Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

VipStar paket usluga

[es] :: Mreže i novosti :: VIP - korisnički servis :: VipStar paket usluga

Strane: 1 2

[ Pregleda: 8639 | Odgovora: 21 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

srdjan_m
Programer
St.Pazova

Član broj: 29217
Poruke: 262
*.masel.rs.



+12 Profil

icon VipStar paket usluga13.07.2010. u 11:30 - pre 166 meseci
Vip Star paket usluga

http://www.vipmobile.rs/vip-uk...r.101.html?1=1&tekstId=168

Lepo od VIP-a što tako brine o korisnicima ali bi bilo još lepše kada bi se to moglo aktivirati i za postojeće korisnike koji su još pod ugovornom obavezom.
 
Odgovor na temu

Bockyman

Član broj: 165558
Poruke: 241
*.ADSL.neobee.net.



+2 Profil

icon Re: VipStar paket usluga13.07.2010. u 13:51 - pre 166 meseci
A SuperStar usluga se naplaćuje samo 100din + porezi prvih 24 meseci.
Ma to uopšte nije mnogo,jer se dobija posebno dizajnirana kartica!
Ja evo letim u VIP,da se ne rasproda nešto ovako povoljno!!!
Hedonizam jača organizam!!!

www.limundo.com/ref/Bockyman
 
Odgovor na temu

srdjee

Član broj: 5097
Poruke: 673
*.uns.ac.rs.



+25 Profil

icon Re: VipStar paket usluga13.07.2010. u 14:17 - pre 166 meseci
Jedini razlog ovoj usluzi je da drugacije vode telefone knjigovodstveno, tako sto sada nece "prodavati" telefone za "1din" vec iznajmljivati/ustupati na koriscenje 24 meseca.
Telefon nece biti na fiskalnom racunu.
Kartica je u stvari revers.

nije GOTOVO
 
Odgovor na temu

avala100

Član broj: 148763
Poruke: 383
109.106.240.*



+32 Profil

icon Re: VipStar paket usluga13.07.2010. u 15:06 - pre 166 meseci
Citat:
srdjan_m
Lepo od VIP-a što tako brine o korisnicima ali bi bilo još lepše kada bi se to moglo aktivirati i za postojeće korisnike koji su još pod ugovornom obavezom.


Joj, ne mogu a da ne prokomentarisem ove portparole VIP-a koji cak ni ne pokusavaju da shvate o cemu se radi, bas brinu o korisnicima...

Nije me mrzelo i pozvao sam korisnicki centar. Od kad su me prevarili par puta (307s) nemam nijednu VIP karticu pa sam zvao sa druge mreze. Ima razlike u uvodu od one kad sam pozivao sa VIp kartice... To nije vazno, ali eto konstatujem, drugaciji je meni dok dodjete do operatera...

Citat:
srdjee: Jedini razlog ovoj usluzi je da drugacije vode telefone knjigovodstveno, tako sto sada nece "prodavati" telefone za "1din" vec iznajmljivati/ustupati na koriscenje 24 meseca.......;)


Sustina ove nove "usluge" nije samo knjigovodstvena, nego i formalno-pravna.

Telefoni se vise ne prodaju, vec se IZNAJMLJUJU na dve godine.
Dakle, placa se kao i do sada, u zavisnosti od paketa i modela aparata, ali je VLASNIK APARATA i dalje VIP!!!!!
To je, po meni, vrlo ozbiljna stvar.
Sta ako mi neko ukrade aparat? Sta ako ga ostetim? Sta ako me neko iznervira pa ga bacim u zid? (malo verovatno, samo nabrajam mogucnosti)
Ja time ostecujem/unistavam TUDJU STVAR i VIP ima sva prava da me tuzi za nadoknadu stete (teoretski). Ne verujem da je to smisao VIP Star akcije, ali, ugovor je ugovor, a vlasnistvo je vlasnistvo. I zasto su na taj nacin promenili uslove prodaje? Imaju dobre namere?
Na sva moja pitanja i potpitanja od (tradicionalno vrlo ljubazne) operaterke nisam dobio zadovoljavajuci odgovor. Tacnije, bili su glupi i nisu imali veze sa pitanjima. Ako mi neko ukrade - policija moze da ga nadje, kaze ona. Ako ga izgubim - imam pravo da uzmem novi broj sa novim telefonom posle 6 meseci - kakve ovo ima veze sa pitanjem, nisam shvatio....)
Ugovor ne mogu da dobijem i vidim.
Nakon dve godine, ako zelim da zadrzim telefon, treba da platim 1 dinar. E tu je caka. Ipak moraju da ga prodaju, da ga skinu sa stanja, a najmanja cena je 1 dinar. Pet puta mi je ponovila da taj dinar ide u humanitarne svrhe, tako da mi je skoro slomila srce i razmisljam da odmah sklopim nekoliko ugovora.
Eto ja mozda ne razumem i ne zelim da budem zlurad, ali stvarno se bas lose osecam kad mi neko toliko vredja ovo malo inteligencije sto imam...
 
Odgovor na temu

srdjee

Član broj: 5097
Poruke: 673
*.uns.ac.rs.



+25 Profil

icon Re: VipStar paket usluga13.07.2010. u 16:59 - pre 166 meseci
Koliko sam ja razumeo u pitanju je PDV koji placaju ukoliko prodaju telefon, a sad ce im telefon biti osnovno sredstvo za koji, jel, imaju pravo na povracaj PDV-a
nije GOTOVO
 
Odgovor na temu

avala100

Član broj: 148763
Poruke: 383
109.106.240.*



+32 Profil

icon Re: VipStar paket usluga13.07.2010. u 21:42 - pre 166 meseci
Citat:
srdjee: Koliko sam ja razumeo u pitanju je PDV koji placaju ukoliko prodaju telefon, a sad ce im telefon biti osnovno sredstvo za koji, jel, imaju pravo na povracaj PDV-a :)


Mozda, samo prilikom uvoza, ali na ono sto ti daju kao racun (sad prodaju telefona nazivaju "aktivacija usluge") moraju da plate porez.
Pri tome se verovatno i na "aktivaciju" placa PUMT, koji se nije placao na samu kupovinu uredjaja. To ne znam, ali mi tako zvuci logicno.

po meni je ovo privredni prestup, oni nesto prodaju a prikazuju da ga iznajmljuju?
ovo, da ima drzave, morao bi neko da ispita.
tako ja mogu da nekom "iznajmim" auto i da ne platim porez, a u stvari sam ga prodao. ne znam, ovo je prevara.
ko li im to omogucava da mi je znati...
 
Odgovor na temu

zvezdasbg
Neproizvodni radnik
Beograd

Član broj: 240663
Poruke: 705



+81 Profil

icon Re: VipStar paket usluga14.07.2010. u 08:28 - pre 166 meseci
Al koliki tekst, covek bi pomislio ko zna kakva pogodnost je u pitanju, kad ono garancija na aparate.. Hahahah, narode nemoj da nasedate na ove VIP budalastine i bezite od njih aman.
 
Odgovor na temu

BaHua
Gornji Milanovac

Član broj: 212083
Poruke: 36
*.adsl.verat.net.



+2 Profil

icon Re: VipStar paket usluga16.07.2010. u 18:26 - pre 166 meseci
Koliko se naplaćuje saobraćaj ostvaren ovom Star kartricom (sms, mms, minuti..)
Nigde ne nađoh (a i ne tražih;)
Hmm..
Zemaljsko je za malena carstvo, a nebesko je uvek i doveka.
 
Odgovor na temu

njushkalitza
istrazivac,freelancer
Beograd,Srbija

Član broj: 266693
Poruke: 15
*.adsl-a-3.sezampro.rs.



+1 Profil

icon Re: VipStar paket usluga22.08.2010. u 10:11 - pre 165 meseci
Dragi, ja inache stalno neshto njushkam, od skora vas ovde chitam, i evo shta sam "iznjushkala" za vas. Obzirom da je ovo moj prvi post, reci cu eto da koristim sva tri operatera zbog prirode posla, u pitanju je postpaid.

Citat:
srdjee:
Kartica je u stvari revers.
;)


Dakle, budalashtina. Telefon ti niko nikada ne trazzi nazad, kao ni karticu :) Ispeci pa reci - tj. informishi se pre izlaganja ;)

Citat:
avala100: Sustina ove nove "usluge" nije samo knjigovodstvena, nego i formalno-pravna.


Knjigovodstvo jeste formalno-pravna kategorija :)

Citat:
avala100:Dakle, placa se kao i do sada, u zavisnosti od paketa i modela aparata, ali je VLASNIK APARATA i dalje VIP!!!!!
To je, po meni, vrlo ozbiljna stvar.


Izuzetno ozbiljna. Za sve one koji ne citaju sta potpisuju, inace ;)

Citat:
avala100:Sta ako mi neko ukrade aparat? Sta ako ga ostetim? Sta ako me neko iznervira pa ga bacim u zid? (malo verovatno, samo nabrajam mogucnosti)
Ja time ostecujem/unistavam TUDJU STVAR i VIP ima sva prava da me tuzi za nadoknadu stete (teoretski). Ne verujem da je to smisao VIP Star akcije, ali, ugovor je ugovor, a vlasnistvo je vlasnistvo.


A mi ovde imamo diskusiju Shta-Bi-Bilo-Kad-Bi-Bilo, pa stavljamo ovo teoretski u zagrade? Vip u ovom sluchaju nema prava da te tuzi za.. hm, za to sto ti je u delicu milisekunde proslo kroz glavu... :S

Citat:
avala100:I zasto su na taj nacin promenili uslove prodaje? Imaju dobre namere?


Zbog toga shto zzele da se "otresu" imidza koji su dugogodishnji mobilni operateri (Telenor i MTS) stvorili. Mobilni operater je kompanija koja pruza telekomunikacione usluge, a ne maloprodaja telefona. Poenta VipStar i VipSuperStar usluga je da se ne ide kod mobilnog operatera da se kupi telefon, vec da se potpise ugovor o koriscenju telekomunikaciohin usluga. A kao VipStar ili VipSuperStar korisnik, na osnovu kartice - DA, mozes imati i potpunu tehnicku podrsku i uslugu i kada je telefonski aparat u pitanju.

Mislim da je ovo veoma vazan momenat. Podrzala bih i da je neki drugi operater ovo pokrenuo. Imam gomilu prijatelja koji su "kupili telefone" u MTSu, Telenoru, Vipu.. Ali niko od njih nikada nije rekao da je recimo kupio modem u SezamPro-u ili BeotelNet-u...
Nekako, kao ljudi kakvi jesmo, lako smo naviknuti samo na opipljive stvari. Obzirom da se nikome iznad glave ne vide sareni EM krugovi (u boji operatera :) dok razgovara, salje sms ili je na netu preko moba, onda su svi fokusirani na telefonski aparat. Nekako, imam utisak da kad bi recimo kablovski operateri poceli da prodaju televizore, niko ne bi rekao Kupio sam TV u SBB-u.. nego - imam SBB kablovsku, pa sam uzeo/dobio i televizor. Kod mobilonih operatera je stvoren suprotni imidz, i podrzavam ideju da treba da se promeni.

Citat:
avala100:Na sva moja pitanja i potpitanja od (tradicionalno vrlo ljubazne) operaterke nisam dobio zadovoljavajuci odgovor. Tacnije, bili su glupi i nisu imali veze sa pitanjima. Ako mi neko ukrade - policija moze da ga nadje, kaze ona. Ako ga izgubim - imam pravo da uzmem novi broj sa novim telefonom posle 6 meseci - kakve ovo ima veze sa pitanjem, nisam shvatio....)


Mogu da zamislim taj razgovor. Postavljao si potpuno uobicajena pitanja, i dobijao uobicajene odgovore, kakve bi dobio i pre VipStar usluge. Da li to neki operater radi nesto drugacije ako ti ukradu telefon koji si uzeo preko njih? I sta ostali operateri rade ako izgubish aparat? :)

Citat:
avala100:Nakon dve godine, ako zelim da zadrzim telefon, treba da platim 1 dinar. E tu je caka. Ipak moraju da ga prodaju, da ga skinu sa stanja, a najmanja cena je 1 dinar.


Ne vidim caku. Ako mozes da pojasnish?

Citat:
avala100:Pet puta mi je ponovila da taj dinar ide u humanitarne svrhe, tako da mi je skoro slomila srce i razmisljam da odmah sklopim nekoliko ugovora.


Da. A ako ne zelis taj stari telefon, po informacijama koje sam ja dobila od "tradicionalno ljubazne agentkinje," mozes da ga vratis Vipu i oni ce ga o svom trosku isporuciti na reciklazu :) Nije li to divno? :) opusti se malo Avalo..

Citat:
avala100: Mozda, samo prilikom uvoza, ali na ono sto ti daju kao racun (sad prodaju telefona nazivaju "aktivacija usluge") moraju da plate porez.
Pri tome se verovatno i na "aktivaciju" placa PUMT, koji se nije placao na samu kupovinu uredjaja. To ne znam, ali mi tako zvuci logicno.


Pa citas li ti sebe kolega forumashu? Ne bih da te upucujem na pravna akta (sta je PUMT itd), ali zbog dezinformacija i jesmo danas tu gde jesmo. Na "aktivaciju usluge" se nikako ne moze obracunati PUMT. Drago mi je sto si priznao da ne znas, ali mi nije drago sto ti tvoja tvrdnja ovde zvuchi logicno... :( Uostalom, u mom razgovoru sa gore pomenutom agentkinjom sam dobila i tu informaciju, samo sam se dosetila da pitam ;)

Citat:
avala100:po meni je ovo privredni prestup, oni nesto prodaju a prikazuju da ga iznajmljuju?
ovo, da ima drzave, morao bi neko da ispita.


:) Pa i jeste ispitao. Iznajmljuju, ne prodaju. Samo to jako povoljno rade ;)

Citat:
avala100:tako ja mogu da nekom "iznajmim" auto i da ne platim porez, a u stvari sam ga prodao. ne znam, ovo je prevara.
ko li im to omogucava da mi je znati...



Pa realno, realno - mozes. I niko te nece nikako sankcionisati. Lepo potpises ugovor sa nekim da mu iznajmljujes svoja kola na 15-50-150 godina za odredjenu sumu i eto :) Ali zaista ne vidim konekciju sa temom... :S


Citat:
zvezdasbg: Al koliki tekst, covek bi pomislio ko zna kakva pogodnost je u pitanju, kad ono garancija na aparate.. Hahahah, narode nemoj da nasedate na ove VIP budalastine i bezite od njih aman.


Iako volim zvezdu :) moram i tebi da kazem. Poenta i jeste u mobilnim aparatima. I vecem delu ovog mog posta malo gore iznad, koji nije u crvenoj boji. A ako se jos malo informises o VipSuperStar usluzi - i jeste pogodnost :)



Jos samo da dodam da nisam placenik Vipa :) pisem ovde jer mi je malo muchno da se koplja lome uvek na najmladjima i najmanjima.. a i vidim teme i atmosferu na pdf-ima druga dva operatera.. Naravno, za sva dodatna pitanja sam na raspolaganju, dosta toga sam prosla sa sve tri kompanije, samo vas molim drage kolege - bez generalisanja :)

Cmokaaa!

[Ovu poruku je menjao njushkalitza dana 22.08.2010. u 11:50 GMT+1]
Quod me nutrit - me destruit!
 
Odgovor na temu

Horvat I
Ivan Horvat
Subotica,Makova sedmica

Član broj: 40556
Poruke: 3808
*.sksyu.net.



+292 Profil

icon Re: VipStar paket usluga22.08.2010. u 10:42 - pre 165 meseci
Citat:
njushkalitza: Dragi



Iako volim zvezdu :) moram i tebi da kazem. Poenta i jeste u mobilnim aparatima. I vecem delu ovog mog posta malo gore iznad, koji nije u crvenoj boji. A ako se jos malo informises o VipSuperStar usluzi - i jeste pogodnost :)

Cmokaaa!

Draga spusti malo ton, 1. post i sav pocrveneo!
A i sa ovim paketom je ko sa svom ostalom robom:
"Ko voli nek izvoli."
Pozdrav
---ivanhoe---
 
Odgovor na temu

njushkalitza
istrazivac,freelancer
Beograd,Srbija

Član broj: 266693
Poruke: 15
*.adsl-a-3.sezampro.rs.



+1 Profil

icon Re: VipStar paket usluga22.08.2010. u 10:48 - pre 165 meseci
Citat:
Horvat I: Draga spusti malo ton, 1. post i sav pocrveneo!
A i sa ovim paketom je ko sa svom ostalom robom:
"Ko voli nek izvoli."


Joj ja se najiskrenije izvinjavam, bas zato sto mi je prvi post, nisam ni pomislila da bi crvena boja mogla biti agresivno protumacena :) vise sam je iskoristila iz radosti :) ali "obezbojicu" da ne bude MISunderstanding-a ;)

A u potpunosti se slazem sa tobom kolega, samo patim od alergije na poluinformacije :)
Quod me nutrit - me destruit!
 
Odgovor na temu

Horvat I
Ivan Horvat
Subotica,Makova sedmica

Član broj: 40556
Poruke: 3808
*.sksyu.net.



+292 Profil

icon Re: VipStar paket usluga22.08.2010. u 13:25 - pre 165 meseci
Gde ima nesto konkretnije da se procita o tom paketu?
Zasada znamo samo da postoji i da u slucaju kvara aparata dobijamo usluzni.
Pozdrav
---ivanhoe---
 
Odgovor na temu

njushkalitza
istrazivac,freelancer
Beograd,Srbija

Član broj: 266693
Poruke: 15
77.243.16.*



+1 Profil

icon Re: VipStar paket usluga22.08.2010. u 15:48 - pre 165 meseci
Citat:
Horvat I: Gde ima nesto konkretnije da se procita o tom paketu?
Zasada znamo samo da postoji i da u slucaju kvara aparata dobijamo usluzni.


Evo Horvate, link ka sajtu..

null

Dakle link je za VipSuperStar, a mozes naci i VipStar uslugu. A ja sam iskreno posle toga zvala i korisnicki servis sa jos 100 pitanja :) dobro sam ih iscedila, mada je bilo lako jer mi nisu delovali totalno kao VipSuperStar Service...

Pozzitj!
Quod me nutrit - me destruit!
 
Odgovor na temu

Horvat I
Ivan Horvat
Subotica,Makova sedmica

Član broj: 40556
Poruke: 3808
*.sksyu.net.



+292 Profil

icon Re: VipStar paket usluga22.08.2010. u 17:00 - pre 165 meseci
Code:
Vip SuperStar Vam omogućava da koristite sve pogodnosti Vip Star i Vip SuperStar paketa uz dodatnu pretplatu od samo 100 dinara mesečno plus porezi uz mesečni račun, u toku ugovorne obaveze od 24 ili 36 meseci.

Tipican oglas Slatkorecivo, a nista konkretno!!!
Pozdrav
---ivanhoe---
 
Odgovor na temu

njushkalitza
istrazivac,freelancer
Beograd,Srbija

Član broj: 266693
Poruke: 15
77.243.16.*



+1 Profil

icon Re: VipStar paket usluga22.08.2010. u 17:39 - pre 165 meseci
Citat:
Horvat I
Code:
Vip SuperStar Vam omogućava da koristite sve pogodnosti Vip Star i Vip SuperStar paketa uz dodatnu pretplatu od samo 100 dinara mesečno plus porezi uz mesečni račun, u toku ugovorne obaveze od 24 ili 36 meseci.

Tipican oglas Slatkorecivo, a nista konkretno!!!


Zaista ne razumem shta ovde nije konkretno? Ljudi, hocemo li malo biti objektivni i argumentovati ova nasha pisanija?

Dakle, izvinjavam se za Copy-Paste, ali posto je Horvat kopirao samo deo koji mu nije konkretan, mislim da ostale kolege i koleginice forumashi zasluzzuju da vide i ostatak. Zar to nije fer Horvate?

Vip Star paket usluga
Vip Star kartica
• Ovu karticu dobijaju svi korisnici koji aktiviraju postpaid ugovor sa mobilnim telefonom iz našeg portfolija. Kartica je dokaz da možete da koristite sve pogodnosti Vip Star paketa.

2 godine garancije
• 2 godine garancije na sve mobilne uređaje iz najboljeg portfolija mobilnih uređaja na tržištu, u kombinaciji sa garancijom proizvođača.

Zagarantovani zamenski telefon
• Kao postpaid korisnik sa jednim od kvalitetnih mobilnih uređaja iz našeg portfolija možete da uživate u svim pogodnostima Vip Star paketa, a to uključuje i dobar zamenski telefon koji možete koristiti dok je Vaš telefon u servisnom centru.

Jedinstveni centar za servis 
i podršku
• Vaš najbliži Vip centar postaje jedinstveni centar za servis i podršku. Ukoliko je mobilni uređaj potrebno servisirati, jednostavno ga donesite u najbliži Vip centar i mi preuzimamo dalju brigu o isporuci do servisnog centra i nazad. Isto tako kada se mobilni uređaj vrati sa servisa ili je utvrđeno da je kvar uređaja van garancije mi ćemo Vas blagovremeno obavestiti.

Mogućnost novog telefona
• Ukoliko obnovite ugovornu obavezu, nakon njenog isteka od 24 ili 36 meseci, dobijate nov mobilni uređaj, a Vaš stari uređaj biće recikliran u skladu sa svim svetskim standardima o zaštiti i očuvanju sredine.

Transfer sadržaja
• Besplatno i jednostavno prebacite Vaše fotografije, video klipove i sličan sadržaj sa starog na novi telefon i nastavite da uživate u sadržajima i sa novim telefonom.

Besplatni paket usluga 
“Moj novi Vip broj”
• Kopirajte kontakte sa SMS notifikacijom
1. Brzo i jednostavno kopirajte do 250 kontakata sa stare SIM kartice na Vašu novu Vip SIM karticu
2. U bilo kom Vip centru kopirajte kontakte, a onda odaberite jedan od već predefinisanih tekstova kako biste obavestili svoje kontakte o Vašem novom Vip broju putem besplatne SMS poruke

Briga o korisniku na prvom mestu
• Sve pogodnosti Vip Star paketa su besplatne.

Vip SuperStar paket usluga
Uz pogodnosti koje Vam kao privatnom ili poslovnom postpaid korisniku donosi standardni Vip Star paket podrške i servisa, pretplatom na jedinstveni Vip SuperStar paket ostvarićete i dodatne pogodnosti, servis 
i uslugu.

Vip SuperStar kartica
Za sve korisnike koji aktviraju postpaid ugovor sa mobilnim uređajem, pripremili smo specijalnu Vip SuperStar karticu koja omogućava da koristite sve pogodnosti Vip SuperStar paketa za sve 3 godine.

3 godine garancije
3 godine garancije na sve mobilne uređaje iz najboljeg portfolija mobilnih uređaja na tržištu, u kombinaciji sa garancijom proizvođača.

Zamenski telefon visoke klase
Ukoliko mobilni uređaj zahteva servisiranje, kao Vip SuperStar korisnik imate mogućnost da koristite besplatno zamenski telefon visoke klase, u toku čitavog perioda tokom kog je Vaš telefon na servisiranju.

Kućna dostava
Kreirali smo sofisticirani sistem kućne dostave i preuzimanja mobilnih uređaja koji zahtevaju popravku u servisnom centru. Svi Vip SuperStar korisnici imaju pogodnost da koriste ovu uslugu. Ukoliko mobilni uređaj zahteva odlazak u servisni centar jednostavno pozovite 060 1212, a eksperti našeg Korisničkog servisa za brigu Vip SuperStar korisnicima će se pobrinuti o svim detaljima i preuzimanju telefona sa Vaše kućne adrese.

Vip eksperti
Specijalno obučeni eksperti Korisničkog servisa za brigu o Vip SuperStar korisnicima, stoje Vam na raspolaganju i u bilo koje doba noći ili dana moći ćete besplatno da dobijete direktne konsultacije.

1212 - Vaš broj za podršku
Specijalni broj za Vip SuperStar korisnike za besplatnu podršku koja je na raspolaganju 24h.

Uživajte u pogodnostima jedinstvenog programa usluga na tržištu
Vip SuperStar Vam omogućava da koristite sve pogodnosti Vip Star i Vip SuperStar paketa uz dodatnu pretplatu od samo 100 dinara mesečno plus porezi uz mesečni račun, u toku ugovorne obaveze.

Quod me nutrit - me destruit!
 
Odgovor na temu

srdjee

Član broj: 5097
Poruke: 673
*.uns.ac.rs.



+25 Profil

icon Re: VipStar paket usluga23.08.2010. u 10:36 - pre 165 meseci
@ Horvat I :

Naravno da nije nista posebno, jer su sve usluge Vip Star paketa vec postojale, jedino sto je novo je sama kartica.
Kod Vip SuperStar paketa vise je garancija za 1 godinu koja se placa, mada ne vidim razlog zasto bi neko koristio 1 telefon 3 godine kada posle 2 god moze da uzme novi i da ima besplatnu garanciju.
A o prednosti besplatnog broja 1212, kad ti se pokvari telefon, pa ne mozes da zoves, jako ce biti besplatan s fiksnog recimo
nije GOTOVO
 
Odgovor na temu

Horvat I
Ivan Horvat
Subotica,Makova sedmica

Član broj: 40556
Poruke: 3808
*.sksyu.net.



+292 Profil

icon Re: VipStar paket usluga23.08.2010. u 10:59 - pre 165 meseci
O sledecem nista nisam nasao:
Vip star i superstar paketi da li su dodatak nekom paketu i kojem ili je samostalni paket?
Ako je samostalni koji se aparati daju uz paket?
Kolko minuta koje vrste saobracaja ide uz paket?
Kako se tarifira pojedina vrsta saobracaja posle utrosenog iz paketa?
Za mene kao potencionaknog klienta je ovo bitnije od toga dli ce mi aparat doneni kuci!
Pozdrav
---ivanhoe---
 
Odgovor na temu

srdjee

Član broj: 5097
Poruke: 673
*.uns.ac.rs.



+25 Profil

icon Re: VipStar paket usluga23.08.2010. u 11:13 - pre 165 meseci
Nisu to nikakvi posebni paketi ni tarife, Vip Star paket su nazvali paket usluga koje dobija svaki NOVI korisnik koji potpise ugovor na 2 godine s telefonom, nezavisno od izbora tarife i telefona.
Vip SuperStar paket kosta dodatnih 100 din mesecno bez poreza na postojecu pretplatu.

Zato sam ti napisao da je sve isto samo sto se sad dobija kartica pride.
nije GOTOVO
 
Odgovor na temu

Horvat I
Ivan Horvat
Subotica,Makova sedmica

Član broj: 40556
Poruke: 3808
*.sksyu.net.



+292 Profil

icon Re: VipStar paket usluga23.08.2010. u 12:20 - pre 165 meseci
Hvala srdjee, ovo na njihovim stranicama nisam uspeo pronaci.
Za te 2godine od tih para mogu kupiti sebi jeftini rezervni telefon, a onaj sto uzmem uz paket ostaje meni, a novog mogu odmah prodati.
Nije bas primamjiva ponuda.
Pozdrav
---ivanhoe---
 
Odgovor na temu

njushkalitza
istrazivac,freelancer
Beograd,Srbija

Član broj: 266693
Poruke: 15
*.adsl-1.sezampro.yu.



+1 Profil

icon Re: VipStar paket usluga27.08.2010. u 13:24 - pre 165 meseci
Citat:
Horvat I: Hvala srdjee, ovo na njihovim stranicama nisam uspeo pronaci.
Za te 2godine od tih para mogu kupiti sebi jeftini rezervni telefon, a onaj sto uzmem uz paket ostaje meni, a novog mogu odmah prodati.
Nije bas primamjiva ponuda.


Zato bi ti bio VipStar korisnik, a ne VipSuperStar ;) Sa tim paketom usluga vezanih za telefon, mogao bi to shto si iskalkulisao.

I opet, lepo pise VipStar paket usluga.. a ljudi pitaju koliko kosta minut, koliko pretplata... :)

???

Evo onda jednog saveta za Vipovce :

Na internet strani/shtampanom materijalu, ubacite ispod svakog "VipStar paket usluga" i "VipSuperStar paket usluga", velikim boldovanim slovima u jarkocrvenoj boji, jedno - "!!! NIJE TARIFNI PAKET !!!"

cmoka! :)
Quod me nutrit - me destruit!
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: VIP - korisnički servis :: VipStar paket usluga

Strane: 1 2

[ Pregleda: 8639 | Odgovora: 21 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.