Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Update poslednje posete ES-u

[es] :: Predlozi i pitanja :: Update poslednje posete ES-u

[ Pregleda: 1568 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

del-boy
Bojan Delić
Beograd

Član broj: 9330
Poruke: 1089

Sajt: www.delic.in.rs


+21 Profil

icon Update poslednje posete ES-u17.03.2010. u 16:11 - pre 171 meseci
Dešava mi se često da otvorim neku veliku temu, pročitam do pola i ostavim ostatak za kasnije. Kasnije kada otovorim sledeću stranu teme update-uje se poslednja poseta i na naslovnoj strani vidim samo par novih poruka iako je prošlo par sati (nekad i ceo dan) od kad sam otvarao bilo šta drugo sem te teme.

Isto tako, sa googla nekad dođem na ES i update-uje mi se poslednja poseta, pa kad dođem direktno na ES ne vidim u novim porukama poruke koje su napisane od moje direktne posete do trenutka kad sam kliknuo na link u google pretrazi.

Moj predlog za rešenje je da se vreme poslednje posete update-uje samo kad se otvori naslovna stranica ili lista novih poruka. Time bi se u potpusnosti izbegao ovaj problem (naravno, bilo bi najbolje da bude konfigurabilno, ako nekome odgovara trenutno stanja, pa neka svako sebi podesi šta želi).

Mišljenja?
 
Odgovor na temu

superbaka

Član broj: 5290
Poruke: 2924



+1298 Profil

icon Re: Update poslednje posete ES-u17.03.2010. u 16:58 - pre 171 meseci
ovo sam ja predlozio pre izvesnog vremena i prihvaceno je, ali moracemo da sacekamo da dodje na red za implementaciju...
 
Odgovor na temu

del-boy
Bojan Delić
Beograd

Član broj: 9330
Poruke: 1089

Sajt: www.delic.in.rs


+21 Profil

icon Re: Update poslednje posete ES-u17.03.2010. u 18:59 - pre 171 meseci
Super onda... Nisam našao predlog, pa sam otvorio novu temu...
 
Odgovor na temu

Zoran Milovanovic

Član broj: 45186
Poruke: 1206
*.exe-net.net.



+159 Profil

icon Re: Update poslednje posete ES-u20.03.2010. u 19:10 - pre 171 meseci
Mene interesuje na koji nacin ce se to sprovesti u delo? Da recimo vazi samo ako obidjes homepage (es, em) ili kako?
 
Odgovor na temu

del-boy
Bojan Delić
Beograd

Član broj: 9330
Poruke: 1089

Sajt: www.delic.in.rs


+21 Profil

icon Re: Update poslednje posete ES-u20.03.2010. u 20:59 - pre 171 meseci
Da, tako nešto sam imao na umu. Ali pošto pretpostavljam da nekim korisnicima to može praviti problem (koji bi mogućnost konfigurisanja mogla da reši), mislim da bi dovoljno kvalitetno rešenje bilo i da se vreme poslednje posete update-uje na stranici poruka od poslednje posete ( http://www.elitesecurity.org/pretraga/poslednjeporuke/XXX ili http://www.elitesecurity.org/p...a/poslednjeteme/ucestvovao/XXX ili http://www.elitesecurity.org/pretraga/poslednjeteme/1465 ), pošto kontam da se vreme poslednje posete samo za to i koristi (u stvari znam da se i prikazuje u profilu i verovatno treba i za neku statistuku, ali kontam da nije problem dodati još jednu datetime kolonu u tabelu).
 
Odgovor na temu

tkaranovic
Tomislav Karanović
Beograd

Član broj: 220507
Poruke: 307



+18 Profil

icon Re: Update poslednje posete ES-u21.03.2010. u 05:22 - pre 171 meseci
Evo jedno od mogućih rešenja koje postoji ali nije sistemsko kakvo se traži (od ES-a).

Kolačići se mogu menjati i iz programa, tako da već neko vreme koristim program ES Browser sa kojim listam poruke sa datumom i vremenom koje izaberem:



Inače ima i mogućnost logovanja pa se logujem samo kada hoću da napišem poruku. Čitam poruke izlogov i kao gost, tako da se u spisku posetilaca ne pojavljuje moje korisničko ime pri svakom čitanju poruka. Kada hoću da napišem poruku samo kliknem i ulogovan sam.
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

tkaranovic
Tomislav Karanović
Beograd

Član broj: 220507
Poruke: 307



+18 Profil

icon Re: Update poslednje posete ES-u01.04.2010. u 15:25 - pre 171 meseci
Preformulisao sam pitanje ove poruke...

Svaki korisnik ima u podešavanjima GMT vreme i kada se uloguje poruke se prikazuju sa tim vremenom.

U kojoj su zoni gosti?

[Ovu poruku je menjao tkaranovic dana 01.04.2010. u 17:02 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao tkaranovic dana 01.04.2010. u 17:03 GMT+1]
 
Odgovor na temu

[es] :: Predlozi i pitanja :: Update poslednje posete ES-u

[ Pregleda: 1568 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.