Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Dugme PP ili privatne poruke

[es] :: Predlozi i pitanja :: Dugme PP ili privatne poruke
(Zaključana tema (lock))

[ Pregleda: 1743 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

baki.
Pančevo

Član broj: 136254
Poruke: 559
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+25 Profil

icon Dugme PP ili privatne poruke07.04.2010. u 01:09 - pre 170 meseci
Sad bi trebalo da vicem... Vise puta mi se desavalo da posaljem pp a da to onaj kome sam uputio uopste na primeti ili isto tako da mi stigne pp a da ja to dugo vremena ne vidim. Moze li to dugme da se "spusti"u skroz vidljivu zonu?
Ili mozda nema interesa? Vidim da se mnogi dovijaju na razne nacine: posalju pp, a potom na forumu "sagovornika" obavestavaju porukom tipa : "Pero imas pp." ovo je prilicno smesno, i podseca me na nedavni komentar moga prijatelja u kome kaze kako mu rodjaka (starija zena) posalje SMS na mobilni, a zatimga odmah nazove i pita da li je primip poruku...
Pitanje za nadlezne:"Zeli li se, i kada, sta uciniti na tom planu..?
Pitajnje postavljam na temi "Elektronika" zato sto sam vecinom tu i prisutan, ali mislim da se moze primeniti za citav sajt. Ako se nadleznima ne svidja (cast izuzetcima) mogu ga lagano od raznih martinela po obicaju otpremiti u "kantu za smece"...
Hvala.
 
0

Nebojsa Milanovic
Pančevo

SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8357
195.252.67.*



+1344 Profil

icon Re: Dugme PP ili privatne poruke08.04.2010. u 00:39 - pre 170 meseci
Ako želite momentalnu informaciju o prispeloj privatnoj poruci, kao i celokupan njen sadržaj, to možete dobiti tako što u svom profilu čekirate opciju "Prosledjivanje privatnih poruka na email" (osim te, ima i drugih korisnih mogućnosti).

Možda ne bi bilo loše da se, ako je moguće, implementira i opcija iskakanja prozorčića na sred ekrana sa obaveštenjem o prispeloj privatnoj poruci.
 
0

[es] :: Predlozi i pitanja :: Dugme PP ili privatne poruke
(Zaključana tema (lock))

[ Pregleda: 1743 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.