Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Englesko-Srpsko/Hrvatski rijecnik na Centos-u Instalacija !?

[es] :: Linux aplikacije :: Englesko-Srpsko/Hrvatski rijecnik na Centos-u Instalacija !?

[ Pregleda: 3473 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

scenarist

Član broj: 169249
Poruke: 441
188.127.111.*



+2 Profil

icon Englesko-Srpsko/Hrvatski rijecnik na Centos-u Instalacija !?24.01.2010. u 21:48 - pre 172 meseci
Zelim da instaliram Englesko-Hrvatski/Srpski rijecnik na Centosu 5.4.
Pronasao sam StarDict koji je odlican !! >>

http://stardict.sourceforge.net/

i kojeg instaliram preko Add/Remove program to je kao klijent a onda u njega moram ucitati neki rijecnik koji sam skinuo sa XDXF >>

http://xdxf.revdanica.com/down/

eh kod tog ucitavanja rijecnika imam problem, naime kad skinem rijecnik sa xdxf potrebno ga je samo raspakovati i taj fajl premjestiti u /usr/share/stardict/dic, ali ja ovaj zadnji folder dic nemam nakon sto instaliram klijent Stardict tako da sam pokusao ga kreirati i smjestiti fajl u njega ali pri pokretanju klijenta SarDict-a nece da mi ga ucita.!!

Mozda netko moze da mi pomogne ili preporuci neki drugi rijecnik kojeg koristi za Centos ili pak Ubuntu. ??

 
Odgovor na temu

spezia

Član broj: 134818
Poruke: 355
*.ptt.rs.



+6 Profil

icon Re: Englesko-Srpsko/Hrvatski rijecnik na Centos-u Instalacija !?25.01.2010. u 21:23 - pre 172 meseci
jdictionary
Preporuka-na foru YU recnik-a... Imas odvojeno srpsko-engleski i englesko-srpski. Pogledaj na google, a zatim ti treba i plugin srpski(ako ne mozes da nadjes javi se na pp. Inace java aplikacija , nema muke sa instaliranjem :)
 
Odgovor na temu

dany12
/home

Član broj: 247039
Poruke: 464
*.mediaworksit.net.



+25 Profil

icon Re: Englesko-Srpsko/Hrvatski rijecnik na Centos-u Instalacija !?26.01.2010. u 21:47 - pre 172 meseci
moja preporuka google translator,ako imas stalnu vezu sa internetom
Grejna površina:Kuća na sprat 100 m2,podno grejanje,zid i plafon 10cm
stiropor,pod 5cm
stirodur + prizemna kuca 40 m2,radijatori,zid 5cm stiropor,plafon 10cm staklena
vuna + kombinovani bojler 120 litara.I na jednom i drugom objektu
petokomorna pvc stolarija sa duplim staklom punjena argonom.
Kotao: Termomont toby20
 
Odgovor na temu

[es] :: Linux aplikacije :: Englesko-Srpsko/Hrvatski rijecnik na Centos-u Instalacija !?

[ Pregleda: 3473 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.