Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

!!!POMOC!!! Kako konvertovati .Bak u .mdb

[es] :: Baze podataka :: !!!POMOC!!! Kako konvertovati .Bak u .mdb

[ Pregleda: 1493 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

neshakg
KC Kragujevac
Kragujevac

Član broj: 140643
Poruke: 6
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon !!!POMOC!!! Kako konvertovati .Bak u .mdb07.07.2010. u 20:03 - pre 168 meseci
kupio sam program za vodjenje DVD kluba koji back up pravi sa ekstenzijom .Bak
covek od koga sam kupio program nije vise dostupan na svoj mobilni, a i internet stranica mu je off-line. A on mi je potreban da mi posalje user i password da bi ponovo instalirao program, jer mi je windows otisao u aut i moram da formatiram sistemsku particiju.
dali postoji nacin da bak fajlove konvertujem u mdb?
 
Odgovor na temu

combuster
Ivan Bulatovic
Kraljevo

Član broj: 151351
Poruke: 4563
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.linuxsrbija.org


+104 Profil

icon Re: !!!POMOC!!! Kako konvertovati .Bak u .mdb07.07.2010. u 20:08 - pre 168 meseci
Ja mislim da je to stara programerska fora i da probas samo da reimenujes bak u mdb :) Al' nemoj me drzis za rec :)
make love - !war
 
Odgovor na temu

neshakg
KC Kragujevac
Kragujevac

Član broj: 140643
Poruke: 6
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: !!!POMOC!!! Kako konvertovati .Bak u .mdb07.07.2010. u 20:21 - pre 168 meseci
to sam prvo probao i naravno nece
 
Odgovor na temu

Getsbi

Član broj: 124608
Poruke: 2831



+45 Profil

icon Re: !!!POMOC!!! Kako konvertovati .Bak u .mdb07.07.2010. u 20:51 - pre 168 meseci
Ako je .bak nastao od .mdb onda se samo preimenuje u .mdb. U suprotnom je ili format koji Access ne poznaje ili je oštećen fajl. Fajl tipa .bak nastaje iz raznih izvora.
 
Odgovor na temu

combuster
Ivan Bulatovic
Kraljevo

Član broj: 151351
Poruke: 4563
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.linuxsrbija.org


+104 Profil

icon Re: !!!POMOC!!! Kako konvertovati .Bak u .mdb07.07.2010. u 20:56 - pre 168 meseci
Stara DOS-ovska extenzija za backup fajlova... Obicno je dovoljno samo promeniti extenziju. Mada ti ne rece jesi li pokretao program preko exe-a ili direktno preko mdb fajla. Ali kako rece da instaliras program - on je mogao tu da radi sta je hteo, niti znamo kako su fajlovi bili organizovani unutar samog direktorijuma u kome je program bio instaliran itd...
make love - !war
 
Odgovor na temu

[es] :: Baze podataka :: !!!POMOC!!! Kako konvertovati .Bak u .mdb

[ Pregleda: 1493 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.