam da ce sa tim bizMisom bum da naprave.
Citat:
Sceka:Elektronska komunikacija da bude 'stvarnija' od stvarnosti je patolosko stanje. Dokazano mnogim studijama!
Jos mnogobrojnijim studijama je dokazano da su ogromna vecina ljudi obicni idioti koji se samo u nijansama razlikuju od obicne živinčadi, pa sta onda. Nije to tema, ali sve te nazovi studije koje "dokazuju" da je onaj ko preferira elektronsku komunikaciju u odnosu na licnu bolestan su obicne budalastine za one koji ne umeju da se prilagode novom dobu, koje pisu oni koji od tih škrabanja imaju finansijsku korist. Bolje je njima sebe da lece, nego sto proglasavaju druge za bolesnike. Ne znam za tebe, ali evo ja, uopste ne zelim da imam nikakve veze niti zelim da imam bilo kakav licni kontakt sa 99,99% onih sa kojima sam prinudjen da boravim na istom prostoru. Cak se ponekih gnusam, a za neke mislim da je (i za njih same, pored ostalog) bolje da ne postoje. Pa sta onda. Mogu to sve i da argumentujem sasvim racionalno, samo nije ovde mesto. Naravno, to mi uopste ne smeta da zivim od njih i sa njima. Ja sam oduvek bio fan otudjenosti, jos pre interneta. Zasto bih ja trebalo da imam zelju da pravim nekakvo zajednistvo i da imam licni kontakt i sta li sve ne sa nekima sa kojima nemamo ama bas nikakvih zajednickih interesovanja samo zato sto smo se slucajno rodili na istom mestu, ili slucajno zivimo na istom mestu? To su budalastine koje su na svu srecu razvojem interneta prevazidjene. Mozda ja imam vise zajednickih intersovanja sa nekim ko zivi na Fidziju, pa ce mi biti draze da se sa njim druzim preko interneta, nego da se smaram sa prvim komsijom sa kim nemam nista zajednicko. Ne kazem da nema onih koji se ne snalaze u tzv stvarnom svetu pa onda zive u nekom izmisljenom recimo na internetu, i ne kazem da nije moguce da tako nesto jeste neka vrsta bolesti, ali to je drugo i to je njihova stvar. A to sa zajednistvom, licnim kontaktaktom itd je i tako za p... i precenjeno je, sto se mene tice oduvek je bilo. Kome se ne svidjam ne mora da me gleda, a moj je licni stav da sam ja zahvalan zbog toga sto sam konacno doziveo ovu buducnost, doba "otudjenja" , a ovi koji se protiv toga bune i lamentuju nad prevazidjenim licnim kontaktom, a kojih je u poslednje vreme sve vise, oni su mi pateticni. I sad neki to hoce da to oslobodjenje upropaste tako sto hoce na silu da me teraju da se legitimisem da bih usao na njihov glupi sajt za bubuljicare. Ma idi bre. Neka idu oni da se lece, to ce biti bolje. Nije da ja imam nesto da krijem, samo smatram da je to sa imenima koja su dobijena prilikom rodjenja obicna budalastina, isto kao i nacije i sve slicno sa cime se covek povezuje samo zato sto se slucajno rodio ovde ili onde od ovih ili onih. To sa imenima eventualno moze da bude bitno samo onima koji me pod krstenim imenom vec znaju od ranije, i drzavnim organima, a zasto li bi nekome ko me upoznao na internetu bilo bitno moje krsteno ime koje ni meni nije vazno, to mi nikad nije bilo jasno.

[Ovu poruku je menjao Lesli Eldridz dana 10.08.2011. u 00:19 GMT+1]
 
+1

Nedeljko
Nedeljko Stefanović

Član broj: 314
Poruke: 8632
89.216.32.*



+2790 Profil

icon Re: Anonimnost? Kome to treba?10.08.2011. u 09:22 - pre 154 meseci
Citat:
Lesli Eldridz: Ja tamo i nemam nalog niti imam nameru da ga pravim, ali osecam da ce sa tim bizMisom bum da naprave.


I u čemu je onda tvoj problem? Oni imaju pravo na svoje uslove korišćenja usluga koje pružaju, a ti imaš pravo da uslove ne prihvatiš i ne koristiš te usluge. Ako im loše bude išao biznis, to je njihov problem.

Citat:
Lesli Eldridz: Jos mnogobrojnijim studijama je dokazano da su ogromna vecina ljudi obicni idioti koji se samo u nijansama razlikuju od obicne živinčadi, pa sta onda. Nije to tema, ali sve te nazovi studije koje "dokazuju" da je onaj ko preferira elektronsku komunikaciju u odnosu na licnu bolestan su obicne budalastine za one koji ne umeju da se prilagode novom dobu, koje pisu oni koji od tih škrabanja imaju finansijsku korist.


Je li, a za šta si ti to stručan kada tako procenjuješ studije? Svojevremeno si od naučnih dostignuća uspeo da navedeš samo koka-kolu, Deda Mraza, kalašnjikov i još nešto četvrto. Sam si napisao da od ruskih dostignuća koja su se raširila na ceo svet nisi čuo nizašta, pored ostalog ni za periodni sistem elemenata Mendeljejeva, ni za uslovni refleks Pavlova, ni za "labudovo jezero" i "Krcka Orašćića" Čajkovskog, koji su se učili u osnovnoj školi, pa me zanima kako si pored tako silnog obrazovanja uspeo da izvedeš ovakve zaključke.
Nije bitno koji su zaključci izvučeni, već kako se do njih došlo.
 
0

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Anonimnost? Kome to treba?10.08.2011. u 11:29 - pre 154 meseci
Citat:
Nedeljko: I u čemu je onda tvoj problem? Oni imaju pravo na svoje uslove korišćenja usluga koje pružaju, a ti imaš pravo da uslove ne prihvatiš i ne koristiš te usluge. Ako im loše bude išao biznis, to je njihov problem.
Moguce, ali ako oni javno iznose sulude ideje o tome kako nove uslove koriscenja njihovog sajta samo uz ausvajs silom treba nametnuti celom svetu u vezi svega sto postoji na internetu, bice da je to problem i za cike u belom.
 
0

Nedeljko
Nedeljko Stefanović

Član broj: 314
Poruke: 8632
89.216.32.*



+2790 Profil

icon Re: Anonimnost? Kome to treba?10.08.2011. u 12:18 - pre 154 meseci
Oni, baš kao i svi drugi, imaju pravo da pružaju usluge pod uslovima koje hoće. Kome se uslovi ne sviđaju, ne mora da koristi njihove usluge i kvit.

E, sad, te uslove je trenutno tehnički nemoguće sprovesti i oni imaju pravo da kukaju na to.
Nije bitno koji su zaključci izvučeni, već kako se do njih došlo.
 
0

[es] :: Advocacy :: Anonimnost? Kome to treba?
(Zaključana tema (lock), by flighter_022)
Strane: << < .. 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 48064 | Odgovora: 318 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.