Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Google indeksira sadrzaj i iz selekt taga forme

[es] :: Pretraživači i SEO :: Google indeksira sadrzaj i iz selekt taga forme

[ Pregleda: 1425 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

iizuzetan

Član broj: 186478
Poruke: 375
109.93.17.*



+16 Profil

icon Google indeksira sadrzaj i iz selekt taga forme20.02.2010. u 18:37 - pre 172 meseci
Neznam da li to datira od davnina pa sam ja to tek sad primetio ili je to nesto ipak od nedavno? Meni je sadrzaj iz selekt taga forme google indeksirao i nalazi se u pretragama i to vrlo visoko. Cak i ispred stranica koje te pojmove imaju i u naslovu stranica (h1 tag) i title tagu. U pitanju je jedna nazovi aplikacija cijim sadrzajem uglavnom manipulise javascript mehanizma. Neznam da li je to zbog neke greske u google algoritmu pa je dovelo do toga ili postoje neke nove tendencije indeksiranja sadrzaja iz html formi? Naravno kao dokaz mogu da dopisem link ka toj mojoj aplikaciji, kao i fraze iz nje koje se kotiraju vrlo visoko u pretragama, ali nisam sad da ne ispadne da se reklamiram.

Da zakljucim, da li neko nesto zna da li je to normalno da kljucne reci i fraze iz pojedinih formi bolje se pozicioniraju cak i od kljucnih reci i fraza koje se nalaze cak i u title i h1 tagovima????
 
Odgovor na temu

acca3
Aleksandar
internet konsalting
internet

Član broj: 81635
Poruke: 353
79.101.63.*

Sajt: https://plus.google.com/+..


+23 Profil

icon Re: Google indeksira sadrzaj i iz selekt taga forme21.02.2010. u 14:03 - pre 172 meseci
Dešava se ako konkurencija za te izraze nije jaka a tvoj sajt se generalno dobro kotira na Google i osvežava se često.
Napiši koji izraz je u pitanju i koji sajt, baš me zanima konkretnije.
seo optimizacija sajtova za Google
Neparno 10
 
Odgovor na temu

[es] :: Pretraživači i SEO :: Google indeksira sadrzaj i iz selekt taga forme

[ Pregleda: 1425 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.