Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako da izbrisem cyber security

[es] :: Zaštita :: Kako da izbrisem cyber security

[ Pregleda: 2722 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dzigi021
nikola kenic
szr start
novi sad

Član broj: 234217
Poruke: 130
*.static.kdsinter.net.



Profil

icon Kako da izbrisem cyber security26.10.2009. u 22:36 - pre 176 meseci
pojavijo mi se u kompjuteru cyber security program za viruse,i govori mi da mi je kompjuter pun virusa,a nije kako ga mogu izbrisati,kada odem u add remuvi trazi mi licenc cod tako da ga nemogu reinstalirati
 
Odgovor na temu

valjan
Janko Valencik
Software Deployer
Schneider Electric
Novi Sad

Moderator
Član broj: 158605
Poruke: 3531
*.dynamic.sbb.rs.



+553 Profil

icon Re: Kako da izbrisem cyber security26.10.2009. u 23:24 - pre 176 meseci
Pre nekoliko dana je bilo postavljeno isto to pitanje, pa pogledaj sta je predlagano, i ako negde zapne javi se.
 
Odgovor na temu

dzigi021
nikola kenic
szr start
novi sad

Član broj: 234217
Poruke: 130
*.static.kdsinter.net.



Profil

icon Re: Kako da izbrisem cyber security27.10.2009. u 08:34 - pre 176 meseci
probao sam skinuo sam taj anti viruus program skenirao ful disk al nista jos uvek mi stoji cyber security nije ga obrisao
 
Odgovor na temu

valjan
Janko Valencik
Software Deployer
Schneider Electric
Novi Sad

Moderator
Član broj: 158605
Poruke: 3531
*.adsl.eunet.rs.



+553 Profil

icon Re: Kako da izbrisem cyber security27.10.2009. u 09:12 - pre 176 meseci
Kada je MBAM zavrsio sa skeniranjem, da li si kliknuo na "Show Results", stiklirao sve stavke koje vec nisu bile stiklirane, odabrao "Remove Selected" i potvrdio sa OK? I da li si ga azurirao pre pocetka skeniranja (jezicak "Update", treci s leva)?

Ako si uradio tako pa ni posle toga nije uspeo da ga obrise, pokusaj najpre da zaustavis njegov proces. Skini odavde Process Explorer, sacuvaj ga na desktop, i preimenuj "Procexp.exe" u bilo sta drugo, npr. "dzigi021.exe". Pokreni ga dvoklikom, u spisku procesa sa leve strane pronadji "tsc.exe", klikni jednom levim dugmetom misa na njega pa na crveni krstic gore na toolbaru (treca ikonica sa desna). Takodje, potrazi sve procese koji imaju imena sastavljena od brojeva i slova iskombinovanih po slucajnom principu (npr. "ae3fg78h.exe") pa i njih ugasi na isti nacin. Potrazi i sve procese koji imaju ikonicu stita ili katanca, pa ugasi i njih na isti nacin. Mozda ne pronadjes "tsc.exe", neka te to ne brine, posto se nove varijante pojavljuju svakodnevno, pa je moguce da se kod tebe proces zove drugacije. Zatvori Process Explorer, pa probaj da odradis novo skeniranje sa MBAM-om.

MBAM bi trebalo da moze da obrise ovu napast, zbog toga bih te zamolio da odradis jos jedno skeniranje, i da iskopiras izvestaj koji on izbaci na kraju skeniranja i ubacis ga ovde u novu poruku da bismo znali sta tacno jeste ili nije nasao i sta jeste ili nije obrisao.
 
Odgovor na temu

[es] :: Zaštita :: Kako da izbrisem cyber security

[ Pregleda: 2722 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.