Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Prebacivanje cookie-a (kolacica) sa jednog browsera na drugi

[es] :: Browseri :: Prebacivanje cookie-a (kolacica) sa jednog browsera na drugi

[ Pregleda: 880 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ksrele
Programer - informatičar
Gold Drink D.O.O. Subotica
Subotica

Član broj: 14253
Poruke: 1642
*.dynamic.isp.telekom.rs.

ICQ: 66444502


+47 Profil

icon Prebacivanje cookie-a (kolacica) sa jednog browsera na drugi19.02.2010. u 14:47 - pre 172 meseci
Jedne prilke sam iz Firefox-a otisao na RapidShare.com i ukucao neki username i pass, drug mi je dao i to je kao neki hackovani premium nalog, sta ti ja znam... i za divno cudo to je proradilo. I od tada jednostavno kada god nesto skidam sa Rapidshare-ta ja nikad ne cekam i uvek mi skida sa max brzinom i mogu vise fajlova u isto vreme i slicno.
Problem je sto sam ja zaboravio sta sam ukucao a ni drug to vise ne zna. A hteo sam da koristim neki download manager da skidam sa rapida jer je tako skoro sve u delovima od po 100MB i onda ja moram da ubacim u Mozillu sve te delove da se odjednom skidaju, to mi je malo bzv i zamorno.

E sad,
Kontao sam da je u pitanju neki cookie zar ne? Ja sam pretrazio sta ima u bazi kolacica sa domena rapid-a i nasao sam neki cookie koji ima naziv "enc" i za vrednost ima dugacak hexadecimali kod. Predpostavljam da na osnovu ovoga server zna ko sam i da me uloguje automatski. Pitanje je kako da ja prenesem ovaj cookie na neki drugi browser ili Download manager (uzgred, da li ima neki koji koristi cookie?)
Ja sam probao da dignem Apache i PHP server i da napisem skripticu za generisanje cookia u browser ali nikako ne mogu da napravim cookie a da je sa nekog drugog domena. Ako me razumete.

Ima li neko neku ideju?
 
Odgovor na temu

Suns

Član broj: 240388
Poruke: 375
*.dynamic.sbb.rs.



+39 Profil

icon Re: Prebacivanje cookie-a (kolacica) sa jednog browsera na drugi20.02.2010. u 19:39 - pre 172 meseci
Ukucao si lozinku i korisničko ime? jel si kliknuo na Save password!?
 
Odgovor na temu

ksrele
Programer - informatičar
Gold Drink D.O.O. Subotica
Subotica

Član broj: 14253
Poruke: 1642
*.dynamic.isp.telekom.rs.

ICQ: 66444502


+47 Profil

icon Re: Prebacivanje cookie-a (kolacica) sa jednog browsera na drugi20.02.2010. u 20:49 - pre 172 meseci
Pa ne, nisam.
Ali, doduse Firefox kaze da imam sacuvan password (moj) u Rapidshare-tu ali kada iste podatke ukucam u drugi browser u njemu ne reaguje... Nemam pojma...
 
Odgovor na temu

[es] :: Browseri :: Prebacivanje cookie-a (kolacica) sa jednog browsera na drugi

[ Pregleda: 880 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.