Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

dali mogu da proverim racun na mojoj bankovnoj kartici sa kom ili samo licno u banku

[es] :: E-Poslovanje :: dali mogu da proverim racun na mojoj bankovnoj kartici sa kom ili samo licno u banku

[ Pregleda: 3575 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

albert84
albert murselovic
doo.conto bene
novi pazar srbija

Član broj: 259130
Poruke: 1
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon dali mogu da proverim racun na mojoj bankovnoj kartici sa kom ili samo licno u banku08.05.2010. u 10:28 - pre 169 meseci
moguli da proverim kakvo mi je stanje na visa ili master kreditnoj kartici sa kompjutera ili samo licno u banku

albert murselovic
 
Odgovor na temu

S A J A
Beograd

Član broj: 226539
Poruke: 1906
*.dynamic.sbb.rs.



+421 Profil

icon Re: dali mogu da proverim racun na mojoj bankovnoj kartici sa kom ili samo licno u banku08.05.2010. u 13:40 - pre 169 meseci
Novac ne stoji na kartici nego na bankovnom računu. Kartica je samo instrument plaćanja. Račun u banci možeš proveriti na razne načine: ličnim dolaskom u banku, preko računara (e-banking program), neke banke nude i proveru računa preko sms poruke, na bankomatu...

 
Odgovor na temu

Dexic
ASP

Član broj: 253999
Poruke: 3837



+1376 Profil

icon Re: dali mogu da proverim racun na mojoj bankovnoj kartici sa kom ili samo licno u banku09.05.2010. u 03:40 - pre 169 meseci
Kreditne kartice imaju svoj racun, tj. i jesu racun. Npr. ja stavim dodatna sredstva na karticu kad idem van.
Na online banking pod Kartice treba kod svake banke da moze da se vidi stanje kartice. Ako se gleda debitna, prikazace racun vezan za debitnu.
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Poslovanje :: dali mogu da proverim racun na mojoj bankovnoj kartici sa kom ili samo licno u banku

[ Pregleda: 3575 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.