Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Nema prenosa utakmice na rts-u za odlazak na EP u fudbalu Italija-Srbija

elitemadzone.org :: MadZone :: Nema prenosa utakmice na rts-u za odlazak na EP u fudbalu Italija-Srbija
(Zaključana tema (lock), by Tyler Durden)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7

[ Pregleda: 28405 | Odgovora: 122 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.rcub.bg.ac.rs.



+5251 Profil

icon Re: Nema prenosa utakmice na rts-u za odlazak na EP u fudbalu Italija-Srbija13.10.2010. u 15:32 - pre 164 meseci
Potpuno se slazem. Velika manipulacija je na delu.

Slika je gruba, nije estetska, a da li se Srbija bruka ne bih bas toliko preterivao, mnogo je veca, recimo, bruka, da imamo najnize plate u evropi, da smo na dnu svih svetskih lista poslovnog ambijenta, korupcije, bruto drustvenog proizvoda..

Ovaj scenario je mnogo naivno organizovan i providan. U situaciji ulaska na stadion, kada se otimaju sitnis, flasice za vodu, provlace se baklje, secice(i to one masne, elektricarske)...

Uzete par za prenos, pobeda bez truda, novcana kazna FSS, svima lepo sem normalnom fudbalskom svetu, i u Italiji i u Srbiji, zarad nekakve farse od obracuna sa licima odavno "poznatim policiji".

Klasicna politicka cistka, opravdana "snagama haosa...", valjda su se neki uplasili reakcije na dogadjaje koji tek treba da uslede...u narednih nekoliko meseci.

Poz
 
+1

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9517
*.teletrader.com.



+10256 Profil

icon Policijo postupi po naređenju !13.10.2010. u 15:38 - pre 164 meseci
Svašta ima, ali tek negde posle 5:30 ide pendrečenje !
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
0

Izvoljski

Član broj: 254951
Poruke: 102
..9-r.retail.telecomitalia.it.



+43 Profil

icon Re: Nema prenosa utakmice na rts-u za odlazak na EP u fudbalu Italija-Srbija13.10.2010. u 15:47 - pre 164 meseci
da niste malo pozurili da se zasipate pepelom ?

Prvo, meni nije jasno kako je moguce da jedan mandov syebe celu utakmicu i kako je moguce da se unese tolika pirotehnika ? Mislim, pravilnik UEFE je jasan i kaze da je odgovran i domacin. Navijaci su ekstremno nasilni i njih samo policija moze da obuzda i pretrese. Znaci sinoc je bilo na domacinu da ih istrese iz gaca i pre ulaska na stadion jer svaka petarda ide i njima na konto. Zato ja ne verujem da ce Srbija biti tek tako kaznjena kako maloumni srpski komentatori ekstaticno najavljuju ?!

U italijanskoj stampi opet se otvara polemika o bezbednosti na utakmicama. Sa pravom se pitaju, cekaj jel smemo mi ici na stadione, da li ima ko da nas zastiti ? danas su divljali srpski huligani, a sutra ko. Ni jednom recju nisu prozvali Srbe kao narod ili pojedince ili kao drzavu vec stavise su prikazali onaj gornji deo tribine i rekli da im je zao ovih srpskih navijaca koji su dosli za dzabe

Sto se tice ovih popmpeznih izjava srpske malogradjjanstine, a u sustini velikoseljankovine, kako su nas obrukali, kako smo mi ne znam sta, narod koga nema na svetu, kako je za nas teheran a ne evropa - mogu samo da kazem puah, obruko je on sebe. Ima ime i prezime, ima sud, nek rebnu koliko treba i ciao bello.

Jel su igraci Rome izboli Liverpul, onda su na utakmici Katania Palermo bacili bombu i ubili policajca, sta su radili Turci u Kopenhagenu Arsenalovce su tukli sahtom poklopcem, pa Hejsel.......
 
0

Tyler Durden
Tyler Durden
Beograd

Član broj: 4312
Poruke: 3379
*.verat.net.



+1365 Profil

icon Re: Nema prenosa utakmice na rts-u za odlazak na EP u fudbalu Italija-Srbija13.10.2010. u 15:56 - pre 164 meseci
Izvoljski,
kako samo imas obraza....
Beneath civilization's fragile crust, cold chaos churns...
 
0

Slobodan Miskovic

Član broj: 4967
Poruke: 5814
88.203.200.*



+105 Profil

icon Re: Nema prenosa utakmice na rts-u za odlazak na EP u fudbalu Italija-Srbija13.10.2010. u 16:09 - pre 164 meseci
Na stranu sve ali meni stvarno nije jasno kako je neko uspeo da unese onu kolicinu pirotehnike u inostranstvu... Ko je nekad bio na zvanicnim fudbalskim utakmicama u IT i uopste na zapadu zna da je ovo sto je uneseno nemoguce uraditi bez pomoci ili propusta organizatora...
 
0

žutokljunac

Član broj: 153760
Poruke: 374
*.sa.hs-hkb.ba.



+471 Profil

icon Re: Nema prenosa utakmice na rts-u za odlazak na EP u fudbalu Italija-Srbija13.10.2010. u 16:17 - pre 164 meseci
Citat:
Slobodan Miskovic: Na stranu sve ali meni stvarno nije jasno kako je neko uspeo da unese onu kolicinu pirotehnike u inostranstvu... Ko je nekad bio na zvanicnim fudbalskim utakmicama u IT i uopste na zapadu zna da je ovo sto je uneseno nemoguce uraditi bez pomoci ili propusta organizatora...


Nisu preneli preko granice, nego se baklje i dimne kupuju u Italiji.
 
0

Izvoljski

Član broj: 254951
Poruke: 102
..9-r.retail.telecomitalia.it.



+43 Profil

icon Re: Nema prenosa utakmice na rts-u za odlazak na EP u fudbalu Italija-Srbija13.10.2010. u 16:22 - pre 164 meseci
Citat:
Izvoljski,
kako samo imas obraza....
!

da kazem istinu uvek cu imati obraza !
 
0

vilil1

Član broj: 174605
Poruke: 765



+1499 Profil

icon Re: Nema prenosa utakmice na rts-u za odlazak na EP u fudbalu Italija-Srbija13.10.2010. u 16:24 - pre 164 meseci
@Izvoljski

Ja cuh izjavu Italijanskog golmana koji je rekao da oni, 'talijanski igraci, posle one druge baklje nisu hteli da nastave utakmicu, plaseci se za svoju bezbednost, i da je tada sudija odlucio da utakmicu prekine.

Sta se povodom toga pise - prica u Italiji? Da li je sudija sam, u konsultaciji sa ostalim sudijama, delegatom...resio da prekine, ili na insistiranje Italijanskih igraca?
 
0

žutokljunac

Član broj: 153760
Poruke: 374
*.sa.hs-hkb.ba.



+471 Profil

icon Re: Nema prenosa utakmice na rts-u za odlazak na EP u fudbalu Italija-Srbija13.10.2010. u 16:29 - pre 164 meseci
Koju istinu ti kažeš?
Ti se samo foliraš i pričaš o sportu. Ovo nema veze sa navijačima i sa sportom. Ovo što se dešava je čista politika. Srpska ekstremna desnica je jaka u Srbiji. Ovo je potpis ljudi koji sede u skupštini, ovo je proba da li se mogu oboriti demokrate i preuzeti vlast. Ovo je izrežirano isto kao i ono pre neki dan, ovo je smišljeno, planirano, organizovano i ovo IMA PODRŠKU dve jake političke partije u Srbiji. Radikala i DSS-a. Ovi koji su za drugačiju Srbiju to dobro znaju i plaše se. Nemaju mooda da išta urade jer u Srbiji ekstremna desnica nema 8-10% podrške naroda nego 50%. Da nije tako, ne bi se ovi tako šetkali sa bombama, prebijali bejzbol palicama u sred bela dana na sred ulice.
Srbija ima veliki problem.
 
0

mulaz
Ljubljana

Član broj: 47602
Poruke: 2239
212.235.185.*

Jabber: mulaz@elitesecurity.org
Sajt: www.mulaz.org


+184 Profil

icon Re: Nema prenosa utakmice na rts-u za odlazak na EP u fudbalu Italija-Srbija13.10.2010. u 16:30 - pre 164 meseci
Citat:
žutokljunac: Nisu preneli preko granice, nego se baklje i dimne kupuju u Italiji.


Nije vazno gde se kupuje... pitanje je kako su uneli sve to na stadion... ne idem cesto na utakmice, ali prosli put kad sam bio, nije smeo ni obican plasticni upaljac da se nosi (samo sibice), a slusao sam i o zabranama unosa metalnih novcanica...
Bolje ispasti glup nego iz aviona
http://www.mulaz.org/
 
0

MyWay

Član broj: 25141
Poruke: 1263
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+629 Profil

icon Re: Nema prenosa utakmice na rts-u za odlazak na EP u fudbalu Italija-Srbija13.10.2010. u 16:34 - pre 164 meseci
Koliko čitam divljali su i pre utakmice, fizički napali Stojkovića, kačili transparent 'Neće se igrati', ušli sa bakljama, noževima i ostalim igračkama za seckanje, Karadžić spominje da je izjavljivao pre utakmice da postoje informacije da će se pokušati da se sabotira utakmica i svi su se u Đenovi ponašali kao da je bio u pitanju šahovski meč?!?
Svi, mislim na srpske i italijanske nadležne od policije do nekakvih komesara za bezbednost , a onda se dozvoli da 10, 20, 50, 100 istetoviranih idiota prekinu utakmicu?
Bilo je nešto italijanskih specijalaca na terenu (verovatno da zaštite igrače/sudije) ali nisam video da je iko pokušao da smiri/izdvoji/uhapsi/pomlati onu grupicu idiota koji su došli po zadatku...
Izvoljski je potpuno u pravu (pogotovo po pitanju srpske malograđanštine i nacionalnog sporta posipanja pepelom), a ja smatram da nas treba eliminisati iz kvalifikacija za EP a Italiju kazniti 3-5 utakmica bez publike zbog neverovatnih propusta u organizaciji i evidentnog odsustva želje da se iskontroliše situacija na stadionu.
Save time... see it my way.
 
0

žutokljunac

Član broj: 153760
Poruke: 374
*.sa.hs-hkb.ba.



+471 Profil

icon Re: Nema prenosa utakmice na rts-u za odlazak na EP u fudbalu Italija-Srbija13.10.2010. u 16:37 - pre 164 meseci
Citat:
mulaz: Nije vazno gde se kupuje... pitanje je kako su uneli sve to na stadion... ne idem cesto na utakmice, ali prosli put kad sam bio, nije smeo ni obican plasticni upaljac da se nosi (samo sibice), a slusao sam i o zabranama unosa metalnih novcanica...


Slobodan je pitao kako su to uneli u inostranstvo ( pretpostavljam preko graničnih prelaza ), i odgovorio sam mu da se to kupuje u inostranstvu, a Italija je raj za baklje i dimnjake. Išao sam nekada davno, baš sa navijačima i baš u Italiju, i sam sam prenosio baklje i unosio ih na stadion. Tada (pre 20 god. ), se baklje nisu unosile na stadion kao danas. Da ih vođe unese preko atletske staze uz odobravanje kluba, već smo ih mi unosili tako što smo ih lepili selotejpom odmah pored one stvari u gaćama. Baklje se u Italiji kupuju u radnjama koje su za to specijalizovane. Tamo oko Božića, čitav mesec se pirotehnika prodaje u svakoj radnji pa i u trafikama za novine. Ja sam npr. kupovao i na trafikama i to pakovanja po 5 dimnih kutija. To je u Italiji, u vreme Božića skroz normalno. A ove prave benglake, njih nemaš u svakoj radnji, već moraš da nađeš radnju koja prodaje samo pirotehniku. Mi smo npr. kupovali one kartonske, da bi ih zatim sekli.
A pitanje je kako su baklje uneli na stadion. Pa, kao što vidiš i nije bila nikakva bakljada već samo par upaljenih baklji, a to je u tolikoj masi lako uneti.

[Ovu poruku je menjao žutokljunac dana 13.10.2010. u 17:53 GMT+1]
 
0

Izvoljski

Član broj: 254951
Poruke: 102
..9-r.retail.telecomitalia.it.



+43 Profil

icon Re: Nema prenosa utakmice na rts-u za odlazak na EP u fudbalu Italija-Srbija13.10.2010. u 16:39 - pre 164 meseci
Citat:
Ja cuh izjavu Italijanskog golmana koji je rekao da oni, 'talijanski igraci, posle one druge baklje nisu hteli da nastave utakmicu, plaseci se za svoju bezbednost, i da je tada sudija odlucio da utakmicu prekine.

Sta se povodom toga pise - prica u Italiji? Da li je sudija sam, u konsultaciji sa ostalim sudijama, delegatom...resio da prekine, ili na insistiranje Italijanskih igraca?


tjah, pise se svasta, velika je to zemlja. Slicno ako posle poraza od Cehoslovacke sad ce jedno 3 dana, analize, prepucavanja i posle... idemo dalje...

- rasrava o bezbednosti na stadionima, koji je Italiju kostao EURO 2016
- moguce kazne za Italiju kao organizatora, sa paralelnim ocekivanjem 3-0
- paljenje zastave
- korektan odnos Stankovica i napad na Stojkovica
- hapsenje tzv "uomo nero"
- sprega igraca i nacionalista
 
0

jablan

Član broj: 8286
Poruke: 4541



+711 Profil

icon Re: Nema prenosa utakmice na rts-u za odlazak na EP u fudbalu Italija-Srbija13.10.2010. u 16:58 - pre 164 meseci
Citat:
A jedan od vođa navijača iz Srbije koji je učestvovao u jučerašnjim neredima u Đenovi, i koji se predstavio kao Slobo, izjavio je televiziji RAI da navijači iz Srbije koji su juče došli u Đenovu "nisu nacisti, već nacionalisti i da se protive ulasku Srbije u Evropsku uniju".

"Protiv smo nezavisnosti Kosova i zato smo zapalili zastavu Albanije. Stadion u Đenovi je bio idealno mesto da prikažemo naše stavove, koji su potpuno politički. U Beogradu je na delu diktatura i tamo ne možemo da protestujemo", rekao je taj navijač.

On je kazao i da je incident izazvalo 50-60 navijača Crvene zvezde, koji su pirotehniku kupili u radnjama u Đenovi i da su je bez problema uneli na stadion.


http://www.b92.net/info/vesti/..._category=16&nav_id=464938
 
0

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: Nema prenosa utakmice na rts-u za odlazak na EP u fudbalu Italija-Srbija13.10.2010. u 16:59 - pre 164 meseci
Ma boli me pimpek da licno car Lazar vaskrsne i da hoce da preuzme vlast, pa testira ili da je Krcun licno doveo, sproveo i naoruzao ove debile - ja sam hteo da gledam fudbal.

Neka to testiraju i rade ispred skupstine.



Btw ako ovi likovi sa tekme i sto su hteli da sibaju gejeve imaju 50% podrske medju Sorabima - zali boze ljudi i zemlje.
 
0

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
dynamic-78-30-164-165.adsl.eunet.rs.



+165 Profil

icon Re: Nema prenosa utakmice na rts-u za odlazak na EP u fudbalu Italija-Srbija13.10.2010. u 17:07 - pre 164 meseci
meni je najvise zao ljudi koji zele svoje klince da odvedu na utakmicu
pa jbte, kako pored ovakvih idiota smes povesti dete tamo :(

samo treba da iscekujes koji krembil ce ti detetu glavu razbiti jer ne skandira zajedno s njima...

to nije navijanje, to nije ljubav prema sportu,klubu...
 
0

jablan

Član broj: 8286
Poruke: 4541



+711 Profil

icon Re: Nema prenosa utakmice na rts-u za odlazak na EP u fudbalu Italija-Srbija13.10.2010. u 17:08 - pre 164 meseci
Citat:
Isak666: Neka to testiraju i rade ispred skupstine.

Pa vidiš da ne mogu tek tako, jer je "u Beogradu diktatura". Potreban im je događaj koji može da mobiliše masu (kao što je bila gej-parada) koju bi posle već "koordinisali u željenom pravcu". Dakle, s obzirom da je parada propala, čeka se iduća zgodna prilika, bila to neka "strejt parada", neki kvazi-spontani protest radnika ili, na kraju krajeva, politički miting jedne ili više desničarskih opozicionih partija. Videćemo već šta će od toga biti. U međuvremenu se narod dodatno potpaljuje putem žute štampe (a nije da im trenutna vlast ne daje materijala).
 
0

Slobodan Miskovic

Član broj: 4967
Poruke: 5814
*.koelnet.com.



+105 Profil

icon Re: Nema prenosa utakmice na rts-u za odlazak na EP u fudbalu Italija-Srbija13.10.2010. u 17:26 - pre 164 meseci
Kada sam rekao inostranstvo mislio sam na utakmice tamo a ne na prebacivanje pirotehnike preko granice.
 
0

Wi-Fi

Član broj: 260194
Poruke: 195
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+208 Profil

icon Re: Nema prenosa utakmice na rts-u za odlazak na EP u fudbalu Italija-Srbija13.10.2010. u 17:36 - pre 164 meseci
^ Pusteni su bez kontrole na stadion

@ Isak666: U Srbiji ti je trenutno - masovna podrska onome sto je uradjeno u nedelju, masovno zgrazavanje/osudjivanje onoga od sinoc. Paradoks
 
0

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
dynamic-78-30-164-165.adsl.eunet.rs.



+165 Profil

icon Re: Nema prenosa utakmice na rts-u za odlazak na EP u fudbalu Italija-Srbija13.10.2010. u 18:14 - pre 164 meseci
@wi-fi, a ko to (sem doticnih i njihovih "vlasnika") podrzava paljenje bg-a?
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Nema prenosa utakmice na rts-u za odlazak na EP u fudbalu Italija-Srbija
(Zaključana tema (lock), by Tyler Durden)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7

[ Pregleda: 28405 | Odgovora: 122 ] > FB > Twit

Postavi temu

Srodne teme
05.09.2010. Proklete reklame
12.10.2010. Italija-Srbija gde???
Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.