Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Univerzalni daljinski za philips TV stari model

[es] :: Elektronika :: TV uređaji :: Univerzalni daljinski za philips TV stari model

[ Pregleda: 18360 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bonapartacar

Član broj: 181452
Poruke: 1
212.200.65.*



Profil

icon Univerzalni daljinski za philips TV stari model29.08.2009. u 13:34 - pre 178 meseci
Imam u stanu neki Philips TV stariji CRT model, nisam uspeo nigde da pronadjem oznaku modela i daljinski koji dolazi uz njega je otkazao (na njemu takodje nema nikakva oznaka). TV inace radi dobro i ima OK sliku ali sada nemam ideju sta mogu da radim po pitanju daljinskog. Pokusao sam da stavim nove baterije, ocistio ga, proverio sve kontakte 10 puta ali nista ne pomaze. Vise namam ideju sta da radim. Postoji li neki unverzalni daljinski za starije Philps modele koji bi mogao da me spase i gde uopste to moze da se kupi. Svaki savet je dobrodosao.
 
Odgovor na temu

nessha
Falcon Crest

Član broj: 94560
Poruke: 838
93.87.142.*



+13 Profil

icon Re: Univerzalni daljinski za philips TV stari model29.08.2009. u 15:01 - pre 178 meseci
Nisi dao dovoljno podataka o TV-u, kao npr. model !??? Ali vodjen intuicijom i "metafizikom" pokusacu da pomognem !
Verovatno bi ti odgovarao tipski daljinac za Philips-a po Pilot-u oznacen kao 1690 .
Ako ne nadjes njega onda ti je najjednostavnije resenje da kupis Kinesku kopiju Pilot-ovog univerzalca "Supertel"... ukucas sifru 102 i to je to !
Neznanje je veliki izvor hrabrosti!
 
Odgovor na temu

brainless

Član broj: 98065
Poruke: 276
*.dynamic.sbb.rs.



+13 Profil

icon Re: Univerzalni daljinski za philips TV stari model01.09.2009. u 11:23 - pre 178 meseci
pozdrav, imam sličan problem, samo što je televizor schneider stv 2002-t .. imam i neki univerzalni taj kineski pilot, oznakaa mu je p1503, ali ne znam ni kako se programira, ni kod.. Jel može taj daljinac, i ako ne koji da kupim (i ako nije problem da mi neko pošalje na private gde, pošto ne bi baš na pijaci da kupim a u dućanima ih nešto nisam viđao (bg je u pitanju))
 
Odgovor na temu

tomazo
TV serviser
Makedonija

Član broj: 143196
Poruke: 657
89.185.199.*



+15 Profil

icon Re: Univerzalni daljinski za philips TV stari model01.09.2009. u 16:53 - pre 178 meseci
Citat:
brainless:  .. imam i neki univerzalni taj kineski pilot....slikaj ga ......oznakaa mu je p1503 >........>To je za Gorenje K11 i ne kodira se.... ali ne znam ni kako se programir ni kod.... Pa ne programira se i ne kodira se....

MAT
 
Odgovor na temu

nessha
Falcon Crest

Član broj: 94560
Poruke: 838
93.87.142.*



+13 Profil

icon Re: Univerzalni daljinski za philips TV stari model01.09.2009. u 19:50 - pre 178 meseci
Pa kao sto kolega rece, to nije univerzalni daljinski vec tipski, ne programira se kodom, i ne moze da sluzi za bilo sta vec samo za izvesne modele (starije generacije) TV-a Gorenje !
I jos jedna bitna stvar (po stoti put):
1. Ne znaci da je svaki daljinac na kome pise PILOT univerzalni !
2. Nije svaki daljinac koji dobijete kao zamenu za vas stari daljinac univerzalni !
3. Kada vam je umesto starog daljinca potrban novi, nije ni obavezno a ni pozeljno resenje da on bude univerzalni !
Neznanje je veliki izvor hrabrosti!
 
Odgovor na temu

[es] :: Elektronika :: TV uređaji :: Univerzalni daljinski za philips TV stari model

[ Pregleda: 18360 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.