Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Univerzani daljinski - kod za NEO tv - 1451

[es] :: Elektronika :: TV uređaji :: Univerzani daljinski - kod za NEO tv - 1451

[ Pregleda: 6919 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

greskac
Zvornik

Član broj: 282239
Poruke: 51
*.teol.net.



+2 Profil

icon Univerzani daljinski - kod za NEO tv - 145103.07.2011. u 20:13 - pre 155 meseci
Zdravo narode.

Imam jedan problem. Posle ko zna koliko vremena TV mi proradio sam od sebe sto je stvarno lepa vest bila za mene ali sada imam drugi problem, za to vreme koliko tv nije bio u funkciji sam uspeo da mu izgubim daljinac.

Imam TV marke NEO - 1451, tj ovaj sa slike:



A univerzalni daljinski je Elit Smart

Ovaj daljinski nema Neo televizore na spisku ali ima opcij rucnog unosenja koda kao i auto serach ali na zalost ne uspeva da ih nadje.

Posedujem i TV NEON, i daljinski takodje nema ni njega n a spisku ali sam kod nasao pomocu Auto serach-a dok za moj TV Neo ne uspeva da pronadje pa sam se pitao dal neko ima neki predlog sa kojim kodom da pokusam rucno da unesem?

I sam sam svestan da su male sanse da postoji kod za Neo TV jer bi ga inace nasao Auto Serach ali rekoh da probam da pronadjem i na netu, konkretnije, ovde.

Hvala unapred na bilo kakvoj pomoci i savetima.
Skype: nenad.stanojevic75

Facebook: https://www.facebook.com/stanojevic.nenad.1238
 
Odgovor na temu

alexa_pg
Podgorica

Član broj: 52266
Poruke: 2026
*.crnagora.net.



+115 Profil

icon Re: Univerzani daljinski - kod za NEO tv - 145103.07.2011. u 21:43 - pre 155 meseci
Sam si sebi dao odgovor da nema koda i vise tu nema sta da se doda.

Citat:
...jer bi ga inace nasao Auto Serach...

 
Odgovor na temu

greskac
Zvornik

Član broj: 282239
Poruke: 51
*.teol.net.



+2 Profil

icon Re: Univerzani daljinski - kod za NEO tv - 145104.07.2011. u 13:36 - pre 155 meseci
Kako god, vise mi nije ni bitno jer je TV opet sam od sebe u "zimskom snu". Ne znam sta mu je bilo ali definitivno ce morati u servis. Problem je kad ga upalim ona lampica svetli ali slike nema nikako, tj, kao da nije upaljen. Samo se nadam da me nece razbastiniti u servisu..
Skype: nenad.stanojevic75

Facebook: https://www.facebook.com/stanojevic.nenad.1238
 
Odgovor na temu

[es] :: Elektronika :: TV uređaji :: Univerzani daljinski - kod za NEO tv - 1451

[ Pregleda: 6919 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.