Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Video snimak ne moze da se pusti... HELP

[es] :: Video softver :: Video snimak ne moze da se pusti... HELP

[ Pregleda: 1239 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

biljanbg
Biljana M
ucenica
Novi Beograd

Član broj: 199443
Poruke: 9
91.150.102.*



Profil

icon Video snimak ne moze da se pusti... HELP01.04.2010. u 12:00 - pre 170 meseci
Kada udjem u bilo koji folder gde mi se nalazi nesto od video snimaka izadje mi error (ono windows explorer, gde dole pise don't send error report)... ne znam u cemu je problem i kako to da popravim? Moguce je da ima veze sa tim sto jos odavno imam problema sa Software counterfaiting (to mi pise u dnu ekrana "You may be victim of software counterfaiting"), ali nisam pokusavala to da resim jer mi nije pravilo probleme :( ako neko moze da mi objasni sta da radim bila bih zahvalna,posto se uopste ne razumem u kompjutere... tnx unapred
 
Odgovor na temu

Stranger2
Stranger2

Član broj: 143429
Poruke: 2572
*.adsl.net.t-com.hr.

Sajt: www.videomajstor.com


+43 Profil

icon Re: Video snimak ne moze da se pusti... HELP02.04.2010. u 15:05 - pre 170 meseci
instaliraj besplatan program ShellExView
Zatim ga pokreni. U njemu imas spisak svih ekstenzija za windows. Pronadji "Video Thumbnail Extractor" i izaberi "Disable Selected Item".

p.s.
To je prva stvar koju iskljucim kada instaliram windows. Ta ekstenzija se dobro snalazi samo kada su u pitanju 100% ispravni i standardni video fajlovi ali ako naleti na neki netipican odmah se rusi...
 
Odgovor na temu

[es] :: Video softver :: Video snimak ne moze da se pusti... HELP

[ Pregleda: 1239 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.