Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako opremiti radni prostor?

elitemadzone.org :: MadZone :: Kako opremiti radni prostor?

[ Pregleda: 1568 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

madcama
Valjevo

Član broj: 103936
Poruke: 794
*.rcub.bg.ac.rs.



+184 Profil

icon Kako opremiti radni prostor?24.08.2010. u 10:58 - pre 166 meseci
U pitanju je 'kancelarija' za jednu osobu u kojoj se popravljaju racunari hardverski i softverski u okviru jednog preduzeca.
Sta bi ste vi stavili od namestaja, alata, uredjaja? Dajte slobodno masti na volju. Povrsina je oko 16m2.
Od pomoci bi bila i neka slika kao primer iz realnog zivota.
Hvala
Po temi http://www.elitesecurity.org/t385534-0 ja sam terorista.
Use The Force my young Luke Filewalker.
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: Kako opremiti radni prostor?24.08.2010. u 11:15 - pre 166 meseci
Namestaj mozes da stavis kakav hoces ali imaj u vidu da niti ce sluziti svojoj svrsi niti ce se videti jer ce vecito biti pokriven delovima :) Ja sam bio u nekoliko i nigde se nisam osecao bas sigurno da mi nesto nece pasti na glavu, uostalom imas i ovde temu sa slikama kompjuterskih stolova u koje je upalo par slika necega sto izgleda kao servis ;)
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

madcama
Valjevo

Član broj: 103936
Poruke: 794
*.rcub.bg.ac.rs.



+184 Profil

icon Re: Kako opremiti radni prostor?27.08.2010. u 08:30 - pre 166 meseci
Ljudi sta mi predlazete? Da li da idem sa ormarima (pa da se krs ne vidi kad zatvorim vrata) ili da idem sa policama na koje cu pogledati hoce li mi nesto pasti na glavu? Sta bi ste od opreme stavili? Za dijagnozu, popravku?
Po temi http://www.elitesecurity.org/t385534-0 ja sam terorista.
Use The Force my young Luke Filewalker.
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Kako opremiti radni prostor?27.08.2010. u 09:23 - pre 166 meseci
Hm, šta od opreme? Neki osciloskop, komplet smd i običnih lemilica, još gomila razne opreme ... ili samo karton dijagnostički sto? Na kom nivou će da se vrše popravke? Da li će da bude samo pronalaženje problema pa onda nabavka i zamena delova ili nošenje u servis ili komplet popravka?
Za osnovne poslove će da ti bude dovoljan takoreći samo jedan kompletan ali rasturen komp ... mada zavisi i od toga kakve imate po firmi jer je džabe intel ploča ako dođe neka sa amd procesorom i obrnuto. I ostale slične kombinacije.
Od nameštaja veliki radni za više priključaka za struju (može i pristojan produžni) kao i za mrežu/internet ... i police, sve zavisi od planiranog obima posla.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Kako opremiti radni prostor?

[ Pregleda: 1568 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.