Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Gde da nadjem spisak svih firmi za neki grad?

[es] :: Vodič za posao :: Gde da nadjem spisak svih firmi za neki grad?

[ Pregleda: 2834 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Gde da nadjem spisak svih firmi za neki grad?28.09.2010. u 14:15 - pre 165 meseci
Bice mi potrebno da kontaktiram telefonom firme radi ponude neke kancelarijske robe, pa me zanima gde bih mogao da nadjem spisak svih firmi sa kontaktima. Znam da sigurno negde postoji jer kada sam otvorio skoro drugu firmu, posle mozda mesec dana (firma jos nije pocela ni da radi delatnost, cekali su se neki papiri jos uvek) pozvali su me iz neke firme iz Kragujevca da mi ponude neke svoje usluge. Znaci da negde postoji da se nabave kontakti svih firmi, cim su oni mene nasli a nisam ni poceo da radim takoreci. Ima li neko ideju gde bih to mogao da nadjem? Hvala.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

nemesis

Član broj: 270
Poruke: 1788
*.dynamic.sbb.rs.



+17 Profil

icon Re: Gde da nadjem spisak svih firmi za neki grad?28.09.2010. u 14:44 - pre 165 meseci
privredna komora tog grada...
recimo
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Gde da nadjem spisak svih firmi za neki grad?28.09.2010. u 15:35 - pre 165 meseci
Mislis da ima tamo? Koliko cesto se azuriraju podaci tamo?
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

nemesis

Član broj: 270
Poruke: 1788
*.dynamic.sbb.rs.



+17 Profil

icon Re: Gde da nadjem spisak svih firmi za neki grad?28.09.2010. u 18:06 - pre 165 meseci
pa shalju svima one uplatnice za clanstvo
naravno imash i apr ...
 
Odgovor na temu

VlaK
Ravangrad

Član broj: 86293
Poruke: 218
*.dynamic.sbb.rs.



+141 Profil

icon Re: Gde da nadjem spisak svih firmi za neki grad?28.09.2010. u 19:47 - pre 165 meseci
Ja sam svojevremeno, recimo 2002 godine, tražio u zavodu za zapošljavanje spisak svih firmi koji imaju ili traže inžinjera mašinstva, što su oni meni lepo izlistali na nekom kompjuteru, i na moje zaprepašćenje lepo odštampali. I to za ceo zapadno Bački okrug. Pošto su imali neki matori matrični štampač, bome je tu bilo onako 3 cm papira. Ja lepo uzeo te papire i kao hvala, doviđenja. A oni mi ne daju. Kažu mi možeš da gledaš te papire, ali samo tu u kancelariji. I ja lepo tamo sedeo i prepisivao brojeve telefona. Tako da verovatno imaju nekakvu evidenciju u tom zavodu za "zapošljavanje". Samo da nađeš nekoga tamo.
Ja sam onaj koji ponavlja Ono sto je davno smisljeno Nikad necu biti prvi i jedini...
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za posao :: Gde da nadjem spisak svih firmi za neki grad?

[ Pregleda: 2834 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.