Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Imate li za vecito pitanje konacan odgovor? Medjunarodna dozvola

elitemadzone.org :: AutoZone :: Imate li za vecito pitanje konacan odgovor? Medjunarodna dozvola

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 13722 | Odgovora: 42 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Zarko Silic
A V I S opti-tuning two generations,
[email protected]
Temerin, Čenej,VOJVODINA

Zarko Silic
Član broj: 73724
Poruke: 10383
*.adsl.eunet.rs.



+1269 Profil

icon Re: Imate li za vecito pitanje konacan odgovor? Medjunarodna dozvola25.06.2011. u 09:02 - pre 156 meseci
Citat:
popvladimir: Druge drzave u kojima sam vozio su Madjarska, Austrija, Ceska, Slovacka, Italija, Slovenija, Hrvatska gde mi niko nikad nije trazio medjunarodnu i USA gde sam kod rentiranja kola uvek, sem jedanput kada sam je zaboravio, prikazivao medjunarodnu dozvolu. Taj put kada sam je zaboravio zadovoljila ih je nasa dozvola.


Naravno, vise puta receno i ponovljeno, kako u ovoj tako i u drugim temama.
Makedonski policajac je zeleo da se malo napravi vazan, kao i ovaj nas sto ga je tdusko spomenuo. Makedonskoj policiji, a i nasoj, represivne mere nisu stran pojam. Umeju to oni savrseno da odrade.
Pedesetogodisnji uticaj je primetan i u drugim sverama birokratskog delovanja.
 
Odgovor na temu

Vole Domu
Beograd

Član broj: 54957
Poruke: 478
*.yubc.net.



+67 Profil

icon Re: Imate li za vecito pitanje konacan odgovor? Medjunarodna dozvola25.06.2011. u 16:26 - pre 156 meseci
sta znam, ja sam prelazio granicu mnogo puta i samo jednom su mi zapravo trazili vozacku uopste. je l' sad to znaci da uopste ne moras ni vozacku da nosis?
u principu velike su sanse da te nece cimati. a i da si u pravu i da ti zaista nije potrebna, dok ti to objasnis makedonskom panduru pokvarices sebi letovanje. pukni te 2000 i ne razmisljaj...
 
Odgovor na temu

AstralPro
NS

Član broj: 73891
Poruke: 901
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+288 Profil

icon Re: Imate li za vecito pitanje konacan odgovor? Medjunarodna dozvola25.06.2011. u 17:41 - pre 156 meseci
Hvala na odgovorima ali necu ici u Makedoniju nego HR,Slo pa Italija, a ne mogu sad da se cimam oko kazni u supu i zabrana jer mi nece dati mvd kad vide da se u originalnoj vozackoj ne slaze adresa sa pasosem i licnom kartom + vazi 20 god umesto 10.

Pa sta bude nek bude
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Imate li za vecito pitanje konacan odgovor? Medjunarodna dozvola

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 13722 | Odgovora: 42 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.