Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Koji DVD/DIVX player kupiti?!?

[es] :: Video produkcija :: Koji DVD/DIVX player kupiti?!?

[ Pregleda: 3865 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

uliccni_hodacc
Bgd

Član broj: 103946
Poruke: 2
212.69.24.*



Profil

icon Koji DVD/DIVX player kupiti?!?11.11.2010. u 10:43 - pre 162 meseci
Dajte mi neki pametan prelog, naime, imam skyvision i popravljao sam ga do sada dva puta, i ponovo ne radi.

Hocu da kupim nesto pametnije.

Vidim da je sada USB prikljucak standard i to mi dosta odgovara.

Dakle, kupio bih player samo da nije skyvision ili xwave, koji pusta divx, cita titlove, nasa slova

Unapred hvala.
 
Odgovor na temu

raikkonen

Član broj: 93339
Poruke: 241
*.adsl.eunet.rs.



+8 Profil

icon Re: Koji DVD/DIVX player kupiti?!?11.11.2010. u 13:13 - pre 162 meseci
Kupio sam Sony NS 318 pre nekoliko meseci i sasvim sam zadovoljan. Pre toga sam imao kao i ti Skyvision i Xoro 402 plus i neuporedivo je bolji od njih i pouzdaniji, a nije bio skup. Mogu se gledati i DIVX filmovi veci od 2 GB, gledao sam neke vece i od 3 GB, cita DIVX filmove koji su narezani na DVD u vise sesija, sto kod ovih drugih nije bilo moguce, titlovi su odlicni na mom Sony LCD-u od 40", ne znam kakvi su na drugim televizorima. Velicina titlova je takodje odgovarajuca, mada podrzava i XSUB titlove dodate DIVX filmovima kod kojih mozes da biras velicinu i izgled fonta. Nema USB, pa ako ti je to najvaznije treba da potrazis neki drugi model, a ako nije onda je po meni odlican izbor za tu cenu.

Pozdrav.
 
Odgovor na temu

uliccni_hodacc
Bgd

Član broj: 103946
Poruke: 2
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Koji DVD/DIVX player kupiti?!?11.11.2010. u 16:46 - pre 162 meseci
Hvala na savetu, nema "sledeca opcija", jer sledeci model kosta oko 150eur, iskreno, uzeo bih sa USB da se ne zezam vise sa diskovima.
Nesto gledam, mozda gresim da neki LED televizori imaju i opciju pustanja divx filmova preko USB-a.
 
Odgovor na temu

Orokusakii
Beograd

Član broj: 261685
Poruke: 16
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Koji DVD/DIVX player kupiti?!?09.02.2011. u 14:07 - pre 159 meseci
Pozdrav svima. Citam ovu temu, jer sam do nedavno imao Quadro 933 dvd plejer, pa htedoh da podelim moje utiske i pitam jedno pitanje. Taj plejer za taj novac nije los, ali ima dosta mana. Nisam mogao da pustam vilmove koji su veci od 1.4gb, jer pred kraj filma pocne nesnosno da secka slika, na kraju prekine skroz. Tako radi i sa usb-a (koji ocitava 2-3minuta)a i sa diski (lol). To uzasno nervira, pogotovo sto u zadnje vreme ima sve vise velikih filmova po 2-3gb. To je veliki minus. Drugi minus je sto ne porzava hd filmove u mkv formatu, ali bez toga se jos i moze ziveti. Cuo sam da je 966 model isti. Posto vidim da na ovom sajtu ima strucnih lica, postavio bih pitanje koji bih dvd plejer mogao da kupim da moze da pusta velike filmove (2,3 i vise gb) bez seckanja i slicnih problema. Mkv bi bila pozeljna opcija ali ne i neophodna. Molim za odgovor, svako iskustvo je pozeljno.
 
Odgovor na temu

luka1978
student

Član broj: 192440
Poruke: 234
*.teol.net.



+3 Profil

icon Re: Koji DVD/DIVX player kupiti?!?29.09.2011. u 22:42 - pre 152 meseci
Pozdrav,

Da li je neko rijesio ovo u vezi sa Quadro 966? Da li se mogu pokretati i gledati filmovi veci od 1.4 GB? Takodje, kakvi su mu titlovi, da li su pristojne velicine i da li se vide?

Hvala
 
Odgovor na temu

[es] :: Video produkcija :: Koji DVD/DIVX player kupiti?!?

[ Pregleda: 3865 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.