Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Potreban savet za rad kod kuce!

[es] :: Vodič za posao :: Potreban savet za rad kod kuce!

Strane: 1 2

[ Pregleda: 18166 | Odgovora: 20 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

MilanTarot

Član broj: 241174
Poruke: 321
*.dynamic.sbb.rs.



+23 Profil

icon Potreban savet za rad kod kuce!23.06.2010. u 17:31 - pre 167 meseci
Imam neiskoriscenu vecu prostoriju u kuci koja se nalazi na Banjici, blizu TC

Potreban mi je bilo kakav savet, uputstvo, preporuka itd kako to iskoristiti? Zelim da uposlim oca u penziji, i brata dzabalebarosa. Postoji opcija i za manju pocetnu investiciju.

Posedujem kola i skuter.

Razmisljao sam nesto tipa pakovanje u kuci, anketiranje, telefoniranje, sklapanje i sl, i o fast food pravljenju i dostavi.

Bilo kakav savet je dobrodosao!
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
dynamic-213-198-193-231.adsl.eunet.rs.



+165 Profil

icon Re: Potreban savet za rad kod kuce!27.06.2010. u 16:21 - pre 167 meseci
pa sve zavisi koliko love mozes priustiti u ulaganje

mozda nije lose ono sto si i sam pomislio,da otvoris neki restoran brze hrane (prodajes sendvice/pljeske i tako neke gluposti i sokice), kontam da ti ne treba bas tako jako puno love da bi ovo zapoceo (radnike imas,prostor imas, treba srediti sanitarni cvor, kupiti frizider, tost, gril, napraviti ugovor s proizvodjacem sokova za frizider, kupiti stolove i stolice i platiti rekete drzavi)


ali jos jednom, sve zavisi koliko love imas (i sta ti buraz i otac znaju raditi)
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Potreban savet za rad kod kuce!03.07.2010. u 00:38 - pre 166 meseci
Online prodaja necega. Mozda najbolje komponenti za racunare.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

MilanTarot

Član broj: 241174
Poruke: 321
*.yubc.net.



+23 Profil

icon Re: Potreban savet za rad kod kuce!03.07.2010. u 00:55 - pre 166 meseci
primer neki? link neki?
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Potreban savet za rad kod kuce!03.07.2010. u 01:11 - pre 166 meseci
Za sta link?
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

MilanTarot

Član broj: 241174
Poruke: 321
*.yubc.net.



+23 Profil

icon Re: Potreban savet za rad kod kuce!03.07.2010. u 01:26 - pre 166 meseci
za sajt.
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Potreban savet za rad kod kuce!03.07.2010. u 01:32 - pre 166 meseci
Pa npr. Emmi radi samo online prodaju, nemaju lokal:

http://www.emmi.rs/naslovna_stranica.1.html
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

Marko_L
Beograd

Član broj: 20532
Poruke: 2885
*.dynamic.sbb.rs.

Jabber: Marko_L@elitesecurity.org


+828 Profil

icon Re: Potreban savet za rad kod kuce!03.07.2010. u 12:06 - pre 166 meseci
Čovek kaže da ima veću neiskorišćenu prostoriju, a ti mu poredlažeš online prodaju za šta mu uopšte ne treba prostorija :) Uostalom, mislim da je "online prodaja" kao fraza izgubila smisao, jer danas se gotovo sve može kupiti i online. Mislim, ko god ima neku radnju, prodavnicu, salon, šta god, obično nudi i mogućnost naručivanja robe online. Pogledaj recimo bilo koju prodavnicu računara... svuda se može naručiti online, platiti karticom, preko računa ili pouzećem, itd. Tako da, mislim da je suvišno pominjati online prodaju, kada će šta god da otvori, ako je pametan, ponuditi i mogućnost da se to pazari preko sajta.

E sad, šta uraditi sa tom prostorijom. Prvo moraš da definišeš kakva je to prostorija. Odnosno, da li se nalazi u zgradi na nekom spratu, pa je to prostorija kao i svaka druga, ili je u nekakvom prizemlju i gleda na ulicu, pa se može pretvoriti u lokal sa izlogom i slično. Od toga najviše zavisi za šta možeš iskoristiti tu prostoriju. Ako je ovo prvo, onda je ta prostorija pogodna jedino za nekakve kancelarije, studio ili proizvodnju. Ako je ovo drugo, onda bi najbolje bilo napraviti nekakvu prodaju. Takođe, bitno je koliko je to prometna lokacija, jer što prometnija lokacija, to pogodnije za prodaju, u suprotnom, ne isplati se. Mislim, ok, ako ćeš da radiš samo online prodaju, onda nije bitna lokacija, ali u tom slučaju ti nije bitan ni taj neiskorišćeni prostor koji imaš, tj. onda on nema nikakvu svrhu, osim možda da bude nekakav magacin.

Kad smo već kod lokacije, obrati malo pažnju šta sve ima otvoreno u tvojoj blizini. Ako već ima 2-3 fast food-a, onda je to poslednje što treba da otvoriš, osim ako nisi siguran da možeš da radiš mnogo bolje i kvalitetnije od njih, pa preotmeš mušterije. Možda bi bilo bolje da razmisliš o keteringu. To je slično fast food-u, ali podrazumeva mnogo kompletniju uslugu, tj. i ne mora, možeš samo da isporučuješ hranu, ali bi mnogo više posla imao ako bi pružao kompletnu uslugu, što podrazumeva organizaciju komletnih dešavanja, tipa seminari, okupljanja, proslave... Naravno, za tako nešto ta prostorija mora da bude specijalno opremljena i da prođe sanitarnu kontrolu.

Takođe, to sa telefoniranjem i anketiranjem nije loše. Telemarketing je dosta tražen u današnje vreme, ali imaj u vidu da ti za telefonski studio treba i oprema i softver koji nisu baš jeftini, a takođe, to možda ne bude baš najlegalnija delatnost u nekoj bližoj budućnosti, jer se broj poziva od strane firmi koje nude sve i svašta telefonskim putem uvećao i moguće je da će se neko setiti to da reguliše. Tako da, ako se odlučiš za to, trebaš da napraviš i plan za izvlačenje, jer ako se to desi, šta ćeš sa opremom koju si skupo platio, a više ne možeš da je iskoristiš.

Dalje, pošto si rekao da hoćeš da uposliš ćaleta i burazera, onda bi trebao prvo da vidiš šta oni umeju najbolje da rade, jer ti i to može dosta pomoći pri odluci kakav ćeš posao pokrenuti. Takođe, rekao si da postoji mogućnost nekih manjih ulaganja, a nisi pomenuo koliko je to. I od toga dosta zavisi šta možeš da radiš. Tako da, ostavi malo više detalja, pa ti neko možda može malo više pomoći.
-Odracuonogakomijedrpiorazmaknicu.
-Ne rxdi mi txstxturx, kxd god hocu dx
ukucxm "x" onx ukucx "x".
-Ko kaaz e da ja neuummem da kuuca
m.
-Piše "Insert disk 3", a jedva sam i ova
dva ugurao u drajv
-Postoje samo dve osobe kojima
verujem, jedna sam ja, a druga nisi ti
 
Odgovor na temu

Joker
Subotica

Član broj: 646
Poruke: 1559
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: jokerleather.net


+79 Profil

icon Re: Potreban savet za rad kod kuce!03.07.2010. u 12:21 - pre 166 meseci
Citat:
Marko_L:
Takođe, to sa telefoniranjem i anketiranjem nije loše. Telemarketing je dosta tražen u današnje vreme, ali imaj u vidu da ti za telefonski studio treba i oprema i softver koji nisu baš jeftini, a takođe, to možda ne bude baš najlegalnija delatnost u nekoj bližoj budućnosti, jer se broj poziva od strane firmi koje nude sve i svašta telefonskim putem uvećao i moguće je da će se neko setiti to da reguliše.
 
To je regulisano Zakonom o oglašavanju

Clan 9.
Oglasna poruka ne može da se uputi pojedinacno odredenom licu, ako je ono jasno izrazilo volju da mu se ona ne upucuje.
Zabranjeno je oglašavanje slanjem nenarucene robe, kao i direktnim obracanjem odredenom licu na javnom mestu, osim ako je to lice jasno izrazilo volju da mu se može obratiti i ako je takvo obracanje u skladu sa ovim zakonom i drugim propisima.
Zabranjeno je oglašavanje slanjem oglasnih poruka putem pozivnih sredstava sa i bez ljudskog posredovanja, putem telefaks uredaja ili elektronskih poruka, bez saglasnosti primaoca oglasne poruke.

Možda će se početi primenjivati zakon.
format c: /udari_disk_o_beton /jako
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Potreban savet za rad kod kuce!03.07.2010. u 12:34 - pre 166 meseci
Citat:
Mislim, ko god ima neku radnju, prodavnicu, salon, šta god, obično nudi i mogućnost naručivanja robe online.


Da ali njemu ne treba radnja, prodavnica, salo, sta god...zato sto bi radio SAMO online prodaju. A prostorija mu treba kao magacin za rorbu, i kao radno mesto. Ne znam sta ti tu nije jasno.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

brkchey
Pos'o, kuca, birtija
Banja Luka

Član broj: 37610
Poruke: 387
*.teol.net.



+15 Profil

icon Re: Potreban savet za rad kod kuce!03.07.2010. u 22:34 - pre 166 meseci
Citat:
MilanTarot: Imam neiskoriscenu vecu prostoriju u kuci koja se nalazi na Banjici, blizu TC

Potreban mi je bilo kakav savet, uputstvo, preporuka itd kako to iskoristiti? Zelim da uposlim oca u penziji, i brata dzabalebarosa. Postoji opcija i za manju pocetnu investiciju.

Posedujem kola i skuter.

Razmisljao sam nesto tipa pakovanje u kuci, anketiranje, telefoniranje, sklapanje i sl, i o fast food pravljenju i dostavi.

Bilo kakav savet je dobrodosao!


Propao biznis TV gatanja? xD

Uzmi kredit i otvori apoteku, humanu, veterinarsku ili poljoprivrednu, bice posla ;)
Time Has Frozen Still What's Left to Be
Hear Nothing
Say Nothing
Cannot Face the Fact I Think for Me
No Guarantee, it's Life as Is
But Damn You for Not Giving Me My Chance
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Potreban savet za rad kod kuce!03.07.2010. u 23:15 - pre 166 meseci
Pa nisam siguran da svako moze da otvori apoteku. Mislim da mora da je zavrsio farmaciju za to.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

Suns

Član broj: 240388
Poruke: 375
*.dynamic.sbb.rs.



+39 Profil

icon Re: Potreban savet za rad kod kuce!03.07.2010. u 23:28 - pre 166 meseci
Apoteku možeš da otvoriš samo ako si diplomirao farmaciju.

Poljoprivrednu i tu "humanu" možeš i bez osnovne škole (moj glas ide za poljoprivrednu tu kaplje lova)
 
Odgovor na temu

ventura

Član broj: 32
Poruke: 7781
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+6455 Profil

icon Re: Potreban savet za rad kod kuce!03.07.2010. u 23:36 - pre 166 meseci
Ovo nije loša ideja:


Fina lova, malo ulaganje, a i ne treba ti nikakva škola :)
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Potreban savet za rad kod kuce!03.07.2010. u 23:42 - pre 166 meseci
Odlicna. Ali opet bice mu problem distribucija, jer on hoce iz kuce da radi.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

MilanTarot

Član broj: 241174
Poruke: 321
*.yubc.net.



+23 Profil

icon Re: Potreban savet za rad kod kuce!03.07.2010. u 23:52 - pre 166 meseci
Za distribucijom ne bi bilo potrebe! :-)

Elem, vratite se na temu! Stvarno mi je svaki savet i predlog dobrodosao!
 
Odgovor na temu

Paunic91
Voja Paunić
Badovinci, Srbija

Član broj: 259008
Poruke: 68

Sajt: Neam, ima neko da pozajmi..


+53 Profil

icon Re: Potreban savet za rad kod kuce!04.07.2010. u 05:26 - pre 166 meseci
A sto ne bi prostoriju iskoristio za nesto pametnije, a sa calom i burazerom radio neke prevare na Internetu?? Tu leze velike pare... Buhahahaahaha

Salu na stranu, mogli ste da radite tako neki "online poslic".. Uzmes karticu od ePassporte, ulozite malo vremena za iscitavanje:

http://www.elitesecurity.org/f69-Marketing i http://www.elitesecurity.org/f199-Affiliate-Programi..

Samo, kad budete zaradili neki dolar, morate napraviti cast i pozvati sve one koji su postovali na ovu temu.. .

Ako nista, makar na kafu...

Srecno u poslu....

[Ovu poruku je menjao Paunic91 dana 04.07.2010. u 13:50 GMT+1]
Da je praistorijski Bil Gejts pronasao vatru sigurno bi nam naplacivao po upaljenoj
grancici
uz sve vrste paketa: uzarak, plamicak, buktinja i sl:)
-----------------------------------------------------
Duct tape is like the force. It has a light side, a dark side, and it holds the universe
together....
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
dynamic-213-198-193-231.adsl.eunet.rs.



+165 Profil

icon Re: Potreban savet za rad kod kuce!05.07.2010. u 21:13 - pre 166 meseci
jos uvek nisi rekao sta ti buraz i tata znaju
i koliko si spreman da ulozis love tamo ;)
 
Odgovor na temu

paradisiac
Nut City

Član broj: 333856
Poruke: 8
*.tel.net.ba.

Jabber: jeleb@jabberon.ru


Profil

icon Re: Potreban savet za rad kod kuce!17.06.2016. u 19:50 - pre 94 meseci
Mani se ove online trgovine sa elektronikom, ima ih mali milion. Napravi si multimedijalnu prostoriju, opremi sa laptopom i projektorom, te iznajmljuj za seminare, webinare (ukoliko postaviš i kameru te omogućiš online stream), kurseve i slično. Nije loša ideja? :P
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Potreban savet za rad kod kuce!17.06.2016. u 20:25 - pre 94 meseci
Jos da nisi digao iz mrtvih temu staru 6 godina mozda bi tvoj predlog i imao smisla.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za posao :: Potreban savet za rad kod kuce!

Strane: 1 2

[ Pregleda: 18166 | Odgovora: 20 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.