Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Eh te godine....

elitemadzone.org :: MadZone :: Eh te godine....

Strane: 1 2

[ Pregleda: 8604 | Odgovora: 22 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Lazarevac
Lazarevac

Član broj: 12355
Poruke: 278
195.178.35.*



Profil

icon Re: Eh te godine....22.01.2004. u 01:55 - pre 246 meseci
E ljudi a kako tek meni nedostaje ta srednja skola.Isao sam u tehnicku skolu, i naravno kao i svuda u srednjim elektro skolamatu je vazio sistem poremecenih vrednosti...
Mi smo ona cuvena generacija '84 kojoj ni bombe ni sankcije ni strajkovi nisu mogli nista i koja nije polagala prijemni.Ali mi ljudi ne samo da nismo imali malu maturu nego nismo imali ni veliku maturu (objasnicu zasto).
Mozda ste i culi sta se desilo tog krvavog 30 maja 2003.
Bio je zadnji dan skole i naravno mi smo skupili kintu i iznajmili ozvucenje i kupili pice i pravili zurku u dvoristu skole dok su ostali bili na casovima.Nazalost dva druga su taj dan izgubila zivot a jedan je i dalje tesko povredjen, jer su popili malo vise.Jugo koji su vozili spljosten je.Bili su mi drugovi iz vrtica...
I umesto da se veselimo na maturi mi smo svi plakali na sahranama.Ljudi to ostavlja trag za ceo zivot.I cesto mislim na njih.
Sta mislite kako je tek meni kad dobijem napade nostalgije...
Ovaj zivot nema smisla
Bolje je cutati i biti smatran budalom nego progovoriti i otkloniti sve nedoumice
 
Odgovor na temu

NikolaVeber
NikolaVeber
neradnik na porodiljskom bolovanju
Karlsruhe

NikolaVeber
Član broj: 5115
Poruke: 1254
*.dip.t-dialin.net

Jabber: nikolaveber@jabber.org
ICQ: 121532865


Profil

icon Re: Eh te godine....22.01.2004. u 13:13 - pre 246 meseci
Jedan od mojih drugova iz osnovne je poginuo prosle godine u saobracajki, u Lazarevcu, ja koliko sam cuo - krenuo da kupi odelo za maturu. Medjutim, na sahrani nisam bio jer sam bio van zemlje. Zvao se Dusko Kostic. Mozda govorimo o istim ljudima?
Pop Servis "Paradise Tours"
Java User Group Karlsruhe
IT Dan - Srbija

Officer, I saw the driver who hit me - his name was Johnny Walker.
 
Odgovor na temu

Lazarevac
Lazarevac

Član broj: 12355
Poruke: 278
195.178.35.*



Profil

icon Re: Eh te godine....23.01.2004. u 00:05 - pre 246 meseci
Da nazalost to je Dusko Kostic o kome ja govorim.
Kao sto sam rekao to se desilo zadnjeg dana nase srednje skole, pravili smo zurku u dvoristu skole i svi smo bili pijani.Pocela je kisa pa smo se razisli a Dusko Kotisc je seo u kola sa jos trojicom drugova od kojih je vozac bio pijan.Dusko nije bio pijan, i oni su ga ubedjivali da podje sa njima iako on nije hteo.
Od jugica u kome su bili nije ostalo nista a poginuli su Dusan Kostic i Marko Radulovic...
Bilo je strasno na sahrani...Strasno je kad sada uzmemo snimke sa kamere i gledamo ih kako se vesele pola sata pre smrti...Bili su dobri decaci.
Bolje je cutati i biti smatran budalom nego progovoriti i otkloniti sve nedoumice
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Eh te godine....

Strane: 1 2

[ Pregleda: 8604 | Odgovora: 22 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.