Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

lepljivi tasteri na laptopu prestigio 1528w

[es] :: Laptopovi :: lepljivi tasteri na laptopu prestigio 1528w

[ Pregleda: 1623 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

makidm
profesor,sss skola
Vrbas

Član broj: 175036
Poruke: 3
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon lepljivi tasteri na laptopu prestigio 1528w16.03.2010. u 10:04 - pre 170 meseci
Postovani,
kako da resim veliki problem lepljivih tastera sticky key na laptopu prestigio 1528w?
Pri selektovanju ikonice na desktopu selektuju se sve ikonice ka levom gornjem uglu, koje na Tab mogu da deselektujem ali pri novom pokusaju na neku ikonicu sve se ponavlja.Ako bih tada pritisnuo enter ukljucili bi se svi selektovani fajlovi.Napominjem da sam iskljucio use sticky key u control panelu i nista se nije popravilo. Onda sam formatirao C particiju i krenuo novu instalaciju Windowsa i tada u toku same instalacije operativnog sistema se ponovo ukljucivao sticky key.Tastaturu sam otvarao i nisam video da su se zalepili tasteri na tastaturi.
Molim za pomoc.
Unapred zahvalan Dragan
dm
 
Odgovor na temu

tommy61
neshic tomislav

Član broj: 68496
Poruke: 169
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: lepljivi tasteri na laptopu prestigio 1528w16.03.2010. u 17:26 - pre 170 meseci
Kazes pogledao si tastaturu i nisi primetio nista sumnjivo ali je definitivno kvar do nje, kazes nije nista prosuto ali ja opet najvise sumnjam na vlagu a ako ne onda je ona nespravna i moraces potraziti novu ili polovnu...
 
Odgovor na temu

makidm
profesor,sss skola
Vrbas

Član broj: 175036
Poruke: 3
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: lepljivi tasteri na laptopu prestigio 1528w17.03.2010. u 13:46 - pre 170 meseci
Zahvaljujem se na datom savetu da je ipak greska lepljivih tastera zbog neispravne tastature na Laptopu. Pri skidanju tastature koja je bila prilicno zalepljena vukao sam je da se odlepi i pri tom sam je malo iskrivio sto je imalo efekat odspajanja zalepljenog, i da sam juce mogao da radim bez problema. Ako se pojavi problem kasnije javicu se .
Pozdrav i hvala
dm
 
Odgovor na temu

[es] :: Laptopovi :: lepljivi tasteri na laptopu prestigio 1528w

[ Pregleda: 1623 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.