Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Drustva za zastitu... ajkula :)

elitemadzone.org :: MadZone :: Drustva za zastitu... ajkula :)

Strane: 1 2

[ Pregleda: 7164 | Odgovora: 27 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4784 Profil

icon Re: Drustva za zastitu... ajkula :)29.12.2010. u 11:40 - pre 162 meseci
Citat:
Kobasa: Pa razume se, samo za svakoga koga sa realnom zivotu upoznao, bez obrira kakav taj covek bio,
ne bih mu zivot dovodio u pitanje zbog tamo nekog tigra, u zemlji nedodjiji ili zbog neke ajkule.

Pa da, samo sto argument o "nevidjanju" ne pije vodu. Ja sam komentarisao taj argument a ne celu ideju :)
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Drustva za zastitu... ajkula :)29.12.2010. u 11:50 - pre 162 meseci
Citat:
Kobasa
Nisu svi u jednakoj startnij poziciji.


Svakako u dovoljno jednakoj da ne trose ovaj vazduh za dzabe.
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

Kobasa

Član broj: 274124
Poruke: 25



+103 Profil

icon Re: Drustva za zastitu... ajkula :)29.12.2010. u 11:58 - pre 162 meseci
3way
To sto si sad rekao govori o tome da ili nikad nisi "mrdnuo" iz (centra ili bliz centra) velikog
grada ili nisi dovoljno dovoljno zavirio ispod povrsine.
Sto se izuzetaka tice, narano da ih ima, ali je njihov broj mali.

Ignore: Nedeljko!
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Drustva za zastitu... ajkula :)29.12.2010. u 12:07 - pre 162 meseci
Citat:
Kobasa: To sto si sad rekao govori o tome da ili nikad nisi "mrdnuo" iz (centra ili bliz centra) velikog grada....


Kakav veliki grad?
Ti mislis da su beskorisni samo oni sto ceo dan sede po kaficima?
Ehehe...tereta ima i medju radnicima i medju neradnicima...
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Drustva za zastitu... ajkula :)29.12.2010. u 13:46 - pre 162 meseci
Citat:
Kobasa: I jos jednom pokazujes elementarno neznanje, kazes masine ce odlucivati, to em nece da bude, em ako bude moras znati da masine izradje covek, ili pak nke duge masine koje je opet covek napravio.
Pa naravno da ih je covek napravio, i covek bi napravio i testove kojima bi se odredilo ko je suvisan a ko ne, sve be "na naucnu bazu" , testove bi pravili timovi naucnika, ali bi samo rezultate testa pregledavala masina. Obican kompjuter koji i sad pregledava one formulare gde se stavljaju krstici. Pa nema da mi 'vatate veze, ili da sagledavate neciju tuznu pricu, nego ko je resio test pozitivno resio je a ko nije nije, i šlus.
Citat:
Kobasa: Aaaa, eto ga Lesli, kazas naucno je potvrdjeno, ujeeeee, a koji to naucnici potvrdise? Bas me interesuje.
Ne znam tacno koji su, ako ti treba naci ces ti sam, ti si inteligentna vrsta pa se potrudi malo, ali znam da je potvrdjeno da samo kod oko 2% ljudi postoje neki tragovi svesti, a ovo ostalo su sve samo zivotinje koje govore i kojima i dalje upravljaju nagoni / emocije a ne razum. Da neces mozda da tvrdis kako ovo nije tacno? Mozemo da se sporimo jedino oko procenta, ali ako i nije 2%, procenat onih koji umeju da stave razum iznad emocija i nagona je sigurno jednocifren.

A da li bih odabrao tigra ili nekog tamo kad bi trebalo da biram? Bogumi, ovako sad kad pitas, vezano za vecinu ovih koje sam upoznao, ja bih radije izabrao tigra, ako je obican tigar a ne neki tamo nastran koji napada sve sto stigne bez razloga. I ti ces tako kad porastes. To je cisto racionalna odluka. Tigrova ima malo, gre'ota je da nestane jedna od najlepsih zivotinja koje su ikad postojale, a na vecinu ovih koje poznajem i tako moze da se primeni ono sto je Hanibal Lektor rekao za onog Bendzamina Raspela, znas, onog iz tegle za tursiju, da bi za njih to bilo bolje jer njihova "terapija" aka zivotni put i tako nigde ne vode.
 
Odgovor na temu

Kobasa

Član broj: 274124
Poruke: 25



+103 Profil

icon Re: Drustva za zastitu... ajkula :)29.12.2010. u 14:54 - pre 162 meseci
3way
Sto se toga tice ne mogu ti sad na to odgovoriti, crkla mi tastatura pa pisem virtuelnom,
uzpomoc misa, a nije ni ova tema za to, u svakom slucaju odgovoricu ti u nekoj drugoj
temi kad nabavim tastaturu.

Lesli

Eeeeeee Lesli, Lesli, blago tebi, sa takvim stavovima ti bi trebalo da se zabrines ako bude
nekih psiho testova, ja se takvih testova uopste bojim i ne trebaju mi veze.
Mada upoznao sam i dosta onih sto za sebe tvrde da su genijalci i elita a teorijiske
testove u auto-skoli polagali po 20 puta. A tek prakticne :) :) :) svi su oni sada veliki
znalci i poznavaoci.

To oko tih tvojih tvrdnji potrazicu, necu sad nista da tvrdim, samo imam jednog drugara
sto isto tako kaze "Jedna ruskinja pogledom ubija zabu." pa onda kaze "Naucnici potvrdili."
:)))), a kad ga pitas koji naucnici? On kaze "Pa neki, tamo, ne znam, raspitaj se, nemoj si
tol'ko tvrdoglav.". ;) I tako.

Sto se tigra tice, opet neznanje, svaki "obican tigar" bi te na svojoj teritoriji rastrgao,
osim onog kojeg "od malena" maze i paze.
Ignore: Nedeljko!
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Drustva za zastitu... ajkula :)29.12.2010. u 15:42 - pre 162 meseci
Ko ti to kaze? Dejan Lučić, covek koji zna sve o svemu, u knjizi "CIA i tigrovi protiv vaskolikog srpstva i kobaje". Ti si bre za njih cak i ako im slucajno zalutas na teritoriju nize bice koje oni ne vide kao pretnju svojoj teritorijalnosti i koje nece cak ni da napadnu osim ako nisu bas skroz gladni i nemaju sta drugo da love. Idi bre uci pismo tamo, mani se tastatura i tigrova.
 
Odgovor na temu

Kobasa

Član broj: 274124
Poruke: 25



+103 Profil

icon Re: Drustva za zastitu... ajkula :)29.12.2010. u 16:09 - pre 162 meseci
Citat:
Lesli Eldridz: Ko ti to kaze? Dejan Lučić, covek koji zna sve o svemu, u knjizi "CIA i tigrovi protiv vaskolikog srpstva i kobaje". Ti si bre za njih cak i ako im slucajno zalutas na teritoriju nize bice koje oni ne vide kao pretnju svojoj teritorijalnosti i koje nece cak ni da napadnu osim ako nisu bas skroz gladni i nemaju sta drugo da love. Idi bre uci pismo tamo, mani se tastatura i tigrova.


Prvi put sad cujem za tog Dejana Lučića, proguglao sam malo i koliko vidim, covek
je u zescem tripu.

Ne vidim zbog cega pokusavas da me stavis u taj kos. Ne uporedjujem ja real-life sa
filmom matrix i agentom Smit-om, niti prozivam ciu.

Kazes da ucim pismo, koje pismo? Ono koje pljujes u skoro svakom postu.

Ignore: Nedeljko!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Drustva za zastitu... ajkula :)

Strane: 1 2

[ Pregleda: 7164 | Odgovora: 27 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.