Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Potreban WordPress Developer

[es] :: IT berza poslova :: Arhiva IT berze poslova :: Potreban WordPress Developer
(Zaključana tema (lock))

[ Pregleda: 983 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

lazar.vuckovic
Beograd

Član broj: 273538
Poruke: 3
*.dynamic.sbb.rs.



+1 Profil

icon Potreban WordPress Developer22.11.2010. u 22:44 - pre 163 meseci
Dosta dugo se bavim WordPress-om i prosirio sam posao toliko da ne mogu sve sam da stignem da uradim. Saradjujem sa nekoliko firmi iz USA koje me podrzavaju da nadjem jos jednog programera. Medjutim, obim posla nije jos uvek dovoljan da bih mogao da ponudim stalno radno mesto. U pitanju je 15ak sati nedeljeno, nekada manje - nekada vise. To je za pocetak a kasnije bismo mogli da prosirimo broj sati na prosecno 6h dnevno.

Najcesci tipovi projekata su:
- izrada tema za WordPress (od PSD fajlova ili od css/xhtml template-a)
- izmena postojećih WordPress sajtova
- izrada custom plugin-ova

Obavezan prethodni rad sa: Pods CMS, WP Menus, WP Contact, WP Custom Template Field

Predlazem svima koji su zainteresovani da me kontaktiraju na [email protected] i da posalju neke od svojih radova za koje misle da bi pokazali potrebne vestine za navedene projekte.

Sto se tice uslova placanja, odmah nakon probnog meseca, tokom kojeg svaki sat vredi $6.5 potpisali bismo ugovor na duzi period, sest meseci ili godinu dana, tokom kojih bi svaki sat bio placan $8.

Molim sve kandidate da osim radova, posalju i slobodno vreme koje mogu da posvete radu kao i u koje doba dana bi vam odgovaralo da radite. Ovo je dosta bitna stavka kako bih uspeo da organizujem jednak obim posla na dnevnom nivou i kako bih znao u koje vreme mogu da vam se obratim kako ne bi doslo do mnogih problema koji nastaju prilikom lose komunikacije.

S postovanjem,
Lazar Vuckovic
 
+1

[es] :: IT berza poslova :: Arhiva IT berze poslova :: Potreban WordPress Developer
(Zaključana tema (lock))

[ Pregleda: 983 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.