Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

ZTE MF622 prestane da se javlja sistemu

[es] :: Mreže i novosti :: MTS - korisnički servis :: ZTE MF622 prestane da se javlja sistemu

[ Pregleda: 1576 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Zeleni zub
Darko Milicevic
dipl mat inf
Paracin

Član broj: 14108
Poruke: 877
91.150.100.*



+85 Profil

icon ZTE MF622 prestane da se javlja sistemu20.02.2010. u 00:32 - pre 172 meseci
U proteklih nekoliko meseci sam imao problem sa pomenutim modemom na nekoliko racunara.
Problem je bio sledeci: modem se instalira i sve radi kako valja neki period (par nedelja). Onda se modem vise ne javlja sistemu, tj. kad se ubode u USB javi se i posle par sekundi se 'diskonektuje' sa racunara. Takodje se ona plava ikonica sa desktopa izgubi.
Na nekim racunarima je bilo malware-a koji sam ocistio ali problem nije bio resen. Reinstalacija sistema je doprinela da sve ponovo bude regularno kao pre.
Na nekim racunarima nije bilo problema sa virusima i malware-om, znaci prilicno stabilne i odrzavane masine, ali je ovo cudo odjednom prestajalo da radi.
Zvao sam par puta i korisnicki servis, slusao njihove savete, pokusavao to sto oni kazu ali nista. Reinstalacija sistema - i to proradi. Voleo bih da to sredim bez te teske artiljerije (sys reinst)

Mene zanima da li je neko imao slican problem ?
Da nije neki malware ugasio neki bitan win servis pa zato nece ?

--
ES is the bes' ! ;)
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: MTS - korisnički servis :: ZTE MF622 prestane da se javlja sistemu

[ Pregleda: 1576 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.