Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ojlerov (Eulerian) graf- source code za pronalazenje putanje/ciklusa?

[es] :: Matematika :: Ojlerov (Eulerian) graf- source code za pronalazenje putanje/ciklusa?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 7467 | Odgovora: 26 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Nedeljko
Nedeljko Stefanović

Član broj: 314
Poruke: 8632
*.teletrader.com.



+2790 Profil

icon Re: Ojlerov (Eulerian) graf- source code za pronalazenje putanje/ciklusa?23.12.2010. u 09:05 - pre 162 meseci
Nemam C# verziju. Možeš da me pitaš sve što ti treba u vezi sa ovim kodom da bi ga preveo na drugi jezik.
Nije bitno koji su zaključci izvučeni, već kako se do njih došlo.
 
Odgovor na temu

vasko1
nema

Član broj: 266119
Poruke: 53
*.internet.krstarica.com.



+1 Profil

icon Re: Ojlerov (Eulerian) graf- source code za pronalazenje putanje/ciklusa?23.12.2010. u 19:08 - pre 162 meseci
ovakav go kod bez komentara i dokumentacije ne znaci mnogo bas...

ja imam seminarski o orijentisanom eulerovom grafu,pa me zanima koliko je ovo upotrebljivo za orijentisanu varijantu

ili ako moze neki link do nekog materijala/programa?

takodje ako imas neki materijal/kod za hamiltonove grafove bilo bi super
 
Odgovor na temu

Nedeljko
Nedeljko Stefanović

Član broj: 314
Poruke: 8632
*.teletrader.com.



+2790 Profil

icon Re: Ojlerov (Eulerian) graf- source code za pronalazenje putanje/ciklusa?24.12.2010. u 13:38 - pre 162 meseci
Citat:
Alexsis: Ja sam pokusao da analiziram ovaj kod i da eventualno prepravim funkciju eulerPath(list<int> &path) da odgovara gore pomenutoj ali ocigledno nisam dovoljno strucan...


Hmm... ta funkcija se poziva na ostale. Pokušaj da prevedeš, ne funkciju eulerPath, već celu klasu na C#, pa onda koristi metodu eulerPath.
Nije bitno koji su zaključci izvučeni, već kako se do njih došlo.
 
Odgovor na temu

Alexsis
Conspiritor
Nis/Aleksinac

Član broj: 30602
Poruke: 251
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: Ojlerov (Eulerian) graf- source code za pronalazenje putanje/ciklusa?24.12.2010. u 18:40 - pre 162 meseci
Pokusao sam da koristim neke alate za automacko prevodjenje sa c++ na c# ali ovaj kod je dosta kompleksan i dugacak tako da cu morati da odustanem od toga.
U medjuvremenu sam naso neki program koji nije mnogo dugacak pa cu probati njega da prebacim. Evo okacio sam ga u attachmentu ako hocete da pogledate.


@vasko1
Sto se tice za Hamiltonove nemam nista ali znam gde mozes da nadjes skoro pa gotov rad...
Na scribd.com imas gotove seminarske, maturske, diplomske jer to ti dodje kao neka socijalna mreza za razmenu dokumenata i tu skoro uvek mozes da nadjes sta ti treba...
A na http://en.pudn.com/ mozes da nadjes source code, vidjao sam dosta da ima za hamiltonove...(jest da su dosta na kineski jer je kineski sajt al google translate stvarno dobro prevodi sa kineskog na engleski )


><> <>< <><><><><><><> ><>
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

vasko1
nema

Član broj: 266119
Poruke: 53
*.internet.krstarica.com.



+1 Profil

icon Re: Ojlerov (Eulerian) graf- source code za pronalazenje putanje/ciklusa?25.12.2010. u 13:32 - pre 162 meseci
kako ovde http://en.pudn.com/ ne mogu nista da skinem,registrovao sam se,ali trazi da prvo uploadujem svoje source kodove....

nista ne mogu da skinem,sta da radim?
 
Odgovor na temu

Alexsis
Conspiritor
Nis/Aleksinac

Član broj: 30602
Poruke: 251
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: Ojlerov (Eulerian) graf- source code za pronalazenje putanje/ciklusa?25.12.2010. u 13:51 - pre 162 meseci
Pa uplodoju... Imas valjda nesto sto si radio? :)

Ako ne daj mi link pa cu ja da ti skinem....
><> <>< <><><><><><><> ><>
 
Odgovor na temu

vasko1
nema

Član broj: 266119
Poruke: 53
*.internet.krstarica.com.



+1 Profil

icon Re: Ojlerov (Eulerian) graf- source code za pronalazenje putanje/ciklusa?10.02.2011. u 13:26 - pre 160 meseci
ima li neko neki materijal ili link za debljinu grafa i presek grafova?
 
Odgovor na temu

[es] :: Matematika :: Ojlerov (Eulerian) graf- source code za pronalazenje putanje/ciklusa?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 7467 | Odgovora: 26 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.