Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

stampanje knjige iz matematike

[es] :: Matematika :: stampanje knjige iz matematike

[ Pregleda: 1566 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

drbulat
Doris Dej
Nemacka

Član broj: 94246
Poruke: 4
*.dip.t-dialin.net.



Profil

icon stampanje knjige iz matematike10.08.2009. u 20:24 - pre 179 meseci
obracam se vama koji mozda imate ideju kako tekst knjige iz matematike, preneti u Quark programu. Tekst je pisan u wordu, srpskom latinicom. Kazu da tekst treba da se obradi u Quark-programu za pravljenje novina. Nadam se da se to moze jednostavno promeniti. Mozda znate gde je moguce naci i skinuti taj program besplatno.

Slike su vrlo razlicite od skica rukom, dobrih fotografija-uglavnom iz interneta, pa do kopija iz razne literature ukljucivsi i tabele u Excelu. Za tri stvari imam zvanicna odobrenja (za druge i ne treba): karta osvajanja Aleksandra Velikog, Vavilonska kula i Drezdenski kodeks i njih imam na disketama nadam se u zadovoljavajucem kvalitetu. Sve slike po navodima strucnjaka treba nekako da se obrade/pripreme.

Zna li neko kako da to sve uradim bez mnogo para. Naime knjiga je pripremljena uglavnom za decu uzrasta do 8. razreda osnovne skole. Takodje je uglavnom za poklon prijateljima, i u humanitarne svrhe jer ce se dati deci koja sebi ne mogu da priuste da kupe prirucnik iz matematike. Mozda mi neko moze reci gde se moze jeftino stampati, na pr. 1000 kom. ili mozda za malu nadoknadu.

Za svaku ideju sam veoma zahvalna.

Doris
 
Odgovor na temu

Muharem Serbezovski
Dejan Ilic
Novi Sad

Član broj: 99576
Poruke: 58
*.ADSL.neobee.net.

Sajt: www.poljoprivredaiselo.co..


+3 Profil

icon Re: stampanje knjige iz matematike12.08.2009. u 09:23 - pre 179 meseci
http://www.elitesecurity.org/f82-Izdavastvo
http://www.elitesecurity.org/f42-Graficki-dizajn
 
Odgovor na temu

[es] :: Matematika :: stampanje knjige iz matematike

[ Pregleda: 1566 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.