Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Vasi utisci o Teledot NET-u !

[es] :: ISP :: Wireless mreže i ISP :: Vasi utisci o Teledot NET-u !

[ Pregleda: 2800 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

gile94

Član broj: 259388
Poruke: 2
*.exe042.net.



+1 Profil

icon Vasi utisci o Teledot NET-u !22.04.2011. u 17:31 - pre 158 meseci
Drugari jel mozete da mi pomognete, hteo bih da uzmem neki wireless, a posto zivim u mestu gde mogu da biram izmedju 2 provajdera. Jedan je Kings net iz Rume, njega sam koristio i uzasan je, smanjivali su mi brzinu bez razloga, a kasnije uopste nisam mogao da idem na net . Drugi provajder je Teledot, oni mi izgledaju ozbiljnije, posto se potpisuje ugovor , oprema se dobija na revers , uz odredjene pakete, http://www.teledot.net/ . Zanimaju me Vasi utisci u vezi sa ovim provajderom ?
 
Odgovor na temu

gile94

Član broj: 259388
Poruke: 2
*.exe042.net.



+1 Profil

icon Re: Vasi utisci o Teledot NET-u !03.05.2011. u 13:30 - pre 157 meseci
Drugari jel mozete da mi pomognete, hteo bih da uzmem neki wireless, a posto zivim u mestu gde mogu da biram izmedju 2 provajdera. Jedan je Kings net iz Rume, njega sam koristio i uzasan je, smanjivali su mi brzinu bez razloga, a kasnije uopste nisam mogao da idem na net . Drugi provajder je Teledot, oni mi izgledaju ozbiljnije, posto se potpisuje ugovor , oprema se dobija na revers , uz odredjene pakete, http://www.teledot.net/ . Zanimaju me Vasi utisci u vezi sa ovim provajderom ?
 
Odgovor na temu

Ivan D.
Ivan Dimitrijevic
profesor,5 Beogradska Gimnazija
Beograd

Član broj: 286413
Poruke: 1
*.exe042.net.



+1 Profil

icon Re: Vasi utisci o Teledot NET-u !14.06.2011. u 12:21 - pre 156 meseci
Zdravo Gile. Ja vec 2, godine koristim Teledot internet, i mogu da ti preporucim ovaj internet, ukoliko nemozes da koristis ADSL.
Posto koristim brzinu od 1,5mb/s mogu ti predloziti da i ti uzmes ovaj paket, brzina varira oko 1,3mb/s, ne ide ispod te brzine, bar kod mene na Kaludjerici, iako ima dosta korisnika.Ova brzina je najbolja ne kosta mnogo, a ja gledam i TV bez smetnji sto je za wireless odlicno.
Do sada nisu iskljucivali internet bez razloga, tako da ces imati stalan prostup internetu.
Sto se opreme tice uopste nije bitno koju ces uzetei ako nema mnogu korisnika u delu BG-a ili mesta u kome ti zivis. Ako ima mnogo korisnika uzmi opremu od 5gHz.
Kao sto znas ako si vec bio na njihovom web sajtu opremu mozes besplatno dobiti na koriscenje, sto je zaista odlicno.
Toplo bi ti preporucio Teledot internet, ili Verat Net, ako uzmes jedan od ova dva sigurno neces pogresiti !
 
Odgovor na temu

Mica75
Milica Markovic
Beograd

Član broj: 286443
Poruke: 1
*.exe042.net.



+1 Profil

icon Re: Vasi utisci o Teledot NET-u !14.06.2011. u 23:28 - pre 156 meseci
Pozzz Gile, ja vec duze vreme koristim teledot, skoro oko 3 godine, do sada nije bilo vechih zagusenja, ponekad nemam signala, ali to je uvek objavljeno na njihovom saajtu, tako da mozes da se spremis za to, ne bi mnogo pogreshio kada bi uzeo ovaj net, brzina je uglavnom konstantna, moj brat ladno igra CS na netu, bez bagova, posebno ti preporucujem ovaj net ako nems mnogo njegovih korisnika u svom mestu.
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: Wireless mreže i ISP :: Vasi utisci o Teledot NET-u !

[ Pregleda: 2800 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.