Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Bio jednom jedan princ ...

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Bio jednom jedan princ ...
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: << < .. 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

[ Pregleda: 45042 | Odgovora: 307 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

vilil1

Član broj: 174605
Poruke: 765



+1499 Profil

icon Re: Bio jednom jedan princ ...26.07.2011. u 19:50 - pre 156 meseci
Citat:
Pirossi:
tebi idu na nerve gej parade, meni idu krezube nacionalističke parade. vala smo ih se nagledali više od gejeva.
ti imaš problema da objasniš detetu kad vidi dva homoseksualca zajedno, ja imam problema da objasnim prizor čoveka sa nedostajućim kečevima koji nosi bedž "ja neću u evropu".
samo meni ni na kraj pameti nije da im zabranjujem okupljanje i prosipanje svoje palanačke filosofije.

Ali sta ti to pricas? Koga zabole patka da li ti volis krezube nacionalisticke parade. Otvori novu temu.
 
0

Pirossi

Član broj: 7692
Poruke: 234
*.dynamic.sbb.rs.



+968 Profil

icon Re: Bio jednom jedan princ ...26.07.2011. u 19:54 - pre 156 meseci
koga zabole patak što ti imaš protiv dva princa?
 
+1

Shomi Li Jones
Student

Član broj: 278521
Poruke: 10
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+199 Profil

icon Re: Bio jednom jedan princ ...26.07.2011. u 20:16 - pre 156 meseci
@Pirossi
Internet je krenuo sa zapada ali nije zloupotrebljen, i internet je sirova moć, a takve stvari budu pošteđenje tog blizu logičnog straha.

Ne govorim o politici ''Don't ask, don't tell'' nego ''Don't tell'' pa uputi dete na sopstvene roditelje. A i siguran sam da u odsustvu gej parade i pominjanja reči gej svaku milisekundu dece neće ni pitati pre vremena

Nisam upućen u tu američku problematiku a dugačko je to na vikipediji i mrzi me da čitam, uputi me ti.

Citat:
čuj, nećemo da pričamo o tome, to je tabu-tema, no-no, ima kad ćemo da raspravljamo o tome, neki gej će da popije šljagu ili otkaz ili oboje samo zbog toga što je gej ama i to ćemo da zabašurimo?
e to je dečje razmišljanje.


Kao što sam ranije rekao takve diskriminacije nemaju veze ni sa pameću ni sa seksualnošću i rešenje toga nema veze sa Gej populacijom (ni sa romima, ni sa bošnjacima ni sa bilo čime manjinskim) nego sa osnovnim vaspitanjem koje počinje i u porodici i u školi, i nema veze sa tim. To je sve deo većeg problema koji treba da se reši.

Uostalom u ovoj državi niko ne sme da te otpusti bez obrazloženja ili da te tuče. Mislim, to što se zakon ne upražnjava opet nema veze sa gejevima.

Citat:
a to što bi žalio geja ili misliš da je to ispravno, to je posebna glupost.


To ja kao da kažeš da je glupo što žalim muslimane jer ne jedu prasetinu: Pa žao mi ih je, prasetina je keva.
Kao da kažeš da je glupo da mi žao ljudi kojima je posao da prazne septičke jame: Pa smrdi brate i žao mi ih je, ja ne volim smrad.
Kao da kažeš da je glupo da mi žao ljudi koji su morali da putuju u drugo mesto u školu, jer sam ja bio 10 minuta peške i od osnovne i od srednje.
Kao da kažeš da je glupo da mi žao ljudi koji putuju od kuće na faks, umesto da te godine provedu dalje od roditelja i malo bahanališu dok mogu.

Zašto je glupost žaliti nekog ko je privučen nečemu što je meni gadno, i još ga lišava prirodno začetog potomstva? Doduše više bi mi bilo žao roditelja

Ipak ću se složiti da je preterana analogija sa ljudima koji su slepi, to je ipak baš skenj, ali manje intezivno a isto osećanje prema tim ljudima nije ni nemoralno ni glupo.
 
+1

Pirossi

Član broj: 7692
Poruke: 234
*.dynamic.sbb.rs.



+968 Profil

icon Re: Bio jednom jedan princ ...26.07.2011. u 20:28 - pre 156 meseci
šta znam, je l' ti žao monaha?
i oni su lišeni "prirodno začetog potomstva".

inače, gejeva uvek ima neki 0.6 to 5.4% populacije (u zavisnosti od studije).
uvek bilo i biće. sa i bez "dva princa".
 
0

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Bio jednom jedan princ ...26.07.2011. u 20:39 - pre 156 meseci
Citat:
Pirossi: šta znam, je l' ti žao monaha?
i oni su lišeni "prirodno začetog potomstva".

inače, gejeva uvek ima neki 0.6 to 5.4% populacije (u zavisnosti od studije).
uvek bilo i biće. sa i bez "dva princa".


E ovo stvarno nisam znao! Keve mi! Ako je tacno onda smo u velikom problemu!!! To nije manjina, to je zanemarljivi broj jedinki, bre!!! Pa toliki procenat da inicira ovoliku raspravu?!?!?! Ako je to tacno sto si napisao!!! Pa ne mogu da verujem, stvarno mi nije palo na pamet da to bilo gde potrazim ali ako je rec o 0,6 do 5,4 procenata populacije da diktira bilo sta?!?!?! Da zahteva bilo sta?! Da se razmatra bilo sta sto oni kazu?!?!?! Alo, bre, pa jesam li samo ja lud ovde?! :) Pa da se nadjemo nas deset sa ovog foruma negde u gradu i postavi se pitanje gde cemo da sednemo da popijemo pice i svi se slozimo a samo jedan ne. Pa da li bi bilo bitno sta taj jedan hoce, misli, predlaze...?!?! A on je 10% nas prisutnih tog trenutka!!! :) A radi se samo o tome gde popiti pice! Boze me sacuvaj i sakloni, dokle smo dosli!!! :))

Ali samo ako je ovo tacno: "...gejeva uvek ima neki 0.6 to 5.4% populacije (u zavisnosti od studije)..."!!!!!!!!!!!!! I jos jednom ako je to tacno!!!

Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
0

Shomi Li Jones
Student

Član broj: 278521
Poruke: 10
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+199 Profil

icon Re: Bio jednom jedan princ ...26.07.2011. u 20:43 - pre 156 meseci
Citat:
šta znam, je l' ti žao monaha?
i oni su lišeni "prirodno začetog potomstva".

I često ne jedu prasetinu: DOUBLE FAIL
Čisto da kažem da oni imaju opciju da prestanu da budu monasi, ali opet me ih žao za ta odricanja (inače, ja verujem u Boga al roštilj je i Bogu drag ).

Citat:
inače, gejeva uvek ima neki 0.6 to 5.4% populacije (u zavisnosti od studije).
uvek bilo i biće. sa i bez "dva princa".

Malo ti je ta tvrdnja slobodna.

Dok god je taj procenat kada se preračuna u brojku veći od 1, to može da bude moje dete... Pre nego što me linčuješ za ovu izjavu pogledaj prethodna izlaganja koja sam napravio, te se smiri jer ja samo tražim pošteđivanje javnosti prinčeva i parada (i gej usvajanja dece) ništa više, nikakve zabrane itd.
Čak i to za usvajanje, ne treba da bude direktna zabrana, nego da definicija poželjnog para koji usvaja izostavlja homoseksualne parove (ako se to tako rešava pri usvajanju, nemam pojma stvarno kako to radi)
 
0

Shomi Li Jones
Student

Član broj: 278521
Poruke: 10
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+199 Profil

icon Re: Bio jednom jedan princ ...26.07.2011. u 20:55 - pre 156 meseci
@Sceka

Stvar je što piće u gradu i prava na život baš nisu ekvivalentne kategorije, i tim ljudima jeste ugroženo to pravo ali kao što sam rekao to nema veze seksualnošću nego sa mutavim debilima, a to se ne rešava prinčevima i posebnim zakonima za 5% ljudi. Jednostavno zakon ne treba da raspoznaje da li je neko gej ili nije.
 
0

Pirossi

Član broj: 7692
Poruke: 234
*.dynamic.sbb.rs.



+968 Profil

icon Re: Bio jednom jedan princ ...26.07.2011. u 20:57 - pre 156 meseci
@Sceka:
što bih lagao? postoji čak i mit da ih ima 10% ali to je ipak mit.
u San Francisku, raju za gejeve, ima ih 15.9% u Sijetlu preko 12% ali to su što bi ti Šćeko rekao, "ekstremni slučajevi".
u opštoj populaciji su u debeloj manjini.

to je što se tiče brojnog stanja, a što se tiče ovog "ko odlučuje i ko nameće".
prvo, država ti nije kafana nego servis građana. servis koji treba pružiti jednaka prava svima bez obzira na rasu, pol i seksualno opredeljenje.
drugo, u mom društvu, kud ćemo na ručak/piće se obično odlučuje konsenzusom a ne preglasavanjem.

Citat:
Shomi Li Jones:
Pre nego što me linčuješ za ovu izjavu pogledaj prethodna izlaganja koja sam napravio, te se smiri jer ja samo tražim pošteđivanje javnosti prinčeva i parada (i gej usvajanja dece) ništa više, nikakve zabrane itd.

znači samo malo da zabranimo i ništa više da zabranjujemo.
kapiram te, kako da ne.
to i svi ostali homofobi govore samo ne uvijaju ovako u oblande kao ti.


Citat:
Shomi Li Jones:
Čisto da kažem da oni imaju opciju da prestanu da budu monasi...

vidiš da je na temi pokušavano da se dokaže kako je to stvar izbora ili kako se postaje tokom života (svejedno).
sve i da je homoseksualnost stvar izbora opet ne može taj čovek da bude diskriminisan niti da mu uskraćuješ pravo na slobodno okupljanje što bi ti žarko želeo.

edit:
Citat:
Shomi Li Jones: @Sceka

Stvar je što piće u gradu i prava na život baš nisu ekvivalentne kategorije, i tim ljudima jeste ugroženo to pravo ali kao što sam rekao to nema veze seksualnošću nego sa mutavim debilima, a to se ne rešava prinčevima i posebnim zakonima za 5% ljudi. Jednostavno zakon ne treba da raspoznaje da li je neko gej ili nije.

a ovo mogu da potpišem. ko da sam ja pisao
posebnog zakona i ne treba da bude nego istog. o braku, o usvajanju dece...
 
+1

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Bio jednom jedan princ ...26.07.2011. u 21:16 - pre 156 meseci
Citat:
Shomi Li Jones: @Sceka

Stvar je što piće u gradu i prava na život baš nisu ekvivalentne kategorije, i tim ljudima jeste ugroženo to pravo ali kao što sam rekao to nema veze seksualnošću nego sa mutavim debilima, a to se ne rešava prinčevima i posebnim zakonima za 5% ljudi. Jednostavno zakon ne treba da raspoznaje da li je neko gej ili nije.


Tim ljudima (ako mislis na gej ljude) nije bilo nikakvo pravo nikada ugrozeno dok neko nije to poceo da namece kao problem. Pa nisu oni od juce, kako neko to rece ovde, ali su poceli problemi sa njima od juce. A ugrozenost ' necega' je kao pojam uveden na velika vrata iz dosade jednog od clanova Gornjeg Doma Britanskog Parlamenta a po pitanju prava zena iako to nije bilo na dnevnom redu. Ne mogu da se tacno setim o imenu samo se secam da je u pitanju neki Lord koji se dosadjivao danima i to mu je palo tog trenutka na pamet a rasirilo se neverovatnom brzinom po svetu i korisceno je i koristi se za sve i svasta. Svi su nesto 'ugrozeni', u vezi svega moze da se na kraju price (ili kad je to zgodno) da je "ugrozeno pravo na xxxxxx". I ne poredim bukvalno pice u gradu i gej populaciju nego samo navodim banalan primer od 10% u odnosu na 90% necega, bilo cega, koliko je zanemarljiv u realnom zivotu.


Citat:
Pirossi: @Sceka:
što bih lagao? postoji čak i mit da ih ima 10% ali to je ipak mit.
u San Francisku, raju za gejeve, ima ih 15.9% u Sijetlu preko 12% ali to su što bi ti Šćeko rekao, "ekstremni slučajevi".
u opštoj populaciji su u debeloj manjini.

to je što se tiče brojnog stanja, a što se tiče ovog "ko odlučuje i ko nameće".
prvo, država ti nije kafana nego servis građana. servis koji treba pružiti jednaka prava svima bez obzira na rasu, pol i seksualno opredeljenje.
drugo, u mom društvu, kud ćemo na ručak/piće se obično odlučuje konsenzusom a ne preglasavanjem.


vidiš da je na temi pokušavano da se dokaže kako je to stvar izbora ili kako se postaje tokom života (svejedno).
sve i da je homoseksualnost stvar izbora opet ne može taj čovek da bude diskriminisan niti da mu uskraćuješ pravo na slobodno okupljanje što bi ti žarko želeo.


Nisam ja rekao da lazes, nema potrebe da izvrces receno, rekao sam i naglasio "Ako je to tacno"!

"drugo, u mom društvu, kud ćemo na ručak/piće se obično odlučuje konsenzusom a ne preglasavanjem" - ovo ne razumem, kakve veze ima sa onim sto sam hteo da kazem?


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
0

MyWay

Član broj: 25141
Poruke: 1263
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+629 Profil

icon Re: Bio jednom jedan princ ...26.07.2011. u 21:20 - pre 156 meseci
Citat:
Sceka: Pa ne mogu da verujem, stvarno mi nije palo na pamet da to bilo gde potrazim ali ako je rec o 0,6 do 5,4 procenata populacije da diktira bilo sta?!?!?! Da zahteva bilo sta?! Da se razmatra bilo sta sto oni kazu?!?!?!
Moram priznati da ni ja nisam obraćao pažnju na podatke koliki je % gej populacije u Srbiji i šire.. Čak i ovo gornja cifra je mala, a tamo gde ih ima manje od 1% to se komotno može nazvati statističkom greškom :-)
Eto, igra sudbine - nekada su ih tretirali kao grešku prirode, a razvojem društva dodđoše do nivoa statističke greške :-)
Save time... see it my way.
 
+2

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Bio jednom jedan princ ...26.07.2011. u 21:24 - pre 156 meseci
Citat:
MyWay: Moram priznati da ni ja nisam obraćao pažnju na podatke koliki je % gej populacije u Srbiji i šire.. Čak i ovo gornja cifra je mala, a tamo gde ih ima manje od 1% to se komotno može nazvati statističkom greškom :-)
Eto, igra sudbine - nekada su ih tretirali kao grešku prirode, a razvojem društva dodđoše do nivoa statističke greške :-)


Bravo, pa to je poenta! Koliko drugih nekih koji su neuporedivo brojniji nikada ne prave problem, nikada ne razmisljamo o njima a sad 'sacica' nekih napravi pometnju! :)) I za radi njih se dokazuje, citira, citaju stranice i stranice, utvrdjuju i porede neke statistike... :)) Smesno!


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
0

Pirossi

Član broj: 7692
Poruke: 234
*.dynamic.sbb.rs.



+968 Profil

icon Re: Bio jednom jedan princ ...26.07.2011. u 21:25 - pre 156 meseci
Citat:
Sceka:
I ne poredim bukvalno pice u gradu i gej populaciju nego samo navodim banalan primer od 10% u odnosu na 90% necega, bilo cega, koliko je zanemarljiv u realnom zivotu.

haha, pa jeste kad se ne poznaju principi realnog života:

http://en.wikipedia.org/wiki/Pareto_principle
 
0

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Bio jednom jedan princ ...26.07.2011. u 21:29 - pre 156 meseci
Citat:
Pirossi: haha, pa jeste kad se ne poznaju principi realnog života:

http://en.wikipedia.org/wiki/Pareto_principle


Eeee, pa onda je sve drugacije! :))))) Pa ne pada mi na pamet da citam nista a narocito ako je to nesto sto se odnosi na nesto toliko banalno sto sam rekao kao sto je "I ne poredim bukvalno pice u gradu i gej populaciju nego samo navodim banalan primer od 10% u odnosu na 90% necega, bilo cega, koliko je zanemarljiv u realnom zivotu" !!!! :))))) I za to je trebalo naci sta da se linkuje?! :)))

Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
0

Shomi Li Jones
Student

Član broj: 278521
Poruke: 10
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+199 Profil

icon Re: Bio jednom jedan princ ...26.07.2011. u 21:33 - pre 156 meseci
@Pirossi
Nisam mislio baš na direktnu zabranu parade nego na njihovo samoinicijativno ne održavanje iste. Stvarno verujem u ovo sa zakonom ali jednostvano mislim da to održavanje tih parada treba oni sami da ne radi, jer imaju obzira prema našim strahovima i željama...

Neka se okuplja ko de hoće ali da se dere i prave koncerte oko toga što su gej kao što rade drugde baš i nije lepo. Mislim može javno okupljanje i da bude da niko osim okpljenih ne zna o čemu je reč. Kao neko druženje ili nešto.

A da mitinguju i vrište celoj državi u facu to baš i ne odobravam, mada verujem kao što sam rekao da to ne treba zakonom zabraniti, možda u ekstremnom slučaju ne izdavati dozvolu, ali mislim da je toliko navaljivanje njih ružno (čuo sam da postoje gej organizacije koje ne odobravaju paradu kod nas, +1 za njih od mene dobri ljudi), jer čak i one budale koje mrzim u svakom drugom postu imaju pravo glasa i odluke i moglo bi baš da im se ne doliva ulje na vatru...

Znam, znam da su ovi u Bg samo hteli da se prošetaju i da to njihovo i ne spada pod paradu (protiv toga lično nemam ništa protiv ako je dovoljno diskretno i retko, ključna reč dovoljno što nije jednako sa apsolutno), ali i ja sam samo hteo da se prošetam parkom uveče pa sam ostao bez telefona i keša a zamalo i batine da dobijem. Nema veze sa gejošću.

@Sceka
Pa ja mogu reći da nisam lično video ili iz prve ruke čuo za maltretiranje i diskriminaciju gejeva, ali verujem u postojanje... Ima debila ne boj se
 
0

Pirossi

Član broj: 7692
Poruke: 234
*.dynamic.sbb.rs.



+968 Profil

icon Re: Bio jednom jedan princ ...26.07.2011. u 21:47 - pre 156 meseci
Citat:
Sceka: Eeee, pa onda je sve drugacije! )))) Pa ne pada mi na pamet da citam nista a narocito ako je to nesto sto se odnosi na nesto toliko banalno sto sam rekao kao sto je "I ne poredim bukvalno pice u gradu i gej populaciju nego samo navodim banalan primer od 10% u odnosu na 90% necega, bilo cega, koliko je zanemarljiv u realnom zivotu" !!!! )))) I za to je trebalo naci sta da se linkuje?! ))

Pozdrav!

u nečitanju i leži problem

Citat:
Shomi Li Jones: @Pirossi
Nisam mislio baš na direktnu zabranu parade nego na njihovo samoinicijativno ne održavanje iste. Stvarno verujem u ovo sa zakonom ali jednostvano mislim da to održavanje tih parada treba oni sami da ne radi, jer imaju obzira prema našim strahovima i željama...

ti si najveći car i trenutno moj omiljeni forumaš
a što se vi kojima parada smeta samonicijativno ne naterate da vam ne smeta? kvaka 22.
 
+1

Shomi Li Jones
Student

Član broj: 278521
Poruke: 10
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+199 Profil

icon Re: Bio jednom jedan princ ...26.07.2011. u 22:16 - pre 156 meseci
Citat:
a što se vi kojima parada smeta samonicijativno ne naterate da vam ne smeta? kvaka 22.


Ima više nas kojima smeta, nego što je onih radi kojih se parada održava... Eto tako, mislim, postoji javno i postoji unošenje u facu i ne davanje mira... Ono prvo je ok, ovo drugo nije. Problem je što mi ne možeš objasniti da oni neće ovo drugo, jer je debila u Srbiji krcato i Gej populacija verovatno nije pošteđenja članstva istih.

[Ovu poruku je menjao Shomi Li Jones dana 26.07.2011. u 23:32 GMT+1]
 
0

bojan_bozovic

Član broj: 29028
Poruke: 3292
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: angelstudio.org


+392 Profil

icon Re: Bio jednom jedan princ ...26.07.2011. u 23:10 - pre 156 meseci
Shomi, demokratija je, pre svega poštovanje prava i onoga ko je u manjini, a tu je i pravo na okupljanje, iako se tebi to ne sviđa, i iako se možda i većini to ne sviđa! To što ste navikli na Tita i Slobu, to je bilo i ne vraća se više!
 
+1

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4784 Profil

icon Re: Bio jednom jedan princ ...26.07.2011. u 23:53 - pre 156 meseci
Sto se tice ovih koji se drze principa who gives a fuck za one koji spadaju u manje od 10% populacije, nadam se da ce se drzati tog principa i kada se razbole od bolesti koju ima manje od 10% populacije i nece otici da se lece i trose pare za zdravstvenu zastitu svih nas koji uplacuju.



PS. Za sve one koji vole da imputiraju izjave i obozavaju straw-man "argumente" - NE, ovaj post ne tvrdi da je homoseksualnost bolest.
 
0

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4784 Profil

icon Re: Bio jednom jedan princ ...26.07.2011. u 23:54 - pre 156 meseci
Citat:
Sceka: Eeee, pa onda je sve drugacije! :))))) Pa ne pada mi na pamet da citam nista a narocito ako je to nesto sto se odnosi na nesto toliko banalno sto sam rekao kao sto je "I ne poredim bukvalno pice u gradu i gej populaciju nego samo navodim banalan primer od 10% u odnosu na 90% necega, bilo cega, koliko je zanemarljiv u realnom zivotu" !!!! :))))) I za to je trebalo naci sta da se linkuje?! :)))

Pozdrav!


Ako neces da citas nego samo da pises - izvoli i otvori blog. Forum funkcionise drugacije.
 
0

Shomi Li Jones
Student

Član broj: 278521
Poruke: 10
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+199 Profil

icon Re: Bio jednom jedan princ ...26.07.2011. u 23:58 - pre 156 meseci
Jedno je okupljanje drugo je dranje i i devijantno oblačenje i ponašanje na ulici (lično sam video), ok to se ni nebi desilo u BG, ljudi se hteli da se prošetaju (ali je želja da se dođe do prave pravcate parade tu), poenta je što ova država a ni narod još nisu spremni na tako nešto a izvesne organizacije poprilično navaljuju.
Možda je mali problem što u nekim lepšim vremenima takva jedna šetnja neće ni imati razlog, pa će neki ostati uskraćeni za centar pažnje kog su toliko gladni.

Ja nisam rekao da se ne poštuju prava manjina, ja sam rekao da nije u redu da se ta manjina dernja i vrišti kao da su većina i smeta ljudima koji nemaju nikakvu ulogu u uzroku njihovih problema, a provocira ljude koje imaju ulogu u njihovim problemima i stvara napetost.
To ne treba zakonski zabraniti samo oni ne treba to da rade.

Ljudi koji su njihov problem neće biti promenjeni paradom a debilizam tih osoba nema nikakve veze sa seksualnošću (izjavih po ko zna koji put)

oftopik: Demokratija je poštovanje volje većine, a poštovanje prava manjina je pristojnost i dobra praksa a ne demokratija.

[Ovu poruku je menjao Shomi Li Jones dana 27.07.2011. u 01:18 GMT+1]
 
+1

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Bio jednom jedan princ ...
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: << < .. 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

[ Pregleda: 45042 | Odgovora: 307 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.