Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem sa Nikon coolpix 885

[es] :: Digitalni fotoaparati :: Problem sa Nikon coolpix 885

[ Pregleda: 1329 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

darkoj1

Član broj: 82567
Poruke: 5
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Problem sa Nikon coolpix 88509.02.2010. u 20:14 - pre 173 meseci
Pozdrav svima.


Naime imam Nikon coolpix 885 i koristim ga vec sigurno 5 godina, do sada me je uvek sasvim korektno sluzio.
Problem mi se javio u vidu da sam imao samo 128mb Compact Flash za njega, a posto planiram da idem na neki put verovatno ce mi biti malo.
I tako sam se ja upustio u potragu, i uspeo da narucim, i danas dobijem, Compact flash od 4 gb "Transcend" 133x.

E sada, problem je sto ja kada sam ubacio karticu u aparat, najnormalnije sam je formatirao, jer je to i aparat sam zahtevao.
Medjutim umesto da se posle formatiranja najnormalnije krene fotografisanje, poceo je da mi izbacuje preko celog ekrana "Out of memory".
Pokusao sam jos par puta da formatiram, ali nista, ubacim staru "AVL" CF i sa njom opet nastavi da radi bez problema...

E sada, da li se ovo moze "nabudziti" da radi nekako, ili jednostavno je moj fotoaparat previse star za ovu karticu, i ako je isto CF kao i ova stara...

Compact Flash Type I, sam nasao da aparat podrzava, ali ne znam koji je type ova stara niti nova, niti koje je brzina stare kartice, tako da ne mogu uporediti da li je do toga...


Pozdrav, Darko
 
Odgovor na temu

crnibombarder
Digitalni fotoaparati

Član broj: 23704
Poruke: 988
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: pcfoto.biz


+6 Profil

icon Re: Problem sa Nikon coolpix 88509.02.2010. u 22:03 - pre 173 meseci
Verovatno ne podrzava tako velike kartice, ipak je u pitanju jako star model, mislim da je maksimalno 2GB, ali tesko da ima gde da se nadju te manje danas. Ne znam da li uopste postoji novi firmware, mozda to moze da resi problem...
 
Odgovor na temu

[es] :: Digitalni fotoaparati :: Problem sa Nikon coolpix 885

[ Pregleda: 1329 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.