Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Aktivacija postpejd kartice: cimanje i kašnjenje

[es] :: Mreže i novosti :: MTS - korisnički servis :: Aktivacija postpejd kartice: cimanje i kašnjenje

[ Pregleda: 5320 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

owim
BG centar

Član broj: 30480
Poruke: 3567
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: owim1.wordpress.com


+106 Profil

icon Aktivacija postpejd kartice: cimanje i kašnjenje24.03.2010. u 14:30 - pre 170 meseci
Bio sam s drugom rano ujutru da sa pripejda pređe na postpejd, rekli u poslovnici na Terazijama da će mu već istog dana oko 13h biti aktivna nova postpejd kartica (zvanično najkasnije za 24h). Do sada je prošlo skoro 48h a njemu kartica nije aktivna.

Bili smo danas u poslovnici da vidimo u čemu je problem -- možda pogrešno napisan serijski broj kartice za ativaciju? Nije, sve je u redu. Onda je službenik poslao email (ne kroz internu aplikaciju, radne naloge), već običan email na adresu kolega iz IT-a koju mu je kolega viknuo -- u kojem treba da navede podatke korisnika, serijski broj kartice i sl.

Ništa se oni nisu popravili, kao ni usluga kol centra, što je bilo najavljeno kada je rečeno da će se naplaćivati uspostava veze.
 
Odgovor na temu

mirijevac

Član broj: 55802
Poruke: 12
*.adsl-a-1.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Aktivacija postpejd kartice: cimanje i kašnjenje24.03.2010. u 15:15 - pre 170 meseci
Eh, nije to nista, ortak je prosle godine cekao skoro mesec dana da sa pripejda predje na postpaid, cak su mu za to vreme da li i "zamensku" karticu. Toliko im je trebalo da isti broj prebace sa pripejda na postpejd... A da, i njemu su rekli da ce to trajati samo 24 sata ;)
 
Odgovor na temu

agasoft
Aleksandar Đurić
Tražim posao...
Beograd

Član broj: 43804
Poruke: 2249
*.com
Via: [es] mailing liste

Jabber: agasoft


+126 Profil

icon Re: Aktivacija postpejd kartice: cimanje i kašnjenje24.03.2010. u 18:10 - pre 170 meseci
ccc...
Kakva su to vremena došla, pre 4 godine su mi aktivirali za 2 sata...
 
Odgovor na temu

scylerx
nope
Beograd

Član broj: 146869
Poruke: 303
*.adsl-a-1.sezampro.yu.



+10 Profil

icon Re: Aktivacija postpejd kartice: cimanje i kašnjenje24.03.2010. u 18:51 - pre 170 meseci
Šta će biti kada T-mobile počne da dere i dere?! Mobilkom i T-mobile su ista škola poslovanja. Možda i dobijemo tržišnu utakmicu u telekomunikacijama za jedno sto godina.
Elem, kako je ovaj "šuntavi" Radujko i zauzeo stolicu g.d. sve je otišlo u propast.
 
Odgovor na temu

espresso
Beograd

Moderator
Član broj: 31423
Poruke: 1758



+181 Profil

icon Re: Aktivacija postpejd kartice: cimanje i kašnjenje24.03.2010. u 19:44 - pre 170 meseci
Radujko je tu jer je takav kakav je - idealan za ispijanje kisele vode. Jedno je sigurno, neće biti socijale kao sada. Čolić za 200 dinara i te fore.
 
Odgovor na temu

DR83
BEOGRAD

Član broj: 38219
Poruke: 1230
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.farmaceuti.com


+14 Profil

icon Re: Aktivacija postpejd kartice: cimanje i kašnjenje24.03.2010. u 20:08 - pre 170 meseci
A meni nije jasno kako IKO nakon svog ovog pisanja u kakvom je raspadu MTS moze i da POMISLI da predje na njihov postpaid?!?!?!?!?!


 
Odgovor na temu

zzviktor
Viktor Zivojinovic
Pravni asistent
serbia

Član broj: 150354
Poruke: 1246
*.com
Via: [es] mailing liste

Sajt: www.osmehmolim.org.rs


+10 Profil

icon Re: Aktivacija postpejd kartice: cimanje i kašnjenje24.03.2010. u 20:16 - pre 170 meseci
Pa ljudi jedino sto na mts vredi je kt!

Sve ostalo je bogu plakati!!!!
zzviktor
 
Odgovor na temu

owim
BG centar

Član broj: 30480
Poruke: 3567
*.rs
Via: [es] mailing liste

Sajt: owim1.wordpress.com


+106 Profil

icon Re: Aktivacija postpejd kartice: cimanje i kašnjenje25.03.2010. u 05:50 - pre 170 meseci
"A meni nije jasno kako IKO nakon svog ovog pisanja u kakvom je
raspadu MTS moze i da POMISLI da predje na njihov postpaid?!?!?!?!?!"

Ucinilo mi se kao pametnija opcija da savetujem druga. Imao sam
pripejd karticu sa 5.000 din, i dao mu je, jer za taj novac mnogo vise
moze da dobije ako predje na postpejd (kroz kredit kao avans).
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: MTS - korisnički servis :: Aktivacija postpejd kartice: cimanje i kašnjenje

[ Pregleda: 5320 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.