Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

HP Voice Messenger (FB142aa) i bluetooth headset problem sa Plantronics 925 i 260

[es] :: Smartphone :: Windows Mobile :: HP Voice Messenger (FB142aa) i bluetooth headset problem sa Plantronics 925 i 260

[ Pregleda: 2246 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mareskin
Marjan Dimitrijević
Kompjuter-biro
Kosjerić, Srbija

Član broj: 253482
Poruke: 1
*.ADSL.neobee.net.

Sajt: www.kompjuterbiro.rs


Profil

icon HP Voice Messenger (FB142aa) i bluetooth headset problem sa Plantronics 925 i 26003.03.2010. u 20:31 - pre 172 meseci
HP Voice Messenger (FB142aa) i bluetooth headset problem sa Plantronics 925 i 260

Imam problem sa ovim uređajem i sa ove dve bluetooth slušalice.

U toku razgovora sagovornika čujem savršeno sve vreme, ali on tvrdi da se moj glas prekida.

Utvrdili smo da ukoliko dok ja pričam sagovornik ćuti nema nikakvih prekidanja u mom glasu.
Čim sagovornik i ja pričamo u isto vreme (ili nam se rečenice preklope), ja njega čujem odlično, a on moj glas isprekidano ili uopšte ne čuje.
Kao da koristim voki-toki

Ispada da moramo da razgovaramo naizmenično da bi sve bilo u redu sa mojim glasom.

Da li je to normalno ponašanje (?) ili možda neko ima neki drugi savet?
Ukoliko neko ima ovaj PDA uređaj interesuje me koju bluetooth slušalicu koristi i da li ima problema u toku razgovora.

P.S.
Uzgred Plantronics 925 je odlična slušalica, lepo stoji u uvetu, a glas sagovornika se odlično čuje.
 
Odgovor na temu

[es] :: Smartphone :: Windows Mobile :: HP Voice Messenger (FB142aa) i bluetooth headset problem sa Plantronics 925 i 260

[ Pregleda: 2246 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.