Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

spasavanje/vracanje fajlova/podataha sa HDD

[es] :: Windows aplikacije :: spasavanje/vracanje fajlova/podataha sa HDD

[ Pregleda: 3327 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

yt1prm
Radovanovic Milan
Elektricar
Pirot/Budva

Član broj: 204940
Poruke: 271
*.crnagora.net.

Jabber: www.elektricar.eu
ICQ: 363132976
Sajt: www.yt1prm.shopmania.biz


+16 Profil

icon spasavanje/vracanje fajlova/podataha sa HDD06.05.2010. u 20:47 - pre 169 meseci
evo ovako ukratko da opisem sta se desilo pa ako ima ko da pomogne izvolite, dakle hteo sam da pobrisem svasta nesto sto je bilo na D particiji ali mi nije hteo format iy win posto je tamo bio instaliran win7 a na C particiji win xp ja sam hteo da maknem i win7 i sve sto je na D , a da yadryim C tamo gde su mi i bitni fajlovi i XP ,ali kad sam se bootovao sa cd i krenuo formatiranje D particie posto su obe bile podeljene na po 20 gb i obe vec bile istom velicinom pune ja sam bio uveren da formatiram D jer je i tako bila oynacena , e sad kad da podignem sistem nema nista samo ostala D particia a C je ustvari iybrisana , nista ja ti uymem onda formatiram sve i instaliram XP i podignem sistem sve radi normalno sim sto je sve sveye instalirao jos par SW osnovnih i sad imao sam relativno vayne podatke tj fajlofe u maj dokumenc i u dovload pa nebi da opet skidam ... kako ih je moguce povratiti _?
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: spasavanje/vracanje fajlova/podataha sa HDD06.05.2010. u 21:44 - pre 169 meseci
Ako su dokumenti bili na toj particiji koju si formatirao i na koju si ponovo sve instalirao, šanse da nešto vratiš su uglavnom male. Ako si particiju samo malo iskoristio, neke šanse i postoje ali ako si je dobro popunio, onda će da bude teško da se nešto vrati. Ovde se često pisalo o programima za tako nešto, ja sam prilično uspešno koristio GetDataBack ali ih ima još dosta koji to mogu. Naravno, samo pod uslovom da si imao sreću da taj prostor ostane nedirnut.
 
Odgovor na temu

yt1prm
Radovanovic Milan
Elektricar
Pirot/Budva

Član broj: 204940
Poruke: 271
*.crnagora.net.

Jabber: www.elektricar.eu
ICQ: 363132976
Sajt: www.yt1prm.shopmania.biz


+16 Profil

icon Re: spasavanje/vracanje fajlova/podataha sa HDD06.05.2010. u 22:01 - pre 169 meseci
samo sam instalirao snova tu win xp sp2 i jos par osnovnih programa ?????
 
Odgovor na temu

shmajser
radnik, NGD Electro
Beograd, Srbija

Član broj: 223555
Poruke: 28
*.dynamic.sbb.rs.



+2 Profil

icon Re: spasavanje/vracanje fajlova/podataha sa HDD10.05.2010. u 00:09 - pre 169 meseci
Stellar phoenix
uzmi ovaj program. Fenomenalan je. jeste da oduzima gomilu vremena za vracanje podataka, ali ubedljivo najbolje radi.
I izaberi najdublji scan za povratak podataka.
 
Odgovor na temu

IKA1994
Ilija Veselinovic
Kraljevo

Član broj: 219773
Poruke: 30
*.dynamic.isp.telekom.rs.

ICQ: 584256099


+1 Profil

icon Re: spasavanje/vracanje fajlova/podataha sa HDD19.06.2010. u 23:17 - pre 167 meseci
i ja imam slican problem, Posle podizanja sistema WinXP SP 2 jedna od particije tj. particija F je bila velicine 0KB, na particiji je bilo oko 15000 slika, 16GB muzike, nekoliko web projekata i ostala dokumentaciaj. Kako mogu da vratim makar deo particije? Jer postoji malo nade da se vrate podaci?
PS. kad klikne na pa rticiju pise da je detoteka ostecena i da ne moze da je procita “the file or directory is corrupted and unreadable”
 
Odgovor na temu

IKA1994
Ilija Veselinovic
Kraljevo

Član broj: 219773
Poruke: 30
*.dynamic.isp.telekom.rs.

ICQ: 584256099


+1 Profil

icon Re: spasavanje/vracanje fajlova/podataha sa HDD21.06.2010. u 09:05 - pre 167 meseci
Problem resen sa “Stellar Phoenix Windows Data Recovery” sve vraceno na nomalu
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows aplikacije :: spasavanje/vracanje fajlova/podataha sa HDD

[ Pregleda: 3327 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.