Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Lenovo T410i Wireless

[es] :: Wireless :: Lenovo T410i Wireless

[ Pregleda: 989 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Mirce82
Mirko Drobnjak
BG

Član broj: 97190
Poruke: 5
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Lenovo T410i Wireless21.12.2010. u 02:40 - pre 162 meseci

Da li se neko susreo sa notebookom Lenovo T410i do sada i da li mu radi wireless?

Imam kod sebe model Lenovo T410i 2518-P9G.
Dolazi sa instaliranim Windows 7 Professional 64bit OS.
Ali nikako ne mogu da mu ukljucim WLAN niti WiMAx.

Ima na sebi Thinkvantage access conecstion software u kojem bih trebao da kliknem na radio buton za WiFi ili Wimax ali ne mogu da ih odaberem.
Takodje u advanced settings imam opciju Allow the wireless LAN radio to be turned of when inactive koju bih da odcekiram ali ne mogu jer mi ni ona nije dostupna.

U device manageru nemam nikakav missing device ali pod network adapters ne vidim nista sto ukazuje na WLAN.
Proverio sam u BIOSu ukljucen je WLAN,prekdiac za WLAN je takodje na on, upalih ga preko Access conectio0ns, ali i dalje nemam nikakav odziv niti mi indikator svetli.

Poskidao sam sve drajvere sa lenovo sajta i instalirao ih redom ali ni to nije pomoglo.

Instalirao sam Windowes 7 enterprise 32bit na notebook opet normalno pronasao sve drajvere ali mi wireless ne radi niti sa niti bez lenovo softvera.
Opet sam isprobao sve moguce drajvere ponudjene na sajtu lenova lali nista.

Da li se neko susreo sa ovakvim problemom na nekom od lenova ili na nekom drugom notebooku?
 
Odgovor na temu

DarthVader
uzi centar periferije

Član broj: 149170
Poruke: 18
*.deltamaxi.rs.



Profil

icon Re: Lenovo T410i Wireless21.12.2010. u 10:11 - pre 162 meseci
Isti model, isti problem, samo nije na jednom već je problem na 3 ista notebooka. Ne postoji Network Controller u device manager-u, ima fizički karticu na sebi ali os ne vidi WiFI.
May the force be with you
 
Odgovor na temu

[es] :: Wireless :: Lenovo T410i Wireless

[ Pregleda: 989 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.