Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

premanentna iritirajuca Telenorova pruka

[es] :: Mreže i novosti :: Telenor - korisnički servis :: premanentna iritirajuca Telenorova pruka

[ Pregleda: 2363 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

alexandar05
aleksandar miskovic
srbija

Član broj: 93170
Poruke: 143
93.86.129.*



Profil

icon premanentna iritirajuca Telenorova pruka08.09.2009. u 18:41 - pre 177 meseci
Da li neko mozda zna nacin kako da se spasim debilske poruke koju Telenor salje uvek kada mi ostane manje od 13 din na racunu ???? Da li tamo rade nesposobni ,u njihovom korisnickom servisu, koji nista nisu u stanju ili ne ??? 3 x sam zvao i zamolio da mi se prekine sa slanjem te poruke , prvi put su rekli OK podnecemo zahtev ,nalog ili sta vec, druga 2 puta su se cudili kako ta poruka jos uvek stize kada kod njih stoji da je servis stopiran .... I uvek mi skinu po 10 kinte , znaci 10 x 3 = 30 din ZASTA ??? ... OK, je***s 30 din , ali zasta , da bi me zaludjivali, prvo stalnim slanjem te poruke kao da je neko kreten pa ga uvek moras ponovo podsecati na isto ( ustvari jedan perfidan i podmukli nacin navodjenja ljudi da sto pre dopunjuju kredit ) da nema vise kredit i da sada moze koristiti SOS kredit !!! I uvek se upecam ,kada ono razocdarenje ..... Na racunu imate...bla,bla,bla..... Ej odj*** , ne zelim vase porukue, ne zelim da me uznemiravate, ko vam daje pravo za to , aloooooooooooo ljudi fijuuuuuuuuu ?!
I sta sada da radim da zovem cetvrti put, pa peti....i mozda 100-ti ce se neko smilovati .......


[Ovu poruku je menjao alexandar05 dana 08.09.2009. u 19:54 GMT+1]
 
Odgovor na temu

espresso
Beograd

Moderator
Član broj: 31423
Poruke: 1758



+181 Profil

icon Re: premanentna iritirajuca Telenorova pruka08.09.2009. u 19:11 - pre 177 meseci
Nemoj više da ih zoveš. Napiši sve to što si ovde rekao i pošalji im pitanje preko portala. Ako nisi registrovan za portal, registruj se besplatno slanjem poruke REG razmak lozinka na broj telefona 9848. Možeš i direktno mejlom da im reklamiraš na [email protected]
 
Odgovor na temu

alexandar05
aleksandar miskovic
srbija

Član broj: 93170
Poruke: 143
93.86.129.*



Profil

icon Re: premanentna iritirajuca Telenorova pruka08.09.2009. u 19:46 - pre 177 meseci
Puno ti hvala.
Pozdrav
 
Odgovor na temu

talas405

Član broj: 232996
Poruke: 6
195.252.70.*



Profil

icon Re: premanentna iritirajuca Telenorova pruka18.10.2009. u 11:21 - pre 175 meseci
Telenor je ubedljivo najgori mobilni operater na nasim prostorima.
kada su dosli na nas teren, non stop su se hvalili kako je pravi potez to sto ce se i kod nas udomiti. obecavali su nam kule i gradove. kako ce nam mobilna komunikacija biti lepsa, laksa, jeftinija,...
da bi juce predstavnik iste te kompanije na televiziji, po pitanju izdavanja licence i za 4-og operatera kod nas, izjavio kako za tim uopste nema potrebe, uz obrazlozenje kako je i vec sada previse konkurencije na doticnom poslovnom polju.
svaka cast vipu koji se pojavio, pa je bas zestoko razdrmao i telenora i mts. i uveo koliko toliko dobre konkurentske odnose.
 
Odgovor na temu

ig7

Član broj: 236318
Poruke: 2
*.adsl-a-1.sezampro.yu.



Profil

icon Re: premanentna iritirajuca Telenorova pruka18.10.2009. u 13:08 - pre 175 meseci
Sigurno nije najgori, za titulu najgoreg ubedljivo vodi MTS. Nijedan mobilni operater u Srbiji nije savrsen. Imao sam MTS prepaid broj, trebalo je biti poprilicno strpljiv da cekate u redu u njihovoj poslovnici (trg N. Pasica) da dobijete sim karticu. I da ne pricamo o drugim stvarima...
Dok sam u Telenoru dobio za 2 min. Zadovoljan sam njihovim uslugama, uskoro prelazim na postpaid.

@talas405 : nesto si isfrustriran Telenorom? Ili radis za VIP? Da li si uopste bio Telenor-ov korisnik? Prvo isprobaj, pa kritikuj!
 
Odgovor na temu

zALFex
Beograd

Član broj: 150893
Poruke: 192
*.telenor.rs.



Profil

icon Re: premanentna iritirajuca Telenorova pruka18.10.2009. u 14:38 - pre 175 meseci
talas405, uopste ne razumem cemu toliko ponizavanje telenora...
Telenor nikako nije najgori! Mozes da mislis da je najskuplji, ali cak ni to nije!
Pa svaki drugi (tj. treci :) ) operater bi uneo vise konkurentnosti na trziste od vipa...

Ili cemo naci put ili cemo ga sami napraviti.
 
Odgovor na temu

talas405

Član broj: 232996
Poruke: 6
195.252.70.*



Profil

icon Re: premanentna iritirajuca Telenorova pruka20.10.2009. u 12:41 - pre 175 meseci
@ig07

Ne radim ni za jednog od trenutno prisutnih mobilnih operatera na nasem trzistu. Niti za tim imam zelje, a ni potrebe .

Bio sam Telenorov korisnik svojevremeno, i na prepaidu, a i na postpaidu. I bas na postpaidu su se prema meni pokazali kao veoma losi i bezobrazni. Posto nisu postovali potpisani ugovor. Od tog momenta sam resio da u njihovoj mrezi ne platim ni jedan jedini dinar. Nazalost, kasnije sam i preko firme dobio jedan njihov postpaid broj, koji gotovo da ni ne koristim, a i kada ga koristim, ne zelim ni jednu jedinu paru da prekoracim limit koji mi placa firma. Posto imam svoje principe .

Sto se tice MTS-a, ni u jednom momentu nisam spomenuo da su oni dobri ili losi, njih nisam ni spominjao. Ali, opet kazem, ako nista drugo barem su domaci, (citaj domaci lopovi).

Sto se VIPa tice, njihovom postpaid ponudom sam za sada veoma zadovoljan. I, s obzirom da sam kod njih vec vise od godinu i po dana, mogu slobodno reci da nisam imao nijedno lose iskustvo, dok sam sa, vec pomenutim Telenorom, problema imao vec nakon dva do tri meseca po potpisivanju ugovora za postpaid.

Tako da, sto se Telenora tice, hvala lepo, sto dalje od mene, bolje i po mene, a i po njih.
 
Odgovor na temu

bachi
Vladimir Vučićević
System administrator
Beograd, Srbija

Član broj: 17912
Poruke: 5316

Sajt: www.bachi.in.rs


+2826 Profil

icon Re: premanentna iritirajuca Telenorova pruka20.10.2009. u 13:02 - pre 175 meseci
Sva tri su ista g i tačka.
... Vladimir Vučićević aka. Bachi
~~~ www.bachi.in.rs <<<<>>>> [email protected]
>>> It's nice to be important, but it's more important to be nice...
 
Odgovor na temu

espresso
Beograd

Moderator
Član broj: 31423
Poruke: 1758



+181 Profil

icon Re: premanentna iritirajuca Telenorova pruka20.10.2009. u 13:06 - pre 175 meseci
Nećemo dalje o tome ko je bolji. Bar ne u ovoj temi.
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: Telenor - korisnički servis :: premanentna iritirajuca Telenorova pruka

[ Pregleda: 2363 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.