Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pomoc: Kako saznati ip.adress-u ukoliko je ona kriptovana ?

[es] :: Anonimnost i privatnost :: Pomoc: Kako saznati ip.adress-u ukoliko je ona kriptovana ?

[ Pregleda: 2281 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Advocatus_Dei
Nezaposlen
Bocvana

Član broj: 230469
Poruke: 2
*.adsl-3.sezampro.yu.



Profil

icon Pomoc: Kako saznati ip.adress-u ukoliko je ona kriptovana ?18.08.2009. u 14:21 - pre 177 meseci
Pozdrav, rookie sam na forumu tako da se nadam da mi necete zameriti ukoliko je ovo pitanje vec postavljeno, ja koliko sam trazio nisam naleteo na nesto slicno, ali opet mozda sam prevideo negde slucajno, dakle izvinjavam se unapred.


Moje pitanje je sledece, da li postoji mogucnost da se sazna ip adresa korisnika, konkretno sa irc krstarica, ukoliko je ona kriptovana ? S` obzirom da su mi neophodne informacije o odredjenoj osobi posto smatram da mi je ugrozena bezbednost tj. da mi je nekako provalila u mail i uzela podatke, a doticna osoba se vise ne pojavljuje na chatu, jedino sto mogu da saznam o njoji je preko komande /seennick pri cemu mi izlazi nesto poput 2E4CBB76.E6E794EF.33B65F07.IP. Ako neko zna nacin i ako uopste postoji nacin da se ovo prevazidje, tj. da se sazna original ip bio bih vam veoma zahvalan na pomoci.


P.S. Moram samo da napomenem da ovo ne pitam radi nekakve zloupotrebe ili cega vec.
 
Odgovor na temu

Insane boy

Član broj: 6708
Poruke: 52
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Pomoc: Kako saznati ip.adress-u ukoliko je ona kriptovana ?18.08.2009. u 15:43 - pre 177 meseci
Prvi korak što bih ja uradio, bilo bi da kontaktiram administratore Krstarice (ne OP-ove na ircu već na fiksni telefon u agenciju) objasnim o čemu se radi, budem spreman na svaku saradnju i da mi oni reše taj problem.
 
Odgovor na temu

[es] :: Anonimnost i privatnost :: Pomoc: Kako saznati ip.adress-u ukoliko je ona kriptovana ?

[ Pregleda: 2281 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.