Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Vip Srbija, mobilni operater ćutke na kolenima od samog dolaska

[es] :: Mreže i novosti :: Vip Srbija, mobilni operater ćutke na kolenima od samog dolaska

Strane: 1 2 3

[ Pregleda: 20112 | Odgovora: 45 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bordzija

Član broj: 137771
Poruke: 6806
*.dynamic.sbb.rs.



+1450 Profil

icon Vip Srbija, mobilni operater ćutke na kolenima od samog dolaska07.04.2010. u 14:47 - pre 170 meseci
Korisnik sam vec duze vreme Vip postpejd mobilnog operatera i u poslednjih nedelju dana sam primetio neobjašnjive propuštene pozive i ispadanja iz mreže, gubljenja gprs-a ili uopšte nedolazak propuštenih poziva. Posumnjao sam kada su ljudi počeli da me zovu na fiksni broj telefona ili na 064 mrežu da nešto nije u redu.
Prvo sam pomislio da je problem u telefonu pa sam menjao kartice po telefonima ali ista stvar... Ili zauzeće ili nedostupnost, zazvoni tek svaki deseti put- shodno dal je pripejd ili postpejd u pitanju Vip.
Nikakvo obaveštenje, nikakva informacija mi nije dolazila.

Nazovem vip korisnički servis i kaže ona meni da su im radovi u toku, da je totalni kurcshlus i da ja podesavam na svom telefonu da sam bira roming??? Hej kakva je to mreža koja nema ni svoje predajnike a posluje??? Ko je pustio uopste Vip da udje na nase trziste pa da posle toliko godina nema svoje predajnike?

Ovih dana baš idem da zatvorim ugovor kod ovih Vip amatera.

Na samo 150 kilometara imamo Hrvatski Vip koji odlično funkcioniše, kada imaju problema sa mrežom ili neke radove uredno najave... Posle nekoliko dana svi korisnici dobijaju besplatne razgovore po ceo dan. Da li je moguće da su to isti varvari??? Da li je toliko teško izvinuti se potrošaču???? Nagovestiti radove? Odvratni su.
Glup narod bira glupu vlast!
 
Odgovor na temu

zvezdasbg
Neproizvodni radnik
Beograd

Član broj: 240663
Poruke: 705



+81 Profil

icon Re: Vip Srbija, mobilni operater ćutke na kolenima od samog dolaska07.04.2010. u 19:13 - pre 170 meseci
Sve sto si napisao je tacno, ali to nije od juce. VIP u startu nije delovao kao ozbiljan provajder, sto se dalo videti po jako maloj pokrivenosti. Najbolji dokaz za to je njihovo konstatno izbegavanje da javnosti otkriju koliko su sopstvenim repetitorima pokrili teritoriju Srbije, vec se stalno vade na neki nacionalni roming. Prvo sa MTS-om, a sada i sa Telenorom. I to opreme sto su instalirali je dovucena iz Hrvatske. Proslo je tri godine kako su poceli sa komercijalnim radom, a i dalje im mreza ispada iako imaju najmanje aktivnih korisnika. Nisu u stanju da obezbede najelemntarniju uslugu svojim korisnicima. To im prosto nije cilj, vec da sto vise ljudi navuku na ugovor i tako od njih uzimaju kintu, pa nema veze sto za to korsnik ne dobije nista. U prilog tome idu sarene reklame na svim TV i Radio stanicama kao i u stampi. Ko vodi racuna o tome kakvu ce komunikaciju imati mora pre svega dobro da se informise. Vrline i mane postoje i kod Telenora i MTS-a, ali VIP ne moze biti konkurencija. Zasto? Zato sto nisu operater. Oni su klasicni prevaranti.
 
Odgovor na temu

bordzija

Član broj: 137771
Poruke: 6806
*.dynamic.sbb.rs.



+1450 Profil

icon Re: Vip Srbija, mobilni operater ćutke na kolenima od samog dolaska07.04.2010. u 21:45 - pre 170 meseci
Ma znam da je Vipu u Srbiji osnovno sredstvo rada štap i kanap ali jednostavno ne verujem koliko se razlikuje poslovnost hrvatskog vipa od srpskog. Kao nebo i zemlja. Kao da sam ja dužan da trpim njihove nebuloze a potrebno je samo da se najave radovi na mreži i kraj. Totalno su amateri, muljaju korisnike... Pripejd iseku skroz dok postpejd tu i tamo zazvoni... Amaterčine.
E sad saberite koliko sam ja na gubitku nekoliko dana koliko sam nedostupan za poslovne partnere - čak i bez poruke o propuštenim pozivima.
Robote u korisničkom servisu necu ni da komentarišem...

Glup narod bira glupu vlast!
 
Odgovor na temu

viktorparacin
tehnicar za emisionu tehniku

Član broj: 10615
Poruke: 397
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.barkan.rs


+1 Profil

icon Re: Vip Srbija, mobilni operater ćutke na kolenima od samog dolaska11.04.2010. u 21:03 - pre 170 meseci
@zvezdasbg : samo mala ispravka: oprema je sutnuta iz Austrije a ne iz Hrvatske, i bila je namenjena Bugarskoj, ali oni nisu hteli pa daj Srbima... Inace oprema bi trebalo da je Alcatel.
pozz
Prime focus 1.60m, Nokia9800, Dreambox 500HD, Total TV-maximum, Xperia Go,
Yamaha RX-V395, Bose AM5 III, Sony CDP-XE700, Daikin FTKX35, ...
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7173 Profil

icon Re: Vip Srbija, mobilni operater ćutke na kolenima od samog dolaska11.04.2010. u 21:21 - pre 170 meseci
Citat:

Hej kakva je to mreža koja nema ni svoje predajnike a posluje???


http://en.wikipedia.org/wiki/Mobile_virtual_network_operator
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

bordzija

Član broj: 137771
Poruke: 6806
*.com
Via: [es] mailing liste



+1450 Profil

icon Re: Vip Srbija, mobilni operater ćutke na kolenima od samog dolaska11.04.2010. u 23:06 - pre 170 meseci
Mreža puna prevaranata i nitkova koji vode Vip, a meni bilo zanimljivo kako
su navaljivali oko nove godine da potpišem ugovor na 2 godine :))))
Hoštapleri mi nudili neke primitivne telefone od po 10 evra za ugovor na dve
godine hahaha :)
Vip smrdi do neba samo nas miladin potpisuje odma.

Žali bože čitavih firmi koje su prešle na vip, kakav će oni gubitak imati u
poslovanju.... Da se naježiš!
Glup narod bira glupu vlast!
 
Odgovor na temu

zvezdasbg
Neproizvodni radnik
Beograd

Član broj: 240663
Poruke: 705



+81 Profil

icon Re: Vip Srbija, mobilni operater ćutke na kolenima od samog dolaska13.04.2010. u 00:25 - pre 170 meseci
Svako je duzan da dobro proveri sve o provajderu pre nego potpise ugovor. Imati informaciju u pravom casu je od presudnog znacaja da ne bi posle bilo kuku majko. I pored toga sto ne podnosim VIP jer su najobicniji prevaranti, meni je zao sto sad nemamo treceg operatera koji bi pomrsio konce postojecim. Telenor i MTS definitivno nemaju cega da se plase. Izgleda neki i dalje misle da su svi Srbi magarci koje je moguce navuci na debilne crno bele reklame.
 
Odgovor na temu

miki069

Član broj: 161528
Poruke: 1951
212.200.34.*



+370 Profil

icon Re: Vip Srbija, mobilni operater ćutke na kolenima od samog dolaska28.04.2010. u 01:28 - pre 170 meseci
I ona automaska sekratarica koju uvaljuju ljudima uključenu po defaultu!
Debilzam na kvadrat.
Još veći debilizam ka onom ko zove VIP korisnika.
Skida mu kredit ni za šta.

Vodafone 226 i 526 su fantastični telefoni za razgovor.
VIP mreža ih je iznela na loš glas: ne čuju se sagovornici, secka, bruji...
Kad se dekodira i obaci MTS ili Telenor kartica, telefon radi extra.

Nokia E72 u VIP-u košta uz Prenesi 325 paket 22.999,00 dinara.
Isto košta u Telenoru uz isti paket.
 
Odgovor na temu

del-boy
Bojan Delić
Beograd

Član broj: 9330
Poruke: 1089

Sajt: www.delic.in.rs


+21 Profil

icon Re: Vip Srbija, mobilni operater ćutke na kolenima od samog dolaska28.04.2010. u 04:42 - pre 170 meseci
Citat:

Vodafone 226 i 526 su fantastični telefoni za razgovor.
VIP mreža ih je iznela na loš glas: ne čuju se sagovornici, secka, bruji...
Kad se dekodira i obaci MTS ili Telenor kartica, telefon radi extra.


Bez da stajem na ičiju stranu, imam pored sebe dekodiran Vodafone 526 sa 064 karticom u njemu i svaki razgovor je mučan - jedva se čuje, konstantno šuštanje (koristim ga samo za razgovor sa drugom 064 karticom - omiljeni broj). S druge strane HTC Legend sa VIP karticom u sebi radi savršeno (jasno, glasno, bez seckanja). Oba telefona su u istoj sobi, tako da nisu u pitanju smetnje, loš signal ili nešto treće...

Ne kažem da nije moguće da sam ja dobio loš aparat, samo iznosim svoje zapažanje :)
 
Odgovor na temu

miroslavL

Član broj: 175849
Poruke: 378
*.dynamic.adsl.itsisp.net.



+5 Profil

icon Re: Vip Srbija, mobilni operater ćutke na kolenima od samog dolaska28.04.2010. u 09:08 - pre 170 meseci
[off]Ja sam baš pre neki dan dekodirao taj Vip-ov 226 telefon i sa Telenor karticom radi kako treba - niti secka, niti bruji, ili da ispada iz mreže. Dvoumio sam se dali da bacim 500 din. za dekodiranje jer ipak telefon nema ništa i prijatno se iznenadio. Za ono za šta je namenjen (samo razgovor) sa Telenor karticom radi extra.[/off]
 
Odgovor na temu

foxxx

Član broj: 258421
Poruke: 3
77.243.16.*



Profil

icon Re: Vip Srbija, mobilni operater ćutke na kolenima od samog dolaska28.04.2010. u 09:55 - pre 170 meseci
pa sekretarica ti je skupa , zato sto ti je minut skup iz mreze koju koristis!! ako poziva iz mts -a ili telenora naravno da je skupa posto ti ne placas cenu sekretarice nego minut iz mreze iz koje pozivas , drago mi je da smo kontatovaloi da su skupi mts i telenor, sto se tice telefona vip i h je sve utisao inovacijama..

inace ti moze odmah da je iskljucis.pozz i govorna posta je extra stvar kome je potrebna..pozz

inace telenor je poceo da zaokruzuje i na minut tarifiranjeee!!!!!!! samo toliko pozz 2 all

[Ovu poruku je menjao Slobodan Milivojevic dana 28.04.2010. u 23:14 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Jbyn4e

Član broj: 422
Poruke: 6049
*.kbcnet.rs.



+257 Profil

icon Re: Vip Srbija, mobilni operater ćutke na kolenima od samog dolaska28.04.2010. u 10:20 - pre 170 meseci
Sto se tice teme oko sekretarica, mislim da je rasprava bila da vip JEDINI od operatera PRE preusmeravanja na skretaricu NE upozorava da ce biti ukljucena sekretarica (pa da mozes da prekines vezu i ne platis nista ako ne zelis da ostavljas poruku), vec to radi odmah, i odmah naplacuje poziv. Nisam siguran da li je tako bilo, potrazi po forumu.

[Ovu poruku je menjao Slobodan Milivojevic dana 28.04.2010. u 23:15 GMT+1]
Kad sve ostalo zakaže, pročitaj uputstvo...
 
Odgovor na temu

armilian
Stefan Lazarevic
Nis
PsiCoding
Nis

Član broj: 77937
Poruke: 172



+1 Profil

icon Re: Vip Srbija, mobilni operater ćutke na kolenima od samog dolaska28.04.2010. u 10:26 - pre 170 meseci
Kupio u vipu HTC Touch Pro 2 sa paketom 350 i skroz sam zadovoljan ... ima mesta gde je samo edge ali je u Nisu "skoro ceo" grad pokriven 3G.Kad tad poruka zakasni par minuta ali podnosljivo.Na autoputu zna nekada da trokira mreza , ali sto mogu da pohvalim jesu kristalno cisti razgovori i tehnicku podrsku koja je izasla maksimalno u susret pri kupovini telefona.Jedino sto je katastrasno su salterski radnici u Vipovim radnjama!!!!
 
Odgovor na temu

newtesla
Aleksander Segedi
CEO / owner
Tim011 Digital doo
N 44.69344 - E 20.38175

Član broj: 147164
Poruke: 1532
cable-89-216-188-182.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.knjigovodja.in.rs


+404 Profil

icon Re: Vip Srbija, mobilni operater ćutke na kolenima od samog dolaska28.04.2010. u 10:50 - pre 170 meseci
Uostalom, ovo ti nije vip-ov blog, i ti nemaš pravo nikoga da teraš - možeš da nam izneseš svoje iskustvo sa vip-ovom mrežom - a ako ti se iskustva drugih forumaša ne dopadaju, a ti im parlamentarno i pristojno objasni gde greše, i potkrepi činjenicama.

I pokušaj da budeš pristojniji.

Usput, što se tiče skidanja kredita kada se dobije govorna pošta: te stvari se definišu ugovorom između provajdera - Telekom i Telenor su dogovorili da se ostavljanje poruke u govornoj pošti ne naplaćuje za te dve mreže kada se poziva iz te dve mreže.

vip nije hteo dogovor, i i dalje ne želi.

[Ovu poruku je menjao Slobodan Milivojevic dana 28.04.2010. u 23:17 GMT+1]
Kad, tokom pravljenja Nes kafe, umesto da uzmeš mleko iz friza tamo ustvari staviš Nes konzervu - shvatiš koliko je multitasking za*ebana i pipava rabota :)
 
Odgovor na temu

zzviktor
Viktor Zivojinovic
Pravni asistent
serbia

Član broj: 150354
Poruke: 1246
*.com
Via: [es] mailing liste

Sajt: www.osmehmolim.org.rs


+10 Profil

icon Re: Vip Srbija, mobilni operater ćutke na kolenima od samog dolaska28.04.2010. u 11:18 - pre 170 meseci
1. Sekretarica je na vipu glupost*jer se naplacuje preslusavanje poruke tj
slusanje automata*
2. Koristim vip i nema ih u pcsuite, a takodje ne mogu sa telefona da
posaljem mil koristeci yahoo.com
3. Salterski radnik mi je bacio licnu kartu na pod samo zato sto sam osoba
ostecenog vida, pa je istog mrzelo da pravi* dodatne * anekse za osobe
ostecenog vida * koje mora da podpise* trece lice** STRASNO!
zzviktor
 
Odgovor na temu

foxxx

Član broj: 258421
Poruke: 3
77.243.16.*



Profil

icon Re: Vip Srbija, mobilni operater ćutke na kolenima od samog dolaska28.04.2010. u 11:55 - pre 170 meseci
ok momci , izneo sam i nikoga ne teram da prelazi niti radim u vip-u! ali reagujem na neistine ...posto stvarno nisam imao problema nikada, naglasio sam mozda u pocetku kada nisu kotistili svoju mrezu , sto je normalno..sada je sve full i moje misljenje je da su najbolj!!!
 
Odgovor na temu

delboy_bg
...
Beograd

Član broj: 252703
Poruke: 24
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.rts.rs


Profil

icon Re: Vip Srbija, mobilni operater ćutke na kolenima od samog dolaska28.04.2010. u 12:14 - pre 170 meseci
Ljudi jedina stabilna mreža u Srbiji je Telenorova ,ali zato oni kradu za medalju,kod Mts u zadnje vreme svaki drugi poziv mi pukne veza na 30 sekundi ,pa zovi ponovo ,ili imam pun domet a nedostupan sam ,a da računi kod mts su mi svaki mesec po 500 dinara veći .podneo sam tri reklamacije ,dve reklamacije su prihvaćene ,ova treca čekam da se odgovori ,ali pare nisu vracenje niti refundirane,a reklamacije su od avgusta prošle godine ,ma mobilni operateri rade šta im se god hoće ,ratel kao da nepostoji da reguliše malo tržište ,pa ljudi gde ima u svetu da je interval 60+60 sekundi ,to je takva pljačka da je to strašno,i to im je bilo malo pa su podigli još pretplatu ,pričam o telenoru ,a vip jeste da ima probleme ali te probleme ce da rese ,on je još najbolji sa ponudom od ostalih operatera,i mts je do skoro imao problem ,nismo mogli 7-8 meseci da proverimo trenutno stanje ,izbacivao je on trenutno stanje ali netačno.Kada budu uveli da se broj može zadrši u svom vlasništvu i da se može prelazi sa operatera na operatera a da broj ostane isti ,tada će operateri da poštuju svoje korisnike ,pa šta mislite što toliko poštuje vip svoje korisnike u hrvatskoj ,jer znaju da u svakoj sekundi mogu da izgube istog tog korisnika ,jer je tamo odavno uvedeno prenosivost broja ,ali dobro to će biti od nove godine ,tako da ničija nije gorela do zore
 
Odgovor na temu

Brucelee
Bruce Lee
Beograd

Član broj: 19797
Poruke: 100
*.dynamic.sbb.rs.



+9 Profil

icon Re: Vip Srbija, mobilni operater ćutke na kolenima od samog dolaska28.04.2010. u 12:25 - pre 170 meseci
ne razumem zasto uporedjujes druge VIP mreze u regionu kad one nemaju nikakve veze osim vlasnika?! Usluga je po meni ravna nuli jer su me navukli da je cena medjunarodnog poziva iz Egipta bila najjeftinija kod njih ali u praksi je bila duplo skuplja od ostala dva provajdera u Srb. Sreća moja što sam uzeo pripaid pa sam nakon plaćenog kredita sim spalio i završio za sva vremena 98% sa njima!
Bruce Lee him self !!!
 
Odgovor na temu

Dragche
none

Član broj: 65655
Poruke: 27
*.adsl.eunet.rs.

Sajt: www.kriyayoga.rs


+4 Profil

icon Re: Vip Srbija, mobilni operater ćutke na kolenima od samog dolaska28.04.2010. u 13:38 - pre 170 meseci
Citat:
foxxx: ok momci , izneo sam i nikoga ne teram da prelazi niti radim u vip-u! ali reagujem na neistine ...posto stvarno nisam imao problema nikada, naglasio sam mozda u pocetku kada nisu kotistili svoju mrezu , sto je normalno..sada je sve full i moje misljenje je da su najbolj!!!


Moram da ti kažem da si me užasno smorio sa tvojim pristrasnim i neargumentovanim komentarima!

Do sada imaš 8 poruka i SVE su baš u ovoj temi!!

TVOJI POSTOVI

Sve se bojim da ne radiš u VIP-u !?!
 
Odgovor na temu

Dragche
none

Član broj: 65655
Poruke: 27
*.adsl.eunet.rs.

Sajt: www.kriyayoga.rs


+4 Profil

icon Re: Vip Srbija, mobilni operater ćutke na kolenima od samog dolaska28.04.2010. u 14:12 - pre 170 meseci
@Foxxx je registrovan juče,a po profilu ispadne da ima 69 godina i rođen je baš 1. januara :) Moram da priznam da sam očekivao za nekoga njegovih godina malo više ozbiljnosti! :)



Mislim da je sada dilema razjašnjena!


[Ovu poruku je menjao Slobodan Milivojevic dana 28.04.2010. u 23:22 GMT+1]
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: Vip Srbija, mobilni operater ćutke na kolenima od samog dolaska

Strane: 1 2 3

[ Pregleda: 20112 | Odgovora: 45 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.