Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pomoc oko pisanja maturskog rada - Hitno

[es] :: Elektronika :: Pomoc oko pisanja maturskog rada - Hitno

[ Pregleda: 3094 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

qqlele91
Zeljko Nedeljkovic
Elektromehanicar za Masine i Opremu
Srbija

Član broj: 242432
Poruke: 16
93.87.125.*



Profil

icon Pomoc oko pisanja maturskog rada - Hitno21.01.2010. u 18:07 - pre 173 meseci
Pozdrav svima. Imam diplomski u ponedeljak, 25.-og, Tema je Pustanje Motora u rad pomocu pustaca zvezda-trougao. Povezao sam sve,radi ali je problem u tome sto se mucim da sastavim tekst na ovu temu. imam sve informacije ali ne znam odakle da pocnem.U skoli mi nisu rekli nista osim da dodjem 25-og. Kako nikad nisam pisao diplomski,molim Postovane Kolege i ljude dobre volje da pomognu. Dajte neku ideju sutra treba da nosim text na koricenje.
Pozdrav svima, Zeljko
 
Odgovor na temu

EasyCorps

Član broj: 45760
Poruke: 247
*.static.isp.telekom.rs.



+6 Profil

icon Re: Pomoc oko pisanja maturskog rada - Hitno21.01.2010. u 21:21 - pre 173 meseci
Pa recimo da pocnes od Nikole Tesle i principa rada trofaznih motora. Znaci kako nastaje obrtno magnetno polje, zatim predjes na vrste trofaznih motora. Dodas malo objasnjenja o asinhronim motrima sa kliznim prstenovima, pa polako dodjes do asinhronih motora sa kaveznim rotorom i tu izrucis svo svoje znanje o razlozima pustanja zveda/trougao. Uz prilog nekih grafikona i sema upustaca kako sa grebenastom sklopkom tako i upustaca sa kontaktorima i vremenskim relejom. Ima ovde na forumu gomila sema.
Ovo ti je neka osnova za pocetak pisanja diplomskog. Ne ocekuj da ces dobiti gotov tekst, ne gubi vreme 25. se priblizava.
 
Odgovor na temu

djolejr
Niš

Član broj: 110055
Poruke: 283
*.dynamic.sbb.rs.



+3 Profil

icon Re: Pomoc oko pisanja maturskog rada - Hitno21.01.2010. u 21:32 - pre 173 meseci
Ovo je jace od mene.
Setio si se da radis diplomski u 19h za sutra dan. Ne želim da zvučim kao neko džangrizalo, ali ja na tvom mestu ne bih ništa nosio, odneo bih u ponedeljak.
A i koji diplomski u januaru, ja sam svoj radio u maju,junu?
Evo ti i nesto materijala, bez žalbi na engleski.
Eh da i još uvek nisi ‚‚Elektromehaničar za Mašine i Opremu'', imaš još diplomski. :-)
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Sepa011

Član broj: 161918
Poruke: 1817
91.148.95.*



+28 Profil

icon Re: Pomoc oko pisanja maturskog rada - Hitno21.01.2010. u 21:37 - pre 173 meseci
Auuuu, sinko, aj si ti okasnio.

1. koij crni maturski u januaru?

2. ako ne znas kako da pises, kako uopste koristis tastaturu da napises ovakav zahtev?

3. za par sati da neso napises !? izvini ako bude zvucalo ruzno, mozda neki SMS (to se barem danas kucka 'na slepo'

'Opusteno brate'

1.
 
Odgovor na temu

qqlele91
Zeljko Nedeljkovic
Elektromehanicar za Masine i Opremu
Srbija

Član broj: 242432
Poruke: 16
91.150.122.*



Profil

icon Re: Pomoc oko pisanja maturskog rada - Hitno21.01.2010. u 21:53 - pre 173 meseci
Situacija je sledeca. Polagao sam srpski u junu prosle godine ali me je nazalost oborila profesorka.Drugi rok je bio krajem avgusta,tad sam polozio srpski. Inace nikad sa strucnim predmetima nisam imao problema,bio sam od boljih u odeljenju. Nazalost imao sam skoro 100 % zagarantovan posao u junu da sam polozio... ali nisam. Posto je bio kraj avgusta,rok za diplomski je bio u januaru. do pre 5 dana nisam znao kad mi je diplomski. Kad uradim diplomski kacim slike i text za buduca pokolenja,nek se uce buduci elektricari Hvala na savetima,Pozdrav!
 
Odgovor na temu

[es] :: Elektronika :: Pomoc oko pisanja maturskog rada - Hitno

[ Pregleda: 3094 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.