Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako aktivirati pcmcia slot

[es] :: Windows desktop :: Kako aktivirati pcmcia slot

[ Pregleda: 2585 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

rukometas10

Član broj: 97579
Poruke: 1
62.240.23.*



Profil

icon Kako aktivirati pcmcia slot23.10.2009. u 18:51 - pre 176 meseci
E ovako..
Kupio sam skoro Msi lap top ex630x-002eu i malo posle toga pcmcia tv card..
Medjutim.. Kada ubacim karticu u slot jednostavno se nista ne desava,kao da kartica i ne postoji.
Iskreno, nisam ni znao da postoji ova vrsta slota ali kada sam trazio neku jeftinu tv kartu
dali su mi nju (1000din).
Imam vistu ultimate instaliranu.
Probao sam i biosu da eventulno aktiviram ovaj slot ali nema opcije (ili je ja ne vidim).
Takodje sam karticu probao i na drugom racunaru koji radi sa XP-om ali se nista ponovo nije desilo.
Da li je moguce da ne radi kartica? (pa sta hocu da dam 1000 din i jos da mi radi :)) )
Samo da napomenem da mi komp ne registruje ni kartice koje stavim u drugi memory slot (mmc i sl).
Device menager ne vidi takodje ni jedan memory uredjaj tj slot (sem naravno usb koji rade ok).
Ako neko zna ili ima ideju neka napise.. Hvalaaaaaa
 
Odgovor na temu

Binary Mind
11040

Član broj: 28245
Poruke: 13289
*.adsl-3.sezampro.yu.



+3779 Profil

icon Re: Kako aktivirati pcmcia slot24.10.2009. u 20:31 - pre 176 meseci
Kao prvo na tom laptopu ne postoji PCMCIA/Cardbus slot vec ExpressCard slot i naravno ta 2 standarda nisu kompatibilna niti mozes PCMCIA karticu da uguras u ExpressCard slot. Koja je TV kartica u pitanju?
 
Odgovor na temu

gennius
nezaposlen

Član broj: 224667
Poruke: 49
*.adsl-1.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Kako aktivirati pcmcia slot14.11.2009. u 19:29 - pre 175 meseci
Zdravo drugari,
Imam jedan problem,ne mogu da iscitam u potpunosti PCMCIA Memorijski karticu od 32 MB.Iscita samo jedan deo veoma mali,ali nece da ga iscita u potpunosti.Za iscitavanje sam koristio slot iz IBM think pad T23 laptopa.Za iscitavanje sam koristio soecijalni program Memory Card Explorer Software.
Ako neko ima neku ideju ili predlog neka kaze sta bih mogao biti razlog zasto kartica ne bude iscitana u potpunosti.
Pozdrav
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows desktop :: Kako aktivirati pcmcia slot

[ Pregleda: 2585 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.