Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

"VIP-ova konkurentna roaming ponuda"

[es] :: Mreže i novosti :: VIP - korisnički servis :: "VIP-ova konkurentna roaming ponuda"

[ Pregleda: 1876 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

avala100

Član broj: 148763
Poruke: 383
212.178.227.*



+32 Profil

icon "VIP-ova konkurentna roaming ponuda"07.06.2011. u 13:48 - pre 156 meseci
Izbacili su svoju ponudu za leto, koja vazi do kraja septembra

Ocekivao sam drugaciju ponudu, tipa u Vodafone mrezi neke velike popuste, ali toga nema.
Promenili su i raspored roaming zona malo, ubacili satelitske mreze.
Crna Gora, nije vise povoljno kao prethodnih godina, a uz to ima i uspostavu veze 15 dinara.
Nesto mi je ovo sve bas skupo, pogotovo kad uporedim sa promocijama u CG koju nudi Telenor.


http://www.vipmobile.rs/o-vipu/press-centar.1076.html?itemId=238
 
Odgovor na temu

zvezdasbg
Neproizvodni radnik
Beograd

Član broj: 240663
Poruke: 705



+81 Profil

icon Re: "VIP-ova konkurentna roaming ponuda"09.06.2011. u 10:22 - pre 156 meseci
Ma sve te "povoljnosti" koje nude nasi provajderi su klasicno shishanje ovaca. Umesto da Telenor omoguci u Crnoj Gori ultra jeftin roming (kao sto radi crnogorski Telenor ka Srbiji), oni daju neku shatro povoljnost kada zoves samo Telenor korisnike u Srbije. ne daj boze da okrenes iz CG nekoga u Srbiji ko koristi 064 ili 061, odrace te kao da zoves iz Monaka. Ista situacija sa ovim raspalim VIP-om. Mobilkom je uglavnom prisutan na Balkanu i nema nikakvih povoljnosti za recimo gostovanje u HR, SLO ili MKD. Mislim da je MTS trenutno najpovoljniji, sto se rominga u regionu tice.
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: VIP - korisnički servis :: "VIP-ova konkurentna roaming ponuda"

[ Pregleda: 1876 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.