Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Menjanje adsl modema kod Telekoma?

[es] :: ISP :: ADSL :: Menjanje adsl modema kod Telekoma?

[ Pregleda: 2163 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

alternativeleka
Student

Član broj: 230573
Poruke: 4
93.86.120.*



Profil

icon Menjanje adsl modema kod Telekoma?25.09.2009. u 01:27 - pre 177 meseci
Imam telekomov modem koji sam dobio pre nekih godinu dana,to je stariji Huawai modem koji nema wireless,a posto od skoro imam laptop treba mi taj modem sa wireless-om da bi koristio lap u celoj kuci i pristupao lakse netu,muka mi je da stalno ukljucujem lan kabal,a znam da su od pre pola godine poceli da dele modeme sa wireless-om.Da li oni uopste rade ovu uslugu?Da li bi na licu mesta mogao da promenim modem ili bi cekao neko vreme?
 
Odgovor na temu

musicmaster

Član broj: 50955
Poruke: 1447
77.46.248.*



+7 Profil

icon Re: Menjanje adsl modema kod Telekoma?25.09.2009. u 02:08 - pre 177 meseci
Zavisi koliko imaš sreće sa ženskim radnim osobljem u telekom centru...
 
Odgovor na temu

C0r130n3
Aleksa Scepanovic
Novi Sad, Srbija

Član broj: 233399
Poruke: 62
77.46.227.*



Profil

icon Re: Menjanje adsl modema kod Telekoma?25.09.2009. u 04:17 - pre 177 meseci
Zavisi od mnogo stvari... Prva je, odakle si... mozda postoji promil mogucnosti da se negde u Srbiji zaturio koji ruter u Telekomu...

Iskreno? mislim da trenutno nema sanse da to obavis. Procesljaj malo forum, videces da postoji tema tipa "Telekom nema vise rutera???"

Jos iskrenije? Ja sam pre mesec dana ima posla sa njima (opet po ko zna koji put) uvodio net u novi stan, nisu imali wifi rutera, imali su 4 "obicna" za ceo Novi Sad. Ne zna se kad ce porucivati, niti kad ce dobiti nove rutere. Tako da mislim da nemas nikakve sanse trenutno.

Najiskrenije? Drugar je to uradio pre 7-8 meseci... Morao je PRVO da spakuje svoj stari ruter i da im ga odnese, DRUGO bio je bez interneta narednih 10 dana dok se oni nisu setili da ga pozovu i da mu daju wireless ruter. U sustini, ni dan danas mi nije jasno zasto je morao da ostaje bez neta 10 dana, da oni nesto kao prebacuju u kompjuteru? wtf?

Kao bratu rodjenom ti kazem, nemojh sebi kidati zivce i nervirati se u nepotrebnom kontaktu sa imbecilno neprofesionalnom firmom. Ako ti bas gori pod nogama kupi sebi wireless ruter, prikaci ga i uzivaj. (ako treba zajmi pare, bolje i to nego da... ufff)
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: ADSL :: Menjanje adsl modema kod Telekoma?

[ Pregleda: 2163 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.