Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Maturski rad: IP kamere i projekat video nadzora škole

[es] :: Vodič za učenje :: Seminarski radovi :: Maturski rad: IP kamere i projekat video nadzora škole

[ Pregleda: 5861 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

t3v4
Stefan Isidorovic
Ucenik

Član broj: 257014
Poruke: 1
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Maturski rad: IP kamere i projekat video nadzora škole10.04.2010. u 12:04 - pre 170 meseci
Radim Maturski rad iz mreža pod nazivom "IP kamere i projekat video nadzora škole",
e sad, akcenat je na IP kamerama, pošto mi je dao i projekat da uradim, jer već duže vreme radim video nadzor, sa ćaletom i znam kako šta ide, pa hoće u da završim to umesto njega, Bože moj.

Ono što meni treba je neki sajt, uputstvo, literatura, gde ima LEPO objašnjeno princip rada IP kamere.
Ne nešto gde je u tri rečenice objašnjeno šta je IP kamera i posle se nabrajaju mane i vrline. Već lepo objašnjeno sa dijagramima. Ja znam da je to u principu analogna kamera samo što je drugačiji način prenosa podataka.

Pa bih vas molio ako znate, imate, ili ste negde videli ili naleteli na nešto slično da mi date link, ili ga postavite u ovoj temi ili pošaljite na mail.

Hvala unapred, Stefan Isidorović - Teva.
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: Seminarski radovi :: Maturski rad: IP kamere i projekat video nadzora škole

[ Pregleda: 5861 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.