Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem sa tubovima i skidanjem fajlova

[es] :: Web aplikacije :: Problem sa tubovima i skidanjem fajlova

[ Pregleda: 782 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

J.Archer
Nezaposlen

Član broj: 237840
Poruke: 2
212.62.39.*



+1 Profil

icon Problem sa tubovima i skidanjem fajlova30.10.2009. u 12:01 - pre 177 meseci
Prvo, zdravo svima. Ovo mi je prva tema.

Kada pokusam da pustim neki video, recimo sa youtube-a, nece da krene dok se video ne load-uje do kraja. Sa kratkim klipovima to nije problem, ali je mnogo iritirajuce da chekas da ti se load-uje video od pola sata ili jace, a u medjuvremenu ne mozes da ga gledas..

Isto mi se desava kada hocu da skinem neki fajl. Kad kliknem na link nista se ne pojavljuje dok se fajl ne skine ceo, pa tek onda izlece pop-up: "Do you want to save this file?".

Koristim XP SP2 i browser Opera 10 sa najnovijim fles plejerom. Reinstalirao sam i Operu i flash, al' ne vredi. Takodje je bitno da naglasim da mi je sve to radilo normalno do pre desetak dana. Interesuje me kako da sve vratim u normalu.

Hvala unapred.
 
Odgovor na temu

Milos911
Serbia

Član broj: 219127
Poruke: 1230
*.telenor.co.yu.



+303 Profil

icon Re: Problem sa tubovima i skidanjem fajlova30.10.2009. u 14:21 - pre 177 meseci
Vidis imam (skoro) identican problem sa operom. Kad pokusam da skidam nesto nece da mi izbaci download prozor nego tek kad skine pita me gde da sacuva ono sto je skinuto... Opera 9.50 mi radi ok, ova 10 zaebava :(
 
Odgovor na temu

[es] :: Web aplikacije :: Problem sa tubovima i skidanjem fajlova

[ Pregleda: 782 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.