Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Otvaranje Agencije Za Internet Marketing (sa vodjenjem knjiga)

[es] :: E-Poslovanje :: Otvaranje Agencije Za Internet Marketing (sa vodjenjem knjiga)

[ Pregleda: 3128 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

zoksula

Član broj: 75790
Poruke: 400
*.dynamic.sbb.rs.



+3 Profil

icon Otvaranje Agencije Za Internet Marketing (sa vodjenjem knjiga)28.05.2010. u 23:58 - pre 169 meseci

Otvaram agenciju za internet marketing. I tu se otvorilo puno pitanja a na neka jos uvek nemam odgovor. Znaci nema nikakve predaje sav prihod je od adsensa i affiliate marketinga i to sve stize u vidu ceka. Zato mislim da je vodjenje knjiga prilicno lak posao jer treba samo da upisujem unovcavanje cekova i podizanje novca.

Pretpostavimo da zaradjujem 3 000 000 dinara godisnje u tom slucaju.

1) Da li mogu da podizem novac sa racuna Agencije bez nekog posebnog opravdanja (tipa samo napisem isplata vlasniku) - u Poreskoj Upravi su rekli da moze.
2) U poreskoj Upravi mi je receno da je porez 10% od dobiti + 7000-8000 za doprinose.
3) Ali me zanima da li je to ukupan iznos poreza ili npr treba da placam onaj porez na dohodak gradjana ako podignem bez nekih posebnih opravdanja vise od 1 500 000 dinara.Da li tada placam +10% poreza na dohodak gradjana?
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Poslovanje :: Otvaranje Agencije Za Internet Marketing (sa vodjenjem knjiga)

[ Pregleda: 3128 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.