Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

POMOC MOLIM :) Sto pre to bolje!!!!

[es] :: Web dizajn i CSS :: POMOC MOLIM :) Sto pre to bolje!!!!
(Zaključana tema (lock), by pajaja)

[ Pregleda: 1585 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

balka

Član broj: 36399
Poruke: 53
*.farfl3.nsw.optusnet.com.au.



Profil

icon POMOC MOLIM :) Sto pre to bolje!!!!08.02.2010. u 12:02 - pre 173 meseci
Potrebno mi je http://www.flash-website-templ...et/preview-templates/300110280 ovako nesto?
Ovo je jedino sto sam uspeo da nadjem. Ako neko ima nekih predloga ili mozda i sam ima gotovo resenje koje je na prodaju. Molim da mi se javi.
Samo da pojasnim malo.
Treba mi gotovo resenje kao sto je na ovom linku gore.
Sajt treba da nudi hranu koja moze da se naruci preko sajta.
Takodje treba da postoji admin panel slican ovom ,za unos robe.
Trebalo bi da postoji mogucnost placanja karticom ali i kada se roba dostavi,dakle keshom.
Ako me pitate sto trazim nesto ako sam vec nasao to?
Zato sto od boljeg ima bolje :) pa bih zeleo sa vama da se konsultujem pre nego sto kupim ovo resenje.
Takodje me zanima da li neko moze da odradi sledece na ovoj skripti?
Trbalo bi da se odradi app koja bi citala iz ovo baze narudzbine i na neki nacin skrenula paznju zaposlenom koji radi (povremeno) za kompom.
Vise informacija obratite mi se privatno.
Jos jedno pitanje.
Da li neko moze da mi napravi ovako nesto http://www.kaonsoftwares.com/price-comparison-script.html (ili mozda vec ima gotovo slicno resenje).
Zelim da napravim sajt za uporedjivanje cena. Na ovom linku mozete pogledati kako izgleda iz korisnicke perspektive, perspektive oglasivaca i clana.
Sa desne strane nalaze se dugmici za demo sajt.
Ono sto je meni potrebno je gotovo sve identicno kao na ovoj skripti , sem sto me ne zanima da se konektujem na tudje baze (valjda se to kaze feed :)) nemojte da mi zamerite nisam strucan :( zato i pitam. Dakle ono sto meni treba je kao i na ovom sajtu. Dacu konkretan primer.... Ja nadjem recimo kompjuterski shop koji zeli da se oglasava tj da postavi svoje cene na mom sajtu. Njemu naplatim za tu uslugu u zavisnosti koliko je artikala ubacio (ne mora da bude kao ovde po kliku) . Takodje trebalo bi da se doda pretrazivanje po lokaciji, mislim da se to zove PROXIMITY SEARCH. Dakle ,korisnik unese npr postanski broj 2165 i u sledece polje iz padajuce liste ili tekst boksa izabere ili unese npr 10 km iz baze se izvuku svi postanski brojevi koji su u tom radiusu i listaju se samo oglasivaci koji se nalaze na tim postanskim brojevima. Evo recimo link covek konkretno pitao za australiju i dobio odgovor (mogu da pomognem jos ukoliko je potrebno) http://stackoverflow.com/quest...proximity-search-with-postcode Ja bi dostavio bazu podataka.
Da ne bi smarao sad ovde puno , ko ima ideju i moci da tako nesto odradi. Neka mi posalje okvirnu cenu privatno. Takodje bi molio sve ljude dobre volje da mi pomognu oko prvog pitanja vezano za piceriju.
Hvala svima
 
0

VladaSu

Član broj: 31634
Poruke: 1099
77.46.194.*



+218 Profil

icon Re: POMOC MOLIM :) Sto pre to bolje!!!!08.02.2010. u 23:09 - pre 173 meseci
Ovo je berza poslova a ne pomoc.

[Ovu poruku je menjao VladaSu dana 14.06.2003. u 11:22 GMT+1]
 
0

balka

Član broj: 36399
Poruke: 53
*.static.tpgi.com.au.



Profil

icon Re: POMOC MOLIM :) Sto pre to bolje!!!!09.02.2010. u 13:02 - pre 172 meseci
Da li razumes ovo sto sam napisao?
Da li mozes bilo kako da mi pomognes?
Da li zelis da odradis posao ako znas nesto (od ovoga)?
Ili ti je samo dosadno?
Zamolio bih ljude koji znaju o cemu pricam da mi salju poruke privatno da ne bi morao da se vracam ovde i da citam koje kakve gluposti.
 
0

valjan
Janko Valencik
Software Deployer
Schneider Electric
Novi Sad

Član broj: 158605
Poruke: 3531
*.adsl.eunet.rs.



+553 Profil

icon Re: POMOC MOLIM :) Sto pre to bolje!!!!09.02.2010. u 14:25 - pre 172 meseci
Ja sam razumeo da zelis da angazujes web programera, pa ako sam te dobro razumeo, to se radi u forumu:

Citat:
Forum: IT berza poslova
Opis: Besplatno oglašavajte svoje ponude i potražnje zaposlenja u informatičkoj struci.


Tako da VladaSU nikako ne prica gluposti.
 
0

VladaSu

Član broj: 31634
Poruke: 1099
77.46.166.*



+218 Profil

icon Re: POMOC MOLIM :) Sto pre to bolje!!!!09.02.2010. u 18:11 - pre 172 meseci
Samo sam hteo da ti kazem da ces bolje proci ako ovu poruku stavis u drugi podforum jer ovde se resavaju problemi u programiranju a ne nude se ponude za gotove projekte
[Ovu poruku je menjao VladaSu dana 14.06.2003. u 11:22 GMT+1]
 
0

pajaja
Beograd

Administrator
Član broj: 41598
Poruke: 3430
*.dynamic.sbb.rs.

Jabber: pajaja@elitesecurity.org
ICQ: 253317269


+144 Profil

icon Re: POMOC MOLIM :) Sto pre to bolje!!!!09.02.2010. u 18:28 - pre 172 meseci
http://www.elitesecurity.org/f28-IT-berza-poslova
xxx
mali mali mali kamičak...nebo plave boje.
In Memoriam: Madzone Zeka(15.09.2005-16.09.2005)
 
0

[es] :: Web dizajn i CSS :: POMOC MOLIM :) Sto pre to bolje!!!!
(Zaključana tema (lock), by pajaja)

[ Pregleda: 1585 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.