Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Da li je moguce povratiti nesmimljeni word document?

[es] :: Office :: Word :: Da li je moguce povratiti nesmimljeni word document?

[ Pregleda: 2245 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

delija_sever031

Član broj: 72551
Poruke: 836
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+595 Profil

icon Da li je moguce povratiti nesmimljeni word document?12.01.2010. u 17:53 - pre 172 meseci
Naime iz samo meni znanog razloga ceo dan kucam u novootvorenom word documentu,a da sam prethodno zaboravio ijednom da stisnem Save button...onda sam slucajno umesto drugog otvorenog prozora word-a zatvorio upravo taj i umesto save document isao na No,da li postoji bilo kakav nacin da vratim prethodno otkucano iako pretpostavljam da je u teoriji naucne fantastike jer nisam napravio nikakav prethodni trag novog fajla....
 
Odgovor na temu

Ivek33

Član broj: 66174
Poruke: 2898



+66 Profil

icon Re: Da li je moguce povratiti nesmimljeni word document?13.01.2010. u 15:41 - pre 172 meseci
Citat:
delija_sever031:a da sam prethodno zaboravio ijednom da stisnem Save button...
sumnjem da ćeš uopće išta uspjeti. Ne znam na koliko minuta ti radi autsave u Wordu, no ipak probaj ući u Temp i pronaći skrivene ~xyz.tmp files pa ih otvaraj redom ( ako si duže vremena pisao dokument )

Nedavno sam uspio spasiti frendu jedan takav dokument koji je bio corupted ali ipak je snimljen. Ovaj Temp ti se nalazi u c:\Documents and Settings\account_name\Local Settings\Temp\ ( za XP )
 
Odgovor na temu

[es] :: Office :: Word :: Da li je moguce povratiti nesmimljeni word document?

[ Pregleda: 2245 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.