Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

I u najnovijoj verziji Opera Browser-a nema ispravke.

[es] :: Browseri :: I u najnovijoj verziji Opera Browser-a nema ispravke.

[ Pregleda: 2872 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

notebookFun
System Administrator
Novi Sad

Član broj: 226286
Poruke: 835



+20 Profil

icon I u najnovijoj verziji Opera Browser-a nema ispravke.22.07.2010. u 14:21 - pre 166 meseci
Dakle, problem je sledeci.

Prilikom djeljenja video snimaka sa youtube na facebook desi se sledeca greska.


Nedostaje slika, koja se ne pojavljuje na facebook-u dok preko firefox-a sve radi OK.


SLIKA FIREFOX



Da li ima neko ideju kako se ovo moze popravit, posto volim OPERA BROWSER a ovo me jako nervira. Prijavio sam Bug na Opera sajtu ali jos nisu ispravili....
Ukoliko se treseš od ljutnje na svaku nepravdu onda si moj suborac. ~Che Guevara
 
Odgovor na temu

bachi
Vladimir Vučićević
System administrator
Beograd, Srbija

Član broj: 17912
Poruke: 5316

Sajt: www.bachi.in.rs


+2826 Profil

icon Re: I u najnovijoj verziji Opera Browser-a nema ispravke.22.07.2010. u 14:27 - pre 166 meseci
Iskreno, nisam siguran da je do Opere. Ranije se i meni to dešavalo da nema slike, a onda je bilo slika uvek kada sharujem, pa onda kroz par dana opet nema i tako u krug.
... Vladimir Vučićević aka. Bachi
~~~ www.bachi.in.rs <<<<>>>> [email protected]
>>> It's nice to be important, but it's more important to be nice...
 
Odgovor na temu

Flash411

Član broj: 53039
Poruke: 1846
*.adsl.net.t-com.hr.

Jabber: flash411@jid.pl
ICQ: 296417234
Sajt: www.etfos.hr/~mgavlik/goo..


+4 Profil

icon Re: I u najnovijoj verziji Opera Browser-a nema ispravke.22.07.2010. u 14:29 - pre 166 meseci
Maloprije provjerio,kod mene radi. Opera 10.52
Gone insane,be right back..... | Malo drugacija google pretraga
http://poremecenum.blog.hr/ | http://www.etfos.hr/~mgavlik/googledirectorysearch/
____________________________________________________
Failure is not an option. It comes bundled with Windows.
 
Odgovor na temu

notebookFun
System Administrator
Novi Sad

Član broj: 226286
Poruke: 835



+20 Profil

icon Re: I u najnovijoj verziji Opera Browser-a nema ispravke.22.07.2010. u 16:46 - pre 166 meseci
Ne znam u cemu je fazon. Imam sve dodateke novi Flash player, javu.... Ovo mi se desava na dosta racunara i na najnovijoj verziji Opere. Kao sto sam rekao slao sam im Bug ali nisu mi nista odgovorili, samo da su primili moj zahtjev i da je na razmatranju.
Ukoliko se treseš od ljutnje na svaku nepravdu onda si moj suborac. ~Che Guevara
 
Odgovor na temu

R A V E N
Mirza Beglerović Raven
Tuzla

Član broj: 36142
Poruke: 1629
74.196.213.kr170.zona.ba.

Sajt: NietzscheSource.Org


+101 Profil

icon Re: I u najnovijoj verziji Opera Browser-a nema ispravke.14.08.2010. u 05:54 - pre 165 meseci
To se zna desiti kada slobodan prostor na disku padne na nulu, pa Opera neće da prikaže slike i Flash (ponekad i .css-ove), jer ih nema gdje zapisati.

Facebook i Gmail su komplikovani sa silnim JavaScriptom. Malo nešto promjene tamo u kôdu i u Operi se stvore problemi. Za marginalne preglednike (Opera ima trenutno oko 2.01% upotrebe) i ne haju.
 
Odgovor na temu

[es] :: Browseri :: I u najnovijoj verziji Opera Browser-a nema ispravke.

[ Pregleda: 2872 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.